Sol Reklam

3. Dünya Savaşı Çıksaydı Ne Olurdu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Electra

Eventually, everything goes away.

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
Ayraçb.png

logo-mini.png

Ayraçb.png

Merhaba, Minecraft Türkiye ailesi

Bugün sizlere "3. Dünya savaşı çıksaydı ne olurdu?" Sorusuna cevap vereceğim. Hadi başlayalım!

Ayraçb.png

savaswardunya.jpg

Ayraçb.png

3. dünya savaşı çıksaydı ne olurdu?

Küresel bir yıkım başlardı. Neden mi?
Çünkü günümüz teknolojisinde çok büyük yıkımlara sebep olacak silahlar vardır. Örneğin; "Atom bombası, savaş gemileri, savaş uçakları, özel zırhlar...", ve benzeri silahlar bulunuyor. En küçük bir anlaşmazlıkta savaş çıkabilir. Savaşı " Rusya " veya "Amerika" çıkaracak diye inanılıyor.

Ayraçb.png

images (4).jpeg

Ayraçb.png

3. Dünya savaşı ne kadar sürebilir?

1. Dünya savaşı ne kadar sürdü? 4 yıl sürdü. 2. Dünya savaşı ne kadar sürdü? 6 yıl sürdü. Peki 3. Dünya savaşı ne kadar sürebilir? En fazla 3 saat sürebilir. Neden mi? Az önce dediğim gibi günümüz teknolojisinde çok büyük zarar ve yıkıma sebep olacak silahlar vardır, bu nedenle en fazla 3 saat sürebilir.

Ayraçb.png

images (5).jpeg

Ayraçb.png

3. Dünya savaşı teorik seneryosu

Savaş "Rusya" ve "Amerika" arasında çıkacak. Şu sıralar araları fazla iyi olmayan Rusya ve Amerika küçük bir anlaşmazlık yaşayacak ve Amerika savaş gemilerini Rusyanın üzerine salacak. Rusya savaş uçaklarıyla beraber saldırıya engel olacak ve gemileri batıracaklar. Rusya sonra Amerika ya saldırmaya başlayacak uçaklarıyla... Amerika bu duruma sinirlenerek uçak savarlarıyla beraber uçakları patlatacak. Şu sıralar Rusya Türkiye ile yakınlaşmaya başladığı için Rusya Türkiye den yardım isteyecek. Türkiye bunu karşılıksız bırakmayacak ve yardım edecek. Bunu duyan Amerika çok sinirlenerek ve Türkiye ile Rusya ya saldırmaya başlayacak. İkisi birbirlerini koruyacaklar. Savaşa son vermek isteyen Çin de savaşa katılacak ve savaşı başlatan Amerika ya saldırmaya başlayacak. Bunu duyan Japonya aralarında geçen önemli ticaret anlaşmalarını göze alarak Çin'i engelleyecek ve Çin ile Japonya arasında ciddi bir savaş geçecek. Senaryo bu kadardı daha savaş gerçekleşmediği için galibiyeti kim kazandı bilemeyiz.

Ayraçb.png

images (6).jpeg

Ayraçb.png

3. Dünya savaşı sonucu ne olacak?

Sadece ölüm ve büyük yıkım, insanlığın sonunu getirebileğine inanılıyor. Olası kıyametler arasında yer alıyor.

Ayraçb.png

images (7).jpeg

Ayraçb.png

3. Dünya savaşının çıkmaması için ne yapabiliriz?

Aslında sadece düzgün ve anlayışlı ülke yöneticileri seçersek üstümüze düşen görevi tamamlamış oluruz. Bundan başka bir şey yapamayız .
Geri kalanı sadece büyük devlet adamlarının ahlakı ve anlayışına kalmıştır.

Ayraçb.png

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim. <3

Ekler

• Ayraçb.png
    Ayraçb.png
    1,1 KB · Görünt.: 152
Son düzenleme:

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Aslında sadece düzgün ve anlayışlı ülke yöneticileri seçersek üstümüze düşen görevi tamamlamış oluruz.
Aman ha o yöneticiler ülkeyi satmasın :)

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Güzel bir çalışma. İyi araştırmışsın. Başarıların devamını diliyorum.

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310

Aseff

Tarumar Mahlukat

Discord:

elfique#0001

Elmaslar
143
Puanlar
9.030
Yer
istanbul
Çok başarılı bir konu, ellerine sağlık. Çok beğendim, fotoğraflar falan vs. çok iyi başlık aralarına ayraç koyman da çok hoş duruyor.
Başarılar diliyorum, IYI FORUMLAR! <3

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Güzel bir konu başarılar, 3. Dünya savaşı çıksa en fazla AB tek nükler bomba yollar.
Bizim için savaş 50 60 saniye filan sürebilir.

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310
beğendiniz neden bir elmas atmıyorsunuz? ;)

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

3. Dünya çıkarsa ne olurdu? Ölürdük.​

G

Garp

Ziyaretçi
1. Dünya Savaşı ile 2. Dünya Savaşı, daha önceden planlanıp başlatılmıştır. Bunu başlatan kişiler Yahudiler olup 3. Dünya Savaşı için de planları bulunmaktadır. Burada ancak bu kadarını söyleyebilirim lakin Sultan 2. Abdülhamid Han döneminde planlanan bu savaşlar, 3. Dünya Savaşı'nın temelini oluşturuyor.

Bu arada 3. Dünya Savaşı ne kadar güçlü silahlar olursa olsun 3 saat sürecek bir savaş değil. Şu an Türkiye güçleniyor. Her ne kadar eziliyoruz gibi gözüksek de ilerleme kaydediyoruz.

Eğer detaylı bilgi ister isen Discord üzerinden bana ulaşabilirsin. Bende kitaplardan okuduğum kadarını biliyorum.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
1. Dünya Savaşı ile 2. Dünya Savaşı, daha önceden planlanıp başlatılmıştır. Bunu başlatan kişiler Yahudiler olup 3. Dünya Savaşı için de planları bulunmaktadır. Burada ancak bu kadarını söyleyebilirim lakin Sultan 2. Abdülhamid Han döneminde planlanan bu savaşlar, 3. Dünya Savaşı'nın temelini oluşturuyor.

Bu arada 3. Dünya Savaşı ne kadar güçlü silahlar olursa olsun 3 saat sürecek bir savaş değil. Şu an Türkiye güçleniyor. Her ne kadar eziliyoruz gibi gözüksek de ilerleme kaydediyoruz.

Eğer detaylı bilgi ister isen Discord üzerinden bana ulaşabilirsin. Bende kitaplardan okuduğum kadarını biliyorum.
Zaten gerilesek bile en azından tecrübe kazanıyoruz.

"Ata Baran"larımız boşuna dememiş; Her şerde bir hayır vardır.

Electra

Discord:

Electra#9331

Elmaslar
835
Puanlar
2.310

Araştırdığım bazı kaynaklarda 3 saat deniliyordu. Bu yüzden yazdım. <3

G

Garp

Ziyaretçi
Zaten gerilesek bile en azından tecrübe kazanıyoruz.

"Ata Baran"larımız boşuna dememiş; Her şerde bir hayır vardır.
Ulan. :D

Araştırdığım bazı kaynaklarda 3 saat deniliyordu. Bu yüzden yazdım. <3
Tarihçiler genelde şöyle derler, "Tarihte olsaydı diye bir şey yoktur. Eğer farklı bir şey olsaydı şu anki tarih değişmiş olurdu. Yani olsaydı ile yargılayamayız, olanı yargılarız."

Genelde bizim tarih hocası diyor. :'D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı