Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

MC-TR Minecraft Türkiye - Birinci Görüş, Öneri ve Şikayet Formu

Minecraft Türkiye - Birinci Görüş, Öneri ve Şikayet Formu
Hadi ne duruyorsunuz? Hemen cevaplayın.

Merhabalar! MC-TR yönetimi olarak ilerideki zamanlarda yapacağımız güncellemeler için siz üyelerimizin fikirlerini almak istiyoruz. Varolan sistemlerimizi geliştirmek ve daha da iyilerini ortaya koymak ve siz üyelerimizi mutlu etmek için bu formu hazırlamış bulunuyoruz. Tüm üyelerimizin fikirlerine değer veriyoruz bunu sakın unutmayın. Ayrıca hatırlatalım: Forma katılım gösteren herkes 'Fikir Adamı' madalyasının sahibi olacak.

Form, 20 Eylül'de kapanacaktır. Uygunsuz içerik barındıran, sadece kısa kısa yazılan ve amaçları yalnızca madalya kazanmak olan ve buna benzer formlar dikkate alınmayacak ve sahiplerine madalaya verilmeyecektir. Foruma karşı olumsuz eleştirilerde forum hesaplarına yaptırım uygulanmayacaktır.

Forma
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
ulaşabilirsiniz!
MC-TR Yönetimi

Emir Kaya

etiketleme sistemi tweet sistemi hoş olabilir diye düşünüyorum iyi günler.

Bence bir tasarım grubu kurulmalı ve burada ki profosyonel kişiler diğerlerine eğitim vermeli yanlışlarını söylemeli ve neyi nerede yapacağını anlatmalı.

Benim fikrim forumda diğer alanlarda da etkinlikler yapılsın. Mesela örnek vermek gerekirse kodlama ile ilgili etkinlik daha önce yapılmadı. Tasarım, build gibi etkinlikler oldu ama bir çok alanda etkinlik olmadı.

Formda önermeyi unutmuşum. Reddit'deki gibi karma sistemi olabilir. Profilimizde ve mesajların veya beğenilerin altında gözükür.
Ne kadar upvote alırsak karma o kadar yükselir, ne kadar downvote alırsak o kadar düşer.

Mimar, Plugin, Skript, Tasarım gibi işler üzerinde çalışanlar için topluluk odası kurulabilir.

Son düzenleme:

Forum Minecraft'ın dışına çıkıp genel bi forum olmalı ACİLEN.
Ve bide foruma özel konuşma chati gelsin efektsiz donmayan.

Kesinlikle bir an önce Oyun forumu olmalısınız. Minecraft'ın ömrü kısa, bir an önce kitleniz dağılmadan bunu yapmalısınız.