Sol Reklam

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
minecraft-turkiye-png.47779

Merhaba sevgili Minecraft Türkiye üyeleri! Ben Dagon. Biliyorsunuz ki en çok oynanan savaş oyunlarından biri de CSGO diye tabir ettiğimiz Counter Strike Global Offensive'dir. Daha önce ücretli olup şimdi ise ücretsiz olmasını açıklayacağım! Dilerseniz devam edip ne olup bittiğini açıklayayım. Haydi!

%C4%B0lginizi-%C3%87ekebilecek-CSGo-Wallpaper-social-oyuncu.png

CSGO, arkadaşlarınızda oynayabileceğiniz bir online fps oyunudur. Oyun bir çok ülkede çok fazla tercih edilmesinden ziyade Türkiye'de de çok fazla oyuncu kitlesine sahip. Oyunun yapımcısı Valve, oyunu daha öncelerinde 24₺ gibi bir fiyata satıyordu ve hem uygun fiyat hemde kaliteli bir oyun olduğu için alıcısı çoktu.

Oyuna Dark Zone güncellemesi getiren Valve Pubg, Fortnite gibi oyunlara rakip oldu. Tüm bu olaylardan sonra damga haberi açıkladı ve CSGO'yu ücretsiz yaptıklarını açıkladı. Bu durumdan sonra isteyen herkes oyunu ücretsiz oynayabilir. Daha önce parayla alan kişilere ise hatıra rozeti verileceği de söylenerek, bu rozeti profilde görebileceklerini de açıkladı.

Valve'nin bunu yapmasından şunu anlıyoruz ki Pubg, Fornite gibi oyunların kitlesinin fazla olmasını görüp, kendi kitlesini de arttırmak istemesidir. Yeni güncellemede Fortnite ve Pubg’deki gibi yeni nesil Battle Royale deneyimini görebilir ve yaşayabilirsiniz.

c4e22e26b343f3b146deb7f788323053.jpg

Uzun lafın kısası oyun artık ücretsiz ve oyununu oynamak için son bir adımınız kaldı. O da tabii ki oyunu oynamak için sistem gereksinimlerini karşılamak. Aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşıladığınız sürece oyunu akıcı, güzel bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Windows İçin En Düşük Sistem Gereksinimleri!

Bilgisayarınız en düşük bu seviyede olması gerekir!
  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan.
Mac & OS İçin En Düşük Sistem Gereksinimleri!
  • İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) veya daha sonrası
  • İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better
Tabii ki bende ücretsiz olduğunu görünce hemen satın aldım. Aşağıdaki görselde de kanıtı bulunmakta!

OvR7k4.png

Evet sayın Minecraft Türkiye üyeleri! Gördüğünüz gibi oyun ücretsiz oldu ve bende haberini yapıp sizi bilgilendirmek istedim. Konuyu sevdiyseniz beğenmeyi, yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın! Sende hemen ücretsiz indirip oyuna katılabilirsin! Haydi durma!

Alpho320

powered by Fabulous.

Discord:

Alpho320#9202

Elmaslar
1.285
Puanlar
17.175
Yer
Istanbul
Minecraft
Alpho320
minecraft-turkiye-png.47779

Merhaba sevgili Minecraft Türkiye üyeleri! Ben Dagon. Biliyorsunuz ki en çok oynanan savaş oyunlarından biri de CSGO diye tabir ettiğimiz Counter Strike Global Offensive'dir. Daha önce ücretli olup şimdi ise ücretsiz olmasını açıklayacağım! Dilerseniz devam edip ne olup bittiğini açıklayayım. Haydi!

%C4%B0lginizi-%C3%87ekebilecek-CSGo-Wallpaper-social-oyuncu.png

CSGO, arkadaşlarınızda oynayabileceğiniz bir online fps oyunudur. Oyun bir çok ülkede çok fazla tercih edilmesinden ziyade Türkiye'de de çok fazla oyuncu kitlesine sahip. Oyunun yapımcısı Valve, oyunu daha öncelerinde 24₺ gibi bir fiyata satıyordu ve hem uygun fiyat hemde kaliteli bir oyun olduğu için alıcısı çoktu.

Oyuna Dark Zone güncellemesi getiren Valve Pubg, Fortnite gibi oyunlara rakip oldu. Tüm bu olaylardan sonra damga haberi açıkladı ve CSGO'yu ücretsiz yaptıklarını açıkladı. Bu durumdan sonra isteyen herkes oyunu ücretsiz oynayabilir. Daha önce parayla alan kişilere ise hatıra rozeti verileceği de söylenerek, bu rozeti profilde görebileceklerini de açıkladı.

Valve'nin bunu yapmasından şunu anlıyoruz ki Pubg, Fornite gibi oyunların kitlesinin fazla olmasını görüp, kendi kitlesini de arttırmak istemesidir. Yeni güncellemede Fortnite ve Pubg’deki gibi yeni nesil Battle Royale deneyimini görebilir ve yaşayabilirsiniz.

c4e22e26b343f3b146deb7f788323053.jpg

Uzun lafın kısası oyun artık ücretsiz ve oyununu oynamak için son bir adımınız kaldı. O da tabii ki oyunu oynamak için sistem gereksinimlerini karşılamak. Aşağıdaki sistem gereksinimlerini karşıladığınız sürece oyunu akıcı, güzel bir şekilde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler!

Windows İçin En Düşük Sistem Gereksinimleri!

• İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
  • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
Mac & OS İçin En Düşük Sistem Gereksinimleri!

• İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) veya daha sonrası
  • İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
  • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better
Tabii ki bende ücretsiz olduğunu görünce hemen satın aldım. Aşağıdaki görselde de kanıtı bulunmakta!

OvR7k4.png

Evet sayın Minecraft Türkiye üyeleri! Gördüğünüz gibi oyun ücretsiz oldu ve bende haberini yapıp sizi bilgilendirmek istedim. Konuyu sevdiyseniz beğenmeyi, yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın! Sende hemen ücretsiz indirip oyuna katılabilirsin! Haydi durma!
25TL'em gitti. :D

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Bildiğim kadarıyla 1 ay önce ücretsiz oldu , sadece botlarla giriliyor diye biliyorum.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Sadece botlar ile giriliyor yeni gelen betıl royal güncellemesi ile oyun artık 80TL !

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Sadece botlar ile giriliyor yeni gelen betıl royal güncellemesi ile oyun artık 80TL !

Eğer Burak'ın mesajına cevap verdiysen doğrusun ama ücretsiz sürümde sadece botlarla girilmiyor. Rekabetçi dahil yani eski sürüm şuan ücretsiz. Battle Royale modlu CS:GO ise 80TL

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Eğer Burak'ın mesajına cevap verdiysen doğrusun ama ücretsiz sürümde sadece botlarla girilmiyor. Rekabetçi dahil yani eski sürüm şuan ücretsiz. Battle Royale modlu CS:GO ise 80TL
purak abimie diss atmıştım abi . Ama yinede sağol bende bilgilendim ...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güncelleme güzel oyunun modunu almak isteyenlere büyük miktarda para yükü :'D​

S

sooply

Ziyaretçi
Ehh, hileciler %100 oranla artacak. Bu oyunun ücretsiz olması dışında tek güzel şey konun. Ellerine sağlık.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Artık Battle Royale modundan başka modlara girilmez , gerek cıyaklıyan küçük yaşıtlar olsun gerek hileler olsun geybın yaktın bizi.

S

sooply

Ziyaretçi
Artık Battle Royale modundan başka modlara girilmez , gerek cıyaklıyan küçük yaşıtlar olsun gerek hileler olsun geybın yaktın bizi.

Şu Battle Royale'ye gerçekten ön yargılı girdim. Gerçekten PUBG kadar kaliteli ve 80 TL'ye değiyor. Evet, diğer modlara giremeyeceğiz hileler çoğalacak. Bizde botlardan oynarız ne yapalım :D

sabri68tknn

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

SabriTekin#1119

Elmaslar
91
Puanlar
0
Yer
Aksaray
Minecraft
Sabri68Tkn
Arkadaşlar yanlışınız var para ile satın alanlar ayrı ücretsiz alanlar ayrı. Prime statüsünde olan oyuncular Prime statüsünde olan oyuncular ile eşleşmesi olacaktır. Kısacası eskiden nasıl oynuyorsa şimdide aynı şekilde.
Bu arada Prime statüsünde yer alan oyunculara Souvenir MP5-SD | Lab Rats hediye ediliyor.. Battle Royale modunu oynarken XP kasarak elde edebilirsiniz. Bana geldi.

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    49,4 KB · Görünt.: 183
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı