• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Yardım Minecraft server Vip sistemi ayarlama lütfen yardım edin

Lara

the Black Never Lie
Premium
21
22 Temmuz 2018
421
339
540
Lara #7413
Lara

Onun için web site scripti kurman lazım ki eğer bu konu hakkında bilgin yoksa bunu yapman çok zor. En iyisi VIP alacak kişi ücreti senin kartına veya telefonuna göndersin :;p
Sunucunun 2. ayında Batihost'a geçersen onlar sana web site scripti kuracaktır. İlk ay ücretsiz, 2. ay ve sonrası için sunucuna ek 5TL ücret ödemelisin.

DwordGG

Pluginer, Skripter, Tasarımcı
11 Temmuz 2017
1.021
276
1.140
DwordGG#2855
[email protected]
DwordGG

Onun için web site scripti kurman lazım ki eğer bu konu hakkında bilgin yoksa bunu yapman çok zor. En iyisi VIP alacak kişi ücreti senin kartına veya telefonuna göndersin :;p
Sunucunun 2. ayında Batihost'a geçersen onlar sana web site scripti kuracaktır. İlk ay ücretsiz, 2. ay ve sonrası için sunucuna ek 5TL ücret ödemelisin.
Benim bildiğim ila batihosttan host olmasına gerek yok. Başka host a serverin varsa bati den site alıp bağlıya biliyorsun. İla bati de host olup anca öyle site alıyorsun diye bir şey yok. Benim bildiğim böyle.

batihost.com

Birisi mi Spawnlandı?
14 Şubat 2014
2
0
300

Bize müracaat edersen yardımcı olabiliriz, sistem otomatik zaten yardım almana bile gerek yok.