Notu Gizle
Birçok üyemizin bulunduğu discord kanalımıza davetlisin. Sohbet, muhabbet, yardımlaşma, etkinlik özetle her konuda konuştuğumuz platformumuza senide bekliyoruz. Detaylar için tıkla!

Minecraft Skyblock Spawn ♪ ♫

Konusu 'Çöp & Arşiv' forumundadır ve Glenn tarafından 14 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Etiketler:
  1. Glenn

Glenn Kömür Madencisi

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    540
    İtibar (REP) Puanı:
    91

Merhaba değerli MC-TR üyeleri, forum severleri ve yetkilileri bu konuda skyblock haritasını ele alıcağız büyüklüğü çok güzel fakat sadece bir adaya ev yapmaları açıkcası biraz kötü olmuş haritanın büyüklüğü yerine birazdaha build yapsaydı harita süper olurdu galiba üşenmiş yada ücretsiz yaptığı için böyle yapmış ama olsun eline emeğine sağlık sonuçta "her yiğidin harcı değildir" öyle değilmi? harita nasıl kurulur?, Haritanın indirme linki ve VirusTotal trojan tarama sonucu görmek istiyorsanız aşağıda herşey bulunmaktadır.
    Dosya boyutu 1.917KB'dır.
    VirusTotal tarama sonucu 0/56

VirusTotal trojan tarama sonucunu görmek için Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısıntıklayınız.
    Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın

2. Burak1kral

Burak1kral Zombi Katili

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    530
    İtibar (REP) Puanı:
    18
    Bu Mapın Alıntı Oldugunuda Belirtseydin iyiydi...

3. Glenn

Glenn Kömür Madencisi

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    540
    İtibar (REP) Puanı:
    91

Bu haritanın alıntı olduğunu yazı stilim örnek ben yaptım deseydim "biraz ev ekliyebilirdim" gibisinden yazardım.
    Şunuda eklemeliyimki bu haritayı yapan builder haritayı ücretsiz olarak paylaşmıştır...
    İyi forumlar dilerim @Burak1kral

Sayfayı Paylaş