Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft sunucusu hangi sürüm olmalı ve hangi tür olmalı?

• Konuyu başlatan Kullanıcı 66654
  • Başlangıç Tarihi
  • 2.554
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Selamlar, bir Minecraft sunucusu açacak olsanız veya bana öneri verecek olsanız, hangi sürüm ve hangi türü örnek verirsiniz?

1.16.4 sürümünde Skyblock ve Survival sunucusu tatlı olabilir diye düşünüyorum fakat tüm arkadaşlarımızın bilgisayarının kalitesi aynı değil, oyunu oynarken herkes aynı performansı alamıyor. Bu tarz kriterleri göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız minnettar olurum. :)

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
1.16.4 survival/skyblock 1.8 gibi eski sürümler artık çok eskidi hiç bir artısı yok en iyisi son sürüm

Son düzenleme:

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Türü hub olabilir. İlk başta survival oyun modu ile başlanıp sonra çeşitli oyun modları eklenebilir. Sürüm olayı da mesela 1.16.4 olur ama 1.8 desteği eklenebilir.

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Çekirdek sunucu tercih etmelisiniz tüm versiyonlar ile girişleri açabilir ve içerisine sadece 1.16.3 survival ekleyebilirsiniz 1.16.3 versiyonunda bir çok performans kaybı yaşayabilirsiniz diğer versiyonlarda ki gibi stabil değildir.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.489
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Nerde o 1.7 skyblocklar...​

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Türkiye'deki oyuncuların birçoğu 1.12 ve üstü sürümlere erişemiyor. Bu nedenle 1.12 veya daha alt bir sürüm tercih edebilirsiniz. Sunucunun türü ise sana kalmış bir şey fakat SkyBlock ve Faction sunucularından tutunman çok zor çünkü bu oyun türlerini domine eden birkaç büyük sunucu var. Bu nedenle insanlar az oyunculu sunuculara giriş yapmaktansa oyuncuların daha çok olduğu sunuculara giriş yapıyor. Tabii çok iddialıysan SkyBlock senin için uygun olabilir.

SkyBlock dışında bir tür tercih edeceksen bu daha yaratıcı ve sana özgün olmalı. Etrafta herkesin adını duyduğu oyun türleri yerine kendine özgün oyun türlerini oyuncularına sunmak etrafında daha fazla ilgi yaratır.

Son düzenleme:
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Selamlar, bir Minecraft sunucusu açacak olsanız veya bana öneri verecek olsanız, hangi sürüm ve hangi türü örnek verirsiniz?

1.16.4 sürümünde Skyblock ve Survival sunucusu tatlı olabilir diye düşünüyorum fakat tüm arkadaşlarımızın bilgisayarının kalitesi aynı değil, oyunu oynarken herkes aynı performansı alamıyor. Bu tarz kriterleri göz önünde bulundurarak yorum yaparsanız minnettar olurum. :)
Ben 1.8 isterim çünkü hem bazı arkadaşlarımizin bilgisayarı kötü hem de 1.8 de daha bilgiliyiz sunucu türü ise farketmez

C

Crackine

Ziyaretçi
eskiden 1.7 faction oynarken aldığım zevki şuan hiçbir sunucuda almıyorum -_-

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
eskiden 1.7 faction oynarken aldığım zevki şuan hiçbir sunucuda almıyorum -_-
O kadar haklısın ki. Rütbe atlamak için lapis kazdığım zamanları özledim, kazmaları karşılaştırmayı özledim, eski samimiyeti özledim...

Emirteox

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

emirteox

Elmaslar
55
Puanlar
8.975
Yer
Turkey
Kesinlikle artık bir survival sunucusu açmaya karar verdiyseniz, lütfen en azından 1.15 açın:'(

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
10 yıldır 1.8 kullanıyorsunuz yetmedi mi...

Frebiq

Bilirsin insanlar değişmez. Değişen zamandır.

Discord:

Frebiq#0061

Elmaslar
125
Puanlar
14.270
Yer
Uranüs
Minecraft
Frebiq
Ben ilk Minecraft sunucu zevkini 1.5.2 sürümünde yaşadım ve ondan sonraki gelenler "1.6-1.7" sürümleri Faction sunucularında o zorluğu ve dostluğu o zamanlarda hissettim ama şimdi açık söylemek gerekir ise nedense pek zevk almıyorum ama eğer böyle nostalji sunucusu açılır ise gerçekten işte o zaman oynanılır :-)

bihency

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Emektar

Discord:

bihency#1337

Elmaslar
517
Puanlar
8.950
Minecraft
bihency
1.16.4 sürümünde gelen nether gibi yeniliklerin kullanıldığı bir emek skyblock sunucusu olsa, sunucum olmasa mutlaka oynayabileceğim bir tür diyebilirim.

minatodr1

"minatodr1.design"
Elmaslar
239
Puanlar
6.885
Yer
Japan
1.8x Hileli Faction. (Eskiden çok oynardım :/)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı