Sol Reklam

Minecraft Sunucu Problemi

CoolBassThe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CoolBassThe#7430

Elmaslar
0
Puanlar
845
Minecraft
CoolBassThe
Şöyle bir bakayım dedim bu gece türk sunucularına skyblock olsun survival olsun yaklaşık 20-30 sunucu gezdim hepsi aynı Neden? sonoyuncu craftrise bile birbiriyle aynı sunucular the kingdoms olsun titanyum olsun neden yenilik getiremiyoruz?

Posterity Project

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Posterity#7678

Elmaslar
19
Puanlar
200
Çünkü yeniliğe aç değiliz herkes ben bir özellik getirmeyeyim zaten getirsem de getirmesem de param geliyor diye düşünüyor ondan dolayı da sunucuların hiçbiri gelişemiyor ne yazık ki :(

W

Wafe

Ziyaretçi
Şöyle bir bakayım dedim bu gece türk sunucularına skyblock olsun survival olsun yaklaşık 20-30 sunucu gezdim hepsi aynı Neden? sonoyuncu craftrise bile birbiriyle aynı sunucular the kingdoms olsun titanyum olsun neden yenilik getiremiyoruz?

bu videoyu izlersen anlarsın reis

CoolBassThe

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

CoolBassThe#7430

Elmaslar
0
Puanlar
845
Minecraft
CoolBassThe
W

Wafe

Ziyaretçi

Silinen üye 135761

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Atasci#4407

Elmaslar
85
Puanlar
1.555
Yer
Elazığ
Minecraft
MuhammedAtasci
Twitter
MuhammedAtasci0
tamamını izlemedim ama gayet iyi parada kazanıyor sunucular
Ucu ucuna kazanıyorlar sen sanıyorsun ki 200on sunucu ile700on sunucuya aynı ram aynı işlemci var 8gb bir sunucu 120 TL her arenaya ve lobiye(Minigame) özel bunu açtığını düşün. Galiba sen bu hypixel tipi olmasını istiyorsun o da zor ama kolay zor çünkü o eklentileri teker teker yazman gerekiyor veya arternatiflerini bulmak kolay ki hypixel gibi başka oyunlardan fikir çalarak.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı