Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Minecraft tam ekranda sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Arkadaslar kendi actigim sunucuya pence modunda pingsiz mukemmel oynuyorum ama tam ekranda lagli oynuyorum neden acaba cozumu varmi yardimci olurmusunuz ?

Ben Memo XD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium

Discord:

Ben Memo XD#9216

Elmaslar
89
Puanlar
6.570
Minecraft
xFormyall
Tam Ekran Modunun Pinge Etki Etmemesi Lazım Acaba Lag Değilde FPS Drop mu Yaşıyosunuz ?

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Ekran büyüklüğü arttıkça bilgisayarınızdan kullanılan kaynak miktarı artar (gpu-cpu, ram), bu yüzden drop yaşıyorsunuzdur, internete veya bağlantılarak hiçbir etkisi olmayacaktır, kasma sadece sizde yaşanıyor yani sunucudan değil bilgisayarınızdan kaynaklı. Dropları engellemek için ram miktarınızı arttırabilir eğer ram miktarı yeterliyse diğer donanımlara yönlenebilirsiniz.

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Tam Ekran Modunun Pinge Etki Etmemesi Lazım Acaba Lag Değilde FPS Drop mu Yaşıyosunuz ?

Ekran büyüklüğü arttıkça bilgisayarınızdan kullanılan kaynak miktarı artar (gpu-cpu, ram), bu yüzden drop yaşıyorsunuzdur, internete veya bağlantılarak hiçbir etkisi olmayacaktır, kasma sadece sizde yaşanıyor yani sunucudan değil bilgisayarınızdan kaynaklı. Dropları engellemek için ram miktarınızı arttırabilir eğer ram miktarı yeterliyse diğer donanımlara yönlenebilirsiniz.
Fps drop degil chatten yaziyorum 2 saniye gec gidiyor baska sunucuya girdigimde olmuyor mesela

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

Dark06149

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

ByDark#9384

Elmaslar
66
Puanlar
6.420
Minecraft
yok
Tam ekran geçmenizle ping arasında bir bağlantı yok, denk gelmiş olabilir
kanka hala tam ekrana aldığımda ping oluyor denk gelmesi imkansız bilmiyorum neden kaynaklı ama öyle oluyor.

Ben Memo XD

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Premium

Discord:

Ben Memo XD#9216

Elmaslar
89
Puanlar
6.570
Minecraft
xFormyall
Tam ekranla pingin bir alakası yok maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı