Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul
yeni_logo-png.58931

Bedrock Güncellemesi
Yeni bir güncelleme!

Hoş geldiniz sevgili forum ailesi, ben Sceaw. Yepyeni bir güncelleme haberi ile karşınızdayım. Bedrock güncellemesi adlı konuyu sizler için derledim. Hadi o zaman konuya geçelim!

maxresdefault.jpg

Bu güncelleme, yaklaşmakta olan köylü güncellemesi için bir başlangıç niteliğinde. Yeni köylüler henüz tam olarak hazır değiller. Diğer güncelleme ile birlikte yeni köylüler, merdivenler, duvarlar, taşlar ve diğer bloklar sizleri bekliyor olacak. Güncelleme ile birlikte gelecek olan bazı özelliklerden bahsetmeden olmaz. Yeni Bamboo Jungle biyomu, fenerler, yeni büyüler ve yeni bloklar diğer güncellemeler ile birlikte Minecraft dünyasında yer alacak.

Minecraft, bildiğimiz üzere yeni bir güncelleme ile bizim karşımıza çıktı, Bedrock güncellemesi! Bu güncelleme ile birlikte oyuna hangi özellikler eklendi? Sizlerle birlikte incelemeye başlayalım.

GÜNCELLEME İLE BİRLİKTE NE GELDİ?

Lavları artık kazana koyabiliyorsunuz. Bunun gibi birçok özellik bu güncelleme ile birlikte geldi. Bedrock güncellemesi ile Minecraft hayatına girmiş olan bazı özellikleri burada tablo halinde sizlere sunacağım. O zaman ne bekliyoruz? Sizi bekletmek olmaz, hemen başlayalım.

f78d765213f5330ba13af389a752d741-AllStoneWallsNewAndOld.JPEG

YEPYENİ DUVARLAR

Yepyeni ve birçok çeşit duvar, bu güncelleme ile birlikte hayatımızda yer alacak. Her tür duvar yapılmış ve gerçekten göz dolduracak nitelikte. Renkler beni benden aldı, muhteşem!

bd965aeb0940fcca2c78fe3092f9211e-AllStoneSlabsNewAndOld.JPEG

YEPYENİ BASAMAKLAR

Yeni bir basamağa ihtiyacımız vardı, güncelleme ile birlikte geldi. Mimari yapılar içerisinde kullanılabilir ve ortaya muhteşem eserler çıkarılabilir. Basamakların hepsi birbirinden güzel. Sizce de öyle değil mi?

3beb84f8a2f0c837e16d2f6300f4d53e-AllStoneStairsNewAndOld.JPEG

YEPYENİ MERDİVENLER

Bu merdivenler nihayet geldi. Renklerin uyumu ve yeni gelmiş olan basamaklar beni benden alıyor. Yeni merdivenlerin gelmesi bizleri mutlu etti.

5463586abd41c0fe33edb031c4291c65-NewWoodSigns2.JPEG

YEPYENİ TABELALAR

Önceden tek bir tabela kullanıyorduk. Artık bu dert sona erdi! Yeni tabelaya göz at, mükemmel değil mi? Artık rengarenk tabelalar bizleri bekliyor!

Bedrock güncellemesi sadece duvar, basamak, merdiven ve tabeladan ibaret değil. Yeni çiçekler de bu güncelleme ile birlikte geliyor. Gözümüzü şenlendirecek iki yeni çiçeğe bakmak ister misin? Cevabın evet galiba, o zaman çiçeklere biraz yakından bakalım.

2489dee594807c6e2ea996a2d28d6d3c-Cornflowers.jpeg

Bu mavi çiçekler sizce de çok güzel değil mi?

1ba6587cac42db8e1c31dedb3bf4e521-LilyoftheValley.jpeg

Bu beyaz çiçekler sizce de çok güzel değil mi?

Daha birçok özellik diğer güncellemeler ile hayata geçecektir. Bu güncelleme ile gelen birçok özelliği şahsen çok sevdim. Oyuna yeni eşyalar, bloklar ve bitkilerin eklenmesi beni gerçekten mutlu etti. Yeni çiçeklerin güzelliği tartışılamaz durumda. Blokların renkleri sizi sizden alacak. Umarım bu güncellemeler hızlı bir şekilde gelir ve bizler yeni özelliklerin tadına hızlı bir şekilde bakabiliriz.

892177-most-popular-wallpapers-of-minecraft-1920x1080.jpg

Konumun burada sonuna gelmiş bulunuyoruz. Diğer konularımda görüşmek dileğiyle...
Hoş, esen ve sağlıcakla kalın!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
1.14 sürümü gerçekten beni çok heyacanlandırıyor. 1.13 sürümünde neler olduğunu hepimiz birlikte gördük. Artık 1.9'da olduğu gibi umudu kesip beklemiyoruz. Son sürümlerde oyun düzeltmeye başladı. Umarım 1.14 sürümü çok daha güzel olur. Bu arada forumun özelliği olan tablo özelliğini çok güzel ve yararlı şekilde kullanmışsınız. Bu güzel konu için ellerine sağlık :)

Revenge

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Месть#3192

Elmaslar
19
Puanlar
6.220
Yer
Kuzey Kıbrıs Türk Cuhuriyeti
Minecraft
Mehmett
Öncelikle konu mükemmel. Üstte de denildiği gibi tabloları çok güzel kullanmışsınız. Oyun gerçekten de çok güzelleşiyor. Artık ilerleyen tam bir sürümde görüşmek üzere! İyi forumlar.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Sceaw hep iyi konular açıyorsun başarılar. Güncellemeler bu ara çoğalıyor bakalım nasıl bir sürüm bizi bekleyecek...

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Bu kadar şey ekleneceğini bilmiyordum. Tabela fikri en güzel olanı bence. Emeğine sağlık.

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Tablolar. <3

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
10 yaşındayken kırmaya çalışmıştım, kıramadım diye ağlamıştım. Güzel konu. <3 XD

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Yeni tablolar eklenmeli. Zaten mevcut pek normal sayılmaz. Domuzla çiftleşen biri, meyveler, acayip insan. Ne var yani normal bir resim olsa :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı