Reynixan

Skripter
Destek Şefi
Altın Üye
RiseRuins
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
105
Elmaslar
723
Yer
Istanbul
Zümrüt
0
MinecraftServerList.jpg

Minecraft Server List

Minecraft Server List topluluk sunucusu 21 Temmuz 2020 tarihinde kurulmuştur. Sunucu sahipleri, Youtuberlar, tasarımcılar & yazılımcılar, firma sahipleri, kısacası tüm Minecraft severler sunucumuza davetlidir. Türkiye'de aktif bir Minecraft topluluk sunucusu bulunmadığı için böyle bir sunucu açma kararı aldık. An itibari ile sunucumuz +900 üyeye ulaşmıştır.

Bu Sunucuda Neler Yapılıyor?

Sunucu sahipleri ve onaylı firmalar kendine özel olarak açılan kanallarda sunucusunu & firmasını tanıtabiliyor. Sunucu sahiplerine özel sohbet ve yardımlaşma kanalları ile birbirleriyle iletişim halinde olmaları sağlanıyor. Ödüllü etkinlikler düzenleniyor ve düzenli şekilde Minecraft ile ilgili anketler yapılıyor. Sohbet kanallarında sohbet & muhabbet ediliyor. Ayrıca özel olarak kodlanan bot ile otomatik kelime oyunu başlatılıyor ve ilk yazan kazanıyor.

Not: Onaylı firmalara ait tanıtım kanalları ve kelime oyunu botu bakımdadır.

Nasıl Katılabilirim?

Discord üzerinden bana özelden mesaj yollayarak davet bağlantısını isteyebilirsiniz.
Discord adresim: Reynixan#8044

msl.jpg

discord.png

msl.gif

Reynixan#8044​

Son düzenleme:

Kadir Yiğit

Demir Cevheri Gibiyim
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
82
Yer
Kocaeli
Zümrüt
0
Minecraft
Naber dostum! :) Şöyle bir yorumda bulunmak istiyorum, zamanında bu girişimlerde bulunmuş birisi olarak söylüyorum bunu, @Avelis @Anathory @Melowdy vb.. kişiler bilir zamanla orada olan tartışmaları gereksizce ve sebepsizce kinlenip foruma taşıyan kişiler oluyor kontrolünü sağlamak gerekiyor.

Güç seninle olsun...

Hidan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
173
Zümrüt
0
Minecraft
Naber dostum! :) Şöyle bir yorumda bulunmak istiyorum, zamanında bu girişimlerde bulunmuş birisi olarak söylüyorum bunu, @Avelis @Anathory @Melowdy vb.. kişiler bilir zamanla orada olan tartışmaları gereksizce ve sebepsizce kinlenip foruma taşıyan kişiler oluyor kontrolünü sağlamak gerekiyor.

Güç seninle olsun...

may the force be with you

Onur1337

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
50
Zümrüt
0
Minecraft
Sürekli böyle topluluk konuları açılıp "aktif topluluk olmadığı için biz açtık" deniyor. İnsanların discord server kısmını doldurmak yerine Hepiniz bi discord sunucusunda birleşseniz daha güzel olmaz mı :)

Reynixan

Skripter
Destek Şefi
Altın Üye
RiseRuins
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
105
Elmaslar
723
Yer
Istanbul
Zümrüt
0

Güç seninle olsun...
Merhaba, bu tarz olayların yaşanmaması için gayret gösteriyoruz. Elbette tartışmalar oluyor fakat o kadar büyütülmeyen dostça tartışmalar bunlar... Büyük tartışmalarda olaya müdahil oluyoruz. Örnek vermek gerekirse tartışmada küfürlü söz kullanan bir sunucu sahibi yasaklandı. Değerli yorumun için teşekkürler <3

may the force be with you

Güzel bir Minecraft topluluğuna benziyor. Belki ben de bu topluluğa dahil olurum 🥰 💞
Değerli yorumlarınız için teşekkürler <3

Sürekli böyle topluluk konuları açılıp "aktif topluluk olmadığı için biz açtık" deniyor. İnsanların discord server kısmını doldurmak yerine Hepiniz bi discord sunucusunda birleşseniz daha güzel olmaz mı :)
Fikir tamamen bize aittir. Biz temmuz ayında bu sunucuyu kurduktan sonra birkaç tane daha aynı işlevde topluluk sunucusu açılmış fakat aktifliklerini yitirmişler diye biliyorum. Bizden sonra açılan topluluklara lafımız yok, birleşmek isterlerse kapımız açıktır. Değerli yorumun için teşekkürler. <3

OSM Deniz

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
14
Zümrüt
0
Minecraft
reyiz onun senden güclü oldugu belli deil benlki sen ondan güclüsün :)

Eren | Beawen

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
166
Yer
İzmir
Zümrüt
0
Minecraft
Kendi sunucumda burada duruyor. Çeşitli ve her kitleye hitap eden bir platform. Başındaki arkadaşta yani Reynixan'da yakın arkadaşım zaten. Teşekkürler!

Reynixan

Skripter
Destek Şefi
Altın Üye
RiseRuins
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
105
Elmaslar
723
Yer
Istanbul
Zümrüt
0
reyiz onun senden güclü oldugu belli deil benlki sen ondan güclüsün :)
Kendi sunucumda burada duruyor. Çeşitli ve her kitleye hitap eden bir platform. Başındaki arkadaşta yani Reynixan'da yakın arkadaşım zaten. Teşekkürler!
Değerli yorumlarınız için teşekkürler. <3

500 üyeye ulaştık. Hosting firmaları, tasarımcılar ve yazılımcılar için tanıtım kanalı açıldı!

Reynixan

Skripter
Destek Şefi
Altın Üye
RiseRuins
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
105
Elmaslar
723
Yer
Istanbul
Zümrüt
0

CabbarAga

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Zümrüt
0
Minecraft
Merhaba sunucumuz tam açıldığında gelelim. Güzel bir topluluğa benziyor

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı