Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım MİNECRAFT SUNUCUM AKTİF! DEMİRELCRAFT SAHALARDA! PLAY.DEMİRELCRAFT.ONLİNE - ULTRA OP SKYBLOCK SW

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MelihDemirel_

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Melih Demirel#2076

Elmaslar
167
Puanlar
7.025
Yer
Bursa
Minecraft
Melih_Demirel

buyur3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

berat3381

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
arda3381
pfff 6. olmuştur sky sw niz en anlayın sky tutmuyo hazır paketle biraz emek verin :D kaç kere kuruldu demiralnetwork hiç birindede tutmadı biraz emek lütfen şimdide ka dim oyun cu paketinin tutcagınımı düşünüyosunuz üzgünüm ama pakette bug var :D en son kadim oyuncuda 74b kasmıştım 783 şeker sp li bi sp farmımda vardı kısacası ya fc yada survival acın yada şu işe biraz emek verin lütfen demiral craft

MelihDemirel_

Discord:

Melih Demirel#2076

Elmaslar
167
Puanlar
7.025
Yer
Bursa
Minecraft
Melih_Demirel
pfff 6. olmuştur sky sw niz en anlayın sky tutmuyo hazır paketle biraz emek verin :D kaç kere kuruldu demiralnetwork hiç birindede tutmadı biraz emek lütfen şimdide ka dim oyun cu paketinin tutcagınımı düşünüyosunuz üzgünüm ama pakette bug var :D en son kadim oyuncuda 74b kasmıştım 783 şeker sp li bi sp farmımda vardı kısacası ya fc yada survival acın yada şu işe biraz emek verin lütfen demiral craft
biz sunucumuzu tutturmak için açmıyoruz. oynamak için açıyoruz. merak etmeyin tutturmak içinde açıcaz ;)

Posterity Project

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Posterity#7678

Elmaslar
19
Puanlar
200

Haritayı kendiniz yaptınız sanırım emek olduğu her yerinden belli fakat diğer sunuculara bakıldığında pek başarılı bulamadım sistemler de biraz eksik gibi ama kısa zamanda toparlanırsınız başarılar dilerim :)

MelihDemirel_

Discord:

Melih Demirel#2076

Elmaslar
167
Puanlar
7.025
Yer
Bursa
Minecraft
Melih_Demirel
Haritayı kendiniz yaptınız sanırım emek olduğu her yerinden belli fakat diğer sunuculara bakıldığında pek başarılı bulamadım sistemler de biraz eksik gibi ama kısa zamanda toparlanırsınız başarılar dilerim :)
Herşeyi hallettik efendim şimdi bakın sunucumuza.. demirelcraft geliyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı