Eyüp.

Öğrenmeye devam eden herkes genç kalır.
Elmaslar
447
Puanlar
2.040
Adaletin
olmadığı ortamda
çakalların
Minecraft
hükmü vardır.
yeni_logo.png

Merhaba değerli forum üyeleri. Bugün sizlerle birlikte Spiderman Homecoming adlı Minecraft modunu inceleyeceğiz. Keyifli okumalar!

Spiderman-Homecoming-Mod.jpg

Öncelikle modumuz adından da belli olacağı üzere Örümcek Adam modudur. Modda Örümcek Adam'a özel özellikler bulunmaktadır. Tabii Örümcek Adam ile sınırlı değil. Birkaç tane daha kostüm bulunuyor.

ayrac.png

Kurulum

Mod sadece Minecraft 1.11.2 sürümünde çalışmaktadır. Modu indirmek için
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
tıklayın. Sonrasında Minecraft 1.11.2 Forge kurun. Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra arama kısmından %appdata%'yi aratarak Romaing kısmından .minecraft klasörünü açın. Modu, eğer varsa "mods" klasörüne modu atın. Yoksa kendiniz oluşturun. Modu da attıktan sonra oyuna girebilirsiniz.

Özellikler

Spiderman-Homecoming-Mod-Screenshots-6.jpg

Toplamda 6 adet kostüm bulunmaktadır ve 2 adet silah bulunmaktadır. Her kostüm ve silahların kendine has yetenekleri bulunmaktadır. Dilerseniz biraz onlardan bahsedeyim.

ayrac.png

Screenshot_1.png

Kostümler

Spider-Man Homemade Suit

Hız, kuvvet, sıçrama, direnç ve gece görüşü yetenekleri vardır. Düştüğü zaman hasar almaz.

Spider-Man Stark Designed Suit

Hız, kuvvet, sıçrama, direnç ve gece görüşü yetenekleri vardır. Düştüğü zaman hasar almaz.

Iron Spider

Iron Man Mark 47

Uçuş, gece görüşü, hız, kuvvet ve direnç yetenekleri vardır. Düştüğü zaman hasar almaz.

Vulture

Uçuş, gece görüşü, hız, kuvvet ve direnç yetenekleri vardır. Düştüğü zaman hasar almaz.

Shocker

Hız, kuvvet ve sıçrama yetenekleri vardır.

ayrac.png

Silahlar

Screenshot_1.png

Ağ Atma Eldiveni

Çoğunuzun bildiği Örümcek Adam'ın ağ attığı eldivenin aynısıdır. Z tuşuna basınca ağ atar ve yerleştirir, X tuşuna basınca ışınlanır ve C tuşuna basınca sadece ağ atar.

Şok Eldiveni

Daha fazla hasar verir.

ayrac.png

Mod Tanıtım Videosu

Mod hakkında videolu bilgi almak isterseniz yukarıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Konumun burada sonuna gelmiş bulunuyorum. Çok detaylı anlatmadım siz artık gerisini anlamışsınızdır. Konumu okuduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunar, iyi günler ve iyi forumlar dilerim.

AloneXX

"Acı geçiyor, Acı çekmiş olmak geçmiyor."
Elmaslar
594
Puanlar
990
! Aloneχχ#1832
Minecraft
XBurakVR
Gayet düzenli biçimde döktürmüşsün. Bu mod beni eğlendiriyor, bilmeyenler için yararlı bir mod.

Eyüp.

Öğrenmeye devam eden herkes genç kalır.
Elmaslar
447
Puanlar
2.040
Adaletin
olmadığı ortamda
çakalların
Minecraft
hükmü vardır.
Yukarı