Sol Reklam

MC-TR Minecraft Sunucu Tanıtım Konusu Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MC-TR.com

MC-TR.COM
Site Sahibi
Elmaslar
92
Puanlar
13.320
Discord İzni
logo.png

Merhaba MC-TR Ailesi,
Forum genelinde kurallar için yapılan değişiklerimiz hem forumumuzu ileriye taşımak hem de sizlere daha iyi bir ortam sağlamak için aralıksız devam ettiriliyor. Bazı kural değişiklikleri forumumuzun daha iyi bir ortama dönüşmesi ve yanlış anlaşılmaların önüne geçilmesi için gerekiyor. Bu yüzden Sunucu Tanıtım Kuralları'nı değiştirmemiz gerekti. Sizlere bu değişiklikleri bu konuda ileteceğim.

Alt kısımda okuyacağınız kurallar 25.10.2021 (00.00) tarihinden itibaren geçerlidir. Lütfen kurallara uyalım ve uymayanları uyaralım.

Sunucu tanıtım konusu açarken uymanız gereken kurallar:

• Sunucu hakkında ayrıntılı bilgi verilmeli ayrıca verilen bilgiler yanıltıcı ve yanlış olmamalıdır.
  • Konu içerisinde en az 3 adet (sunucu içi) görüntü veya sunucuyu tanıtan (oyun-içi) bir video koyulmalıdır.
  • Konuyu açacak üye bir profil fotoğrafına sahip olmalıdır.
  • Sunucu tanıtım konusunu sadece Sunucu Sahipleri (veya sunucuda reklamcı yetkisinde olanlar) açabilir.
  • Konu başlığı minimum 20, maksimum 80 karakter olmalıdır. Semboller ve çeşitli ifadeler abartılmadığı sürece bulunabilir.
  • Sunucunuz açık durumdayken konu açılmalıdır. Beta, geliştirme aşamasında ve bakım sürecinde olan sunuculara esneklik gösterilebilir. Eğer sunucunuz yapım aşamasındaysa tanıtımın konunuzu ön izleme kategorisinde açabilirsiniz.
  • Sunucunuzun IP adresi mutlaka konu içerisinde bulunmalıdır. Başvuru ile oyuncu kabul eden sunucular bu bilgiye konu içerisinde yer vermelidir.
  • Sunucunuzun türüne göre (faction, skyblock, survival vb.) tanıtım konunuz gerekli kategoriye açılmalıdır.
Dikkat: Bu kurallara uymayan sunucu tanıtım konularının onaylanmayacağını; onaylanmadığı halde özel mesaj veya farklı yollardan onaylanması için yönetim ekibini rahatsız edeceği taktirde uyarı alması söz konusudur. Ayrıca forum kurallarına da uymaya özen gösteriniz.

Öneri: Sunucu tanıtımınızı yapacaksanız ancak konunuzu düzenlemekte o kadar iyi değilseniz buraya tıklayarak sizlere örnek konu gösterebiliriz.

Sunucu Güncellemeleri: Konunuzu her 24 saatte bir aşağıdaki şablonlardan sunucunuza uygun olanla konunuza mesaj atarak güncelleyebilirsiniz.

1- Sunucunuz Skyblock, Faction gibi tek oyunlu ise:

play.mc-tr.com, skyblock sunucusu güncelleme duyurusu:
- Adalarda oluşan lag problemleri giderildi.
- Bütün spawnerlar yenilendi.

2- Sunucunuz Çekirdek (hub) gibi çok oyunlu ise:

play.mc-tr.com, hub sunucususu güncelleme duyurusu:
Faction sunucusu bölümü:
- Kitlerdeki renkler düzenlendi, göze daha hoş gözüken renkler seçildi.

Skyblock sunucusu bölümü:
- Adalarda oluşan lag problemleri giderildi.
- Spawnerlar düzenlendi, eski spawnerlar kaldırıldı.

İyi forumlar dileriz.
MC-TR Yönetim Ekibi

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı