Süre Bitim: Süresiz Süre Bitiş: 03.07.2018
Süre Bitiş: 07.07.2018 Süre Bitiş: 08.07.2018
Süre Bitiş: 13.07.2018 Süre Bitiş: 13.07.2018
Süre Bitiş: 16.07.2018 Süre Bitiş: 19.07.2018

MC-TR Minecraft Sunucu Tanıtım Konusu Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

smt287

Site Sahibi
Site Sahibi
28 Ekim 2014
2.236
839
3.240
18
Bursa
erosennin.net
Minecraft
smt287
Steam
smt287

Merhaba MC-TR Ailesi,
Forum genelinde yapılan yeniliklerimiz hem forumu ileriye taşımak hem de sizlere daha iyi bir ortam sağlamak için aralıksız devam ettiriliyor. Bazı yenilikler ve kural değişiklikleri forumumuzun daha iyi bir ortama dönüşmesi için gerekiyor. Bu yüzden Sunucu Tanıtım Kuralları'nı değiştirmemiz gerekti. Sizlere bu değişiklikleri bu konuda ileteceğim.

Alt kısımda okuyacağınız kurallar 16.06.2017 (23:59) tarihinden itibaren geçerlidir. Lütfen kurallara uyalım ve uymayanları uyaralım.

Sunucu tanıtım konusu açarken uymanız gereken kurallar:

• Sunucu tanıtım konusu açmanız için en az 10 mesaja (Ayrı ayrı konulara spamsız mesaj) sahip olmalı ve profil fotoğrafınız bulunmalıdır.
  • Sunucu hakkında ayrıntılı bilgi verilmeli ayrıca verilen bilgiler yanıltıcı ve yanlış olmamalıdır.
  • Konu içerisinde en az 5 adet (sunucu içi) görüntü koyulmalıdır.
  • Sunucu tanıtım konusunu sadece Sunucu Sahipleri (veya sunucuda reklamcı yetkisinde olanlar) açabilir.
  • Sunucu eklentileri ve işleyişi hakkında bilgi verilmelidir.
  • Konu isminiz aşırı uzun olmamlı ve aşırıya kaçıçak şekilde özel semboller kullanılmamalıdır.
  • Sunucunuz açık durumda iken konu açılmalıdır. Beta, geliştirme aşamasında ve bakım sürecinde olan sunuculara esneklik gösterilebilir.
  • Sunucunuzun IP adresi mutlaka konu içerisinde bulunmalıdır.
  • Sunucu konusu tanıtımında sunucunun forumu paylaşılmamalıdır.
  • Sunucunuzun türüne göre (faction,skyblock,survival vb.) konu gerekli yere açılmalıdır.
Dikkat: Bu kurallara uymayan sunucu tanıtım konularının onaylanmayacağını; onaylanmadığı halde özel mesaj veya farklı yollardan onaylanması için yönetim ekibini rahatsız edeceği taktirde uyarı alması söz konusudur. Ayrıca forum kurallarına da uymaya özen gösteriniz.

Öneri: Sunucu tanıtımınızı yapacaksanız ancak konunuzu düzenlemekte o kadar iyi değilseniz buraya tıklayarak sizlere örnek konu gösterebiliriz.

İyi forumlar dileriz.

MC-TR Yönetim Ekibi

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.