Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft Sunucu Sektörü Düzeliyor Mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Geçtiğimiz günlerde Türkiye'de olan Minecraft sunucularının 1.8 sürümünden ziyade daha üst sürümlere yükseldiğini fark ettim. (En azından tutan sunucuların üst sürümlerde olduğunu gördüm.) Sizce Türkiye'de yavaştan bu Minecraft sunucu sektörü düzeliyor mu? (Bence yavaştan olsa da küçük bir düzelme var.) Sizlerin de yorumlarını almayı çok isterim ☺️ ☕

sunucu.jpg

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Ben hayla 1.8 sunucularını diğerlerinden daha fazla seviyorum. Bunun sebebi o eski 1.8 faction sunucularının içimi ısıtması olabilir. Gerçi artık o sıcaklığı hiçbir sunucuda bulamıyorum.

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Ben hayla 1.8 sunucularını diğerlerinden daha fazla seviyorum. Bunun sebebi o eski 1.8 faction sunucularının içimi ısıtması olabilir. Gerçi artık o sıcaklığı hiçbir sunucuda bulamıyorum.
Ben de sana katılıyorum 1.8'i çok seviyorum. Bu arada umarım düzeliyordur eskidekiler gibi olursa çok iyi olur :)

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"

Discord:

Violet Evergarden#9379

Elmaslar
709
Puanlar
9.550
Ben de sana katılıyorum 1.8'i çok seviyorum. Bu arada umarım düzeliyordur eskidekiler gibi olursa çok iyi olur :)
Boşuna ümid etme o eski kitle olmadan olmaz.O zamanlar okuldan gelir gelmez girdiğin sunucular ve orda lapis kazıp kale vs yapan o eski dostluklar olmadan o sıcaklığı bulmak olanaksızç

Crewdex

Clique | 2022
Emektar

Discord:

Crewdex#1868

Elmaslar
574
Puanlar
8.990
Minecraft
Crewdex
Boşuna ümid etme o eski kitle olmadan olmaz.O zamanlar okuldan gelir gelmez girdiğin sunucular ve orda lapis kazıp kale vs yapan o eski dostluklar olmadan o sıcaklığı bulmak olanaksızç
Klan savaşları, klan baseleri... Çok güzel günlerdi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Ben hayla 1.8 sunucularını diğerlerinden daha fazla seviyorum. Bunun sebebi o eski 1.8 faction sunucularının içimi ısıtması olabilir. Gerçi artık o sıcaklığı hiçbir sunucuda bulamıyorum.​

O dediğin ortamı 2014 yılından sonra kaybettik. Dediğin gibi artık o sıcaklığı da hiçbir sunucuda bulamıyoruz :'(

M

Mortem

Ziyaretçi
Bencede yavaşda olsa bir düzeltme var.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
O

OSM Deniz

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı