Sol Reklam

Minecraft Teleporter Vanilla

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
HEPINIZE SELAM SAYIN MC-TR ÜYELERİ!
YAPIMCILAR: Komut, ErQy571

Bugün sizlere yeni yaptığımız devreyi tanıtmak isterim.

TANITIM
Devremizin oyuna eklediği 2 adet blok var, aslında oyuna eklediği saymayalımda oyun içerisinde ismi değiştirilmiş diyelim. Bunlar Teleport Giris ve Teleport Çıkış, bu blokların vanilladaki hali "minecraft:dispenser"dır.Teleport Giriş'i kurarsınız, sonrada Teleport Çıkış'ı kurarsınız ve tada! Artık Teleport girişe girdiğiniz zamanda direkt olarak çıkıştasınız.

NOT: Şu anda Teleport Çıkıştan, Teleport Girişe gidilemiyor. O yüzden tek bir yön üzerinde yapılabiliyor. Ama eğer isterseniz Teleport Çıkış'tan Teleport Giriş'e gitmeyide yapabiliriz.

PRATIKTE NERELERDE İŞE YARAR ÖRNEĞİ
Teleport Çıkış ve Teleport Giriş'in bir kurma sıralaması yoktur yani ister Teleport Çıkış'ı ilk olarak kurun, ister Teleport Giriş'i ilk olarak kurun. Örneğin evinize Teleport Çıkış'ı kurarsınız ve Mağaraya Gidersiniz. Daha sonra Teleport Girişide rasgele biryere kurarsınız. Madenlerinizi kazarsınız ve daha sonrada Teleport ile rahatlıkla evinize gidersiniz.

KURULUM
Videoda gösteriliyor.

DEVRE FOTOĞRAFI
2018-06-27_00.32.33.png

2018-06-27_00.32.36.png

Yazım buraya kadar, Map Linkini ve Virustotal Linkini aşağıda bulabilirsiniz. İyi oyunlar!

Map Linki: MEGA
Virustotal: VirusTotal

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
güzel bir sistem oldu :D

G

Garp

Ziyaretçi

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.499
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers
Harita linki yerine tek komut bloğuna sıkıştırsanız bu devreyi güzel olur , isteyen kendi haritasındada kullanabilir. :)

§ErQy571§

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
176
Puanlar
4.310
Ben tek komut bloğunu hem yapamam hemde yapmam çünkü yapan kişi tek komut bloğunda devrenin çalışma mantığını anlatamaz bence. Fakat bu şekilde map verildiği zaman hem test edilir hemde komut bloklarına bakılabilir.

Son düzenleme:

oKomut

Discord : oKomut#8290 Steam : oKomut

Discord:

oKomut#8290

Elmaslar
162
Puanlar
9.070
Minecraft
DecisioN
Ben tek komut bloğunu hem yapamam hemde yapmam çünkü yapan kişi tek komut bloğunda devrenin çalışma mantığını anlatamaz bence. Fakat bu şekilde map verildiği zaman hem test edilir hemde komut bloklarına bakılabilir.
Ben tek komut bloğuna çeviririm yaparım konu

Son düzenleme:
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı