Sol Reklam

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars
yeni_logo.png

Merhaba değerli forum üyeleri, bugün Anthem adlı oyunu inceleyeceğiz. Keyifli okumalar!

poster.jpg.adapt.crop16x9.1920w.jpg

Öncelikle oyunun piyasaya sürülme tarihi 22 Şubat 2019 olarak belirlenmiş durumda. Oyunun geliştirici firması BioWare, oyun motoru Frostbite 3 ve yayıncısı ise Electronic Arts. Oyun ilk olarak PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarında oyun severlerle buluşacak.

anthem-demo-big.jpg

Oyunun sistem gereksinimlerine gelecek olursak eğer;

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-3570 3.4GHz
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850
VRAM: 2 GB
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
DirectX: DX11
Sabit Disk Alanı: 55 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-4670K 3.4GHz
İşlemci: AMD FX-8150
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 380
VRAM: 2 GB
RAM: 12 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
DirectX: DX11
Sabit Disk Alanı: 55 GB

Minimum sistem gereksinimleri bile oldukça yüksek olan bu oyunun grafikleri oldukça iyi olacak gibi duruyor. Oyunun genel olarak konusu ise gelişmiş zırhlar ile birlikte hayatta kalma mücadelesi vermek, bilinmeyenleri keşfetmek ve insanlığı korumaktır ve bu oyunu oldukça sürükleyici yapmış durumda.

maxresdefault.jpg

Oyunda Exosuit adı verilen özel zırhlar bulunmaktadır. Bu özel zırhlar sırasıyla; Javelin of Dawn, Colossus, Ranger, Storm ve Interceptor zırhlarıdır. Bu özel zırhlar sayensinde düşmanları en etkin şekilde alt edeceksiniz ve bu sayede hayatta kalma mücadelenize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Her özel zırhın kendine has özel gücü bulunmaktadır.

1200px-Four-Javelins.png

Javelin of Dawn

Oyuna ilk başladığınızda verilen özel zırh çeşididir.

Colossus

Anthem_Javelin_2-Colossus.png

Bu zırh türü oyundaki en büyük özel zırhtır. Dayanıklı bir kalkanı bulunmaktadır. Ağır silahlar ve alev makinesi gibi büyük silahları kullanabilme gücüne sahiptir. Diğer zırh tiplerine göre daha yavaştır.

Ranger

Anthem_Javelin_1-Ranger.png

Oyuncular için ideal bir özel zırh türüdür. Her türlü silah tipine erişimi vardır ve oldukça yeteneklidir.

Storm

Anthem_Javelin_4-Storm.png

Suyun altında zahmetsizce hareket edebilen özel bir zırh türüdür. Kinetik enerji konusunda ustadır. Yakın dövüş hasarına karşı savunmasızdır.

Interceptor

Anthem_Javelin_3-Interceptor.png

Hız odaklı bir özel zırh türüdür. Yakın dövüşler için tasarlanmıştır. Kullandığı silah ise güçlü bıçaklardır.

Genel olarak vereceğim bilgiler burada sona ermiş bulunuyor. Benim fikrime gelecek olursak oyunun grafikleri ve fiziği oldukça güzel ve minimum gereksinimlerde bile yüksek bir sistem istemesi açıkçası beni hayal kırıklığına uğrattı. Yüksek performanslı sistemi olan arkadaşların oyun çıktığı zaman almasını tavsiye edebileceğim bir oyun.

Oyunun Ön İnceleme Videosu

Oyunun 8 Dakikalık Oynanış Videosu

Oyunu bu bağlantıdan satın alabilirsiniz. Konumu okuduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum ve iyi forumlar diliyorum.

Son düzenleme:

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
Eline sağlık güzel bir konu

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Başarılar Dilerim Reis-i Cumhur'u 'Yetenekli Kalem' - Tarikat 3.'sü Eyüp-ül Reis.

Aseff

Tarumar Mahlukat

Discord:

elfique#0001

Elmaslar
143
Puanlar
9.030
Yer
istanbul
Çok güzel bir konu olmuş, oyun hakkında detaylıca bilgi verdin bize. Teşekkürler Geleceğin MC-TR Editörü! <3

eyüp

kayıplarım beni azaltmaz
Emektar
Elmaslar
518
Puanlar
15.220
Yer
Mars

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Güzel bir oyuna benziyor, aynı Titanfall 2 gibi. Ayrıca başlığın olduğu yere "Tanıtım" etiketi koyabilirsin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı