Sol Reklam

Paylaşım Minecraft Skins İndir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Garp

Ziyaretçi

Minecraft-Türkiye.png
Merhabalar değerli Minecraft Türkiye üyeleri, uzun bir aradan sonra tekrar sizinleyim. Bugün sizlere Minecraft'ta skin nasıl indirilir onu göstereceğim. Konuyu olabildiğince kısa ve öz tutacağım (Konu zaten tek başına da kısa.). Dilerseniz konumuza geçelim...

Minecraft Türkiye Skins.jpg

Konumda sadece skin indirmeyi göstereceğim. Bu yüzden skin indirebileceğiniz birkaç tane site derledim.
1. NameMC
2. MinecraftHub
bu iki site aracılığı ile skinleri indireceğiz.

NameMC​
NameMC sitesi sadece skin ile alakalı bir site değil. Minecraft için skin bulabileceğiniz gibi pelerin ve sunucuda bulabilirsiniz fakat bizi ilgilendiren kısım skin kısmı. Skin bölümü 4 kategoriden fakat şu anlık 5 kategoriden oluşuyor (Cadılar Bayramı olduğu için.). Kategorilerin başında Popülerlik ve daha sonra sırası ile En İyi, Yeni, Etiketlenmiş ve Halloween gelmekte.

➤ Popülerlikte son zamanların en iyi skinleri bulunmakta. Yani üyeler tarafından en çok indirilmiş olan skinler. Bu skinler zevkten zevke değiştiği için çok önermiyorum.
➤ En İyi bölümünde ise tüm zamanların en iyi skinleri bulunmakta. Bu skinler 30.000, 10.000 gibi yüksek rakamlarda kişi tarafından oylanmış olabiliyor (En iyi birinci skin Steve, ikinci skin ise Alex olarak gözüküyor.).
➤ Yeni'de o an paylaşılmış skinler gözükmekte. Yani girdiğiniz anda "2.8 sn önce paylaşıldı." gibi bir yazı görürseniz şaşırmayın.
➤ Etiketlenmiş ise o skinin türlerini göstermektedir. Yani canavar türü skinler isterseniz istediğiniz skine uygun bir skin bulun ve tıklayın. Kız, erkek, canavar ve diğer türleri böyle ayırıyorlar (Bazı kullanıcılar işi dalgaya alabiliyor, dikkatli olun.).
➤ Gelelim özel bölüme, Halloween'a. Bu bölüm genelde özel günlerde çıkıyor. Bu yüzden o gün ile alakalı skinler paylaşılıyor. Şu an Cadılar Bayramı olduğu için Cadılar Bayramı'na özel skinler paylaşılmakta.

Şimdi gelelim bu siteden nasıl skin indirebileceğimize.

➤ Öncelikle siteye giriyoruz. Siteye girmek için buraya tıklayınız.
➤ Daha sonra Türkçe kullanıyor iseniz Ciltler, İngilizce kullanıyor iseniz Skins bölümüne tıklayınız. (Ben Türkçe kullandığım için Cİlt yazıyor.)

Skin.jpg

➤ Üçüncü aşamada ise bölüm seçiyoruz. Ben Halloween bölümünü seçeceğim çünkü bu tarz şeyler ara sıra geliyor.

Skin.jpg

➤ Hemen bir tane skin seçiyoruz. Ben direkt gözüme çarpanı seçeceğim ve indireceğim.

Skin.jpg

➤ Skinin sol üsttünde bulunan ikona tıklayınca skin haraket etmeye başlıyor. İndirme kısmına tıklayınca bildiğiniz gibi indiriyor, görüntüle kısmı yeni bir sekmede .png olarak gösteriyor. Uygulaya tıkladığınız zaman direkt sizi Minecraft'ın orjinal sitesine yönlendiriyor ve premium bilgilerinizi girdikten sonra skinin direkt olarak yükleyebiliyorsunuz. Bunların dışında sağ tarafta etiketleri yani benzer skinleri ve araçlar adında bir bölüm bulunuyor. Araçlar bölümü skinimize orada bulunan şeyleri eklememizi sağlıyor. Yani skini renksiz de yapabilirsiniz, renkli de yapabilirsiniz size kalmış.

Minecraft Hub​
Minecraft Hub sitesi, NameMC'ye göre daha kapsamlı fakat ben daha çok NameMC'yi seviyorum ve kullanışlı görüyorum. Bu her insanda farklılık gösterebilecek bir şey. Minecraft Hub sitesinde birçok özellik bulunmakta. Aynı NameMC'de ki gibi sunucuları gösteriyor fakat onlara ek olarak modlar, eklentiler, bloglar, haritalar, seedler ve doku paketlerinide paylaşıyor. Bizi alakadar eden kısım skin kısmı. Skin kısmıda NameMC gibi çeşit bakımından zengin, hatta daha zengin diyebilirim.

Şimdi bu siteden nasıl skin indirebileceğimize bakalım. (Sitede skin kurulumu İngilizce şeklinde anlatılmıştır.)

➤ Öncelikle Minecraft Hub sitesine giriş yapmamız gerekiyor. Giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.
➤ Daha sonra Browse bölümünden Minecraft Skins kısmını seçiyoruz.

Skin.jpg

Şimdi bölüm seçiyoruz. Ben Fantasy'yi seçeceğim. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.

Skin.jpg

Yine gözüme ilk çarpanı seçeceğim. Siz istediğinizi seçebilirsiniz.

Skin.jpg

Şimdi sıra geldi indirmeye. İndirme kısmında skini paylaşan ve yapan kişiyi takip edebilirsiniz. Skinin paylaşıldığı tarih ile beraber kaç kişi tarafından beğenildi, kaç kişi tarafından görüntülendi, kaç kişi tarafından yorum yapıldı ve kaç kişi tarafından indirildi bunları da görebilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi mecralarda skini paylaşabilirsiniz. Bunun dışında skin ile ilgili yorumlarınızı belirtebilir, yapımcıya destek çıkmak için beğenebilirsiniz. Ek olarak favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Minecraft Türkiye Skins.jpg

Evet değerli Minecraft Türkiye üyeleri, bir konumun daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Farklı bir gün, farklı bir konumda görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın...

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Başarılı bir konu.

G

Garp

Ziyaretçi

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Home bu siteyi unuttun sanırım :'D

G

Garp

Ziyaretçi

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Skinimi değiştirme zamanım gelmiş.

G

Garp

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı