Sol Reklam

Minecraft Tactics - Art Test Protoype

ScaleStudios

Motion Designer / Animator

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Merhabalar sevgili MC-TR üyeleri.

Minecraft Tactics - Çizim prototipleri, Mojang Dev - Brandan Sullivan (Twitter : @artofsully) isimli 3D Çizer tarafından Twitter da paylaşıldı. Oyun hakkında pek bir fikrim yok zaten yazıldığı üzere "Çizim Prototipleri" yani bu kelimeden çıkarak oyunun daha çizim aşamasında olduğunu görebiliyoruz.

Bu oyun bir RTS (Real Time Strategy) oyunu yani oyuncuların TBS (Sıra Tabanlı Strateji) oyunlarındaki gibi sıra beklememesi ve her şeyi gerçek zamana bağlı olarak yapabilmesine imkan sunan oyun türü de diyebiliriz.

*Twitter yazılarını çeviremediğim için kusura bakmayın konuyu resimler ile destekleyip anlamanızı sağlamaya çalışacağım.

Ekran Alıntısı1.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı3.PNG

Aynı zamanda oyun hakkında bir kaç model ve gif paylaşmışlar.Sanırım bunlar azda olsa oyun mantığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Resimler gif paylaşılmış dosya boyutu yüksek olduğu için atamıyorum. Twitter linklerini bıraktım buraya.

İyi günler , İyi oyunlar MC-TR ailesi

Cavalry53

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

erkanacikelim

Elmaslar
22
Puanlar
6.255
Yer
İstanbul/Bostancı-Yalova/Merkez
Minecraft
Cavalry
Bu tür oyunlarda sıra Mojanga geldi demek :D

ScaleStudios

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Alanını genişletiyor. Klasik bir olay :D

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Büyük ihtimalle başarısız olacak oyun. Minecraft çok ses getirdi diye her stüdyonun yaptığı oyun tipinden yapmak da çok ayrı bir kafa ister. :( ah be notch bilemedim değerini

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Yukarıda olan arkadaş oyunun tutmayacağını düşünmüş ki ben şahsen oyunun tutacağına inanıyorum. Sonuç olarak Minecraft'tan bahsediyoruz. Bahsettiğimiz oyun 2019 yılının, "En Çok Bağımlılık Yapan Oyunlar" listesinde direkt 1. sıraya da oturmuştu. Neden bu oyunu da tutmasın ki? :)

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Yukarıda olan arkadaş oyunun tutmayacağını düşünmüş ki ben şahsen tutacağına inanıyorum. Sonuç olarak Minecraft'tan bahsediyoruz. Bahsettiğimiz oyun, 2019 yılının, "En Çok Bağımlılık Yapan Oyunlar" listesinde 1. sıraya oturmuştu. Neden bu oyunu da tutmasın ki? :))
benim fikrim tutmayacağı yönünde. sonuçta bu bir Minecraft değil.

ScaleStudios

Discord:

EmreGokcan#0077

Elmaslar
87
Puanlar
6.620
Yer
Turkey , Balikesir
Minecraft
EmreScale
Twitter
senitinius
Yine bir Minecraft ama sadece modeller ve türü farklı bence, Sonuçta Minecraft Earth , Minecraft Dungeons, yani bunlarda çok benzemeseler bile Minecraft. Bence tutacaktır.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı