Sol Reklam

Rehber Minecraft Rehberi - Köylüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
image.jpg

Minecraft Rehberi: Köylüler
Hey Johny! Bugün neler satıyorsun?
Merhaba, hadi gelin bugün biraz köylülerden bahsedelim. Köylü deyince aklımıza ilk Ha hağ sesleri geliyor. Tabii uzun süre dinleyince kafayı yedirtiyor. Köylülerden kısaca bahsetmek gerekirse :mc_388-0: ( Zümrüt ) veya çeşitli materyaller ile alış-veriş yaptığımız canlılar. Şimdi daha detaylı bir şekilde konumuza geçelim. Kendinizi kaybetmeyin.

Köylülerin Amacı
Genel amaçları küçük köylerinde tarım, madenci, büyücü, haritacı gibi meslekler ile uğraşırlar. Bir köy bularak istediğiniz köylü ile alış-veriş yapabilirsiniz. Alış-veriş yaparak köylülerin barını doldurun ve daha çok eşya alın.

Minecraft-1.14-Snapshot-19w11a.jpg

Köylülere Nasıl Meslek Veririm
İstediğiniz köylüye istediğiniz mesleği verebileceğinizi biliyor muydunuz? Hangi mesleği istiyorsanız, onun eşyasını alıp, köylünün yakınına koymanız yeterlidir. Şimdi hangi meslekleri verebileceğimize bakalım. ( :mc_383-120: Uyarı: Tüm meslekler verilmemiştir. )

BilginHaritacıÇiftçi
150px-Lectern.png
150px-Cartography_Table.png
150px-Composter.png

OkçuBüyücüMadenci
150px-Fletching_Table.png
150px-Brewing_Stand_TextureUpdate.png
150px-Lit_Blast_Furnace.png

villagerbunkbeds.jpg

Köylüleri Tanıyalım
Evet artık her biyoma göre de köylülerimiz bulunuyor. Aslında aralarında hiç bir fark yok gibi ama sadece küçük bir farkımız var. Kıyafetleri değişik. "O da ne?" dediğinizi duyar gibiyim. (Tabii ki de şaka. :D) Hadi gelin köylülerimize bakalım. ( :mc_383-120: Uyarı: Köylü çeşitlerine değil, biyom köylülerine bakılacaktır. & Sadece 3 köylü tanıtılacaktır.)

Buzul KöylüsüÇöl KöylüsüOrman Köylüsü
135px-Snowy_Villager_Base.png
135px-Desert_Villager_Base.png
135px-Jungle_Villager_Base.png
Son Bölüm
Evet artık konumun sonuna gelmiş bulunmaktayım. . Umarım en iyi şekilde anlatabilmişimdir. Bazı imla hataları olabilir, beni maruz görün. O zaman şimdi görenler için iyi geceler, yarın görecekleri için iyi günler

Son düzenleyen: Moderatör:

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
Konu efsane daha ne diyebilirim ki ? :D

EfehanB

404 not found

Discord:

efehandev#2120

Elmaslar
163
Puanlar
3.310
Minecraft
efehanarslan
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Köylülerin bu kadar fazla değiştiğini bilmiyordum. Benim bildiğim köylülerden çok farklı olmuşlar :D

Alicancreeper

SkyBlock-Faction

Discord:

Alican#8319

Elmaslar
124
Puanlar
13.820
Yer
Bandırma
S

sooply

Ziyaretçi
Bence yetersiz anlatım, köylüler güncellemesinde gelen çok şey var fakat bu anlatım baya yetersiz gözüküyor.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Anlatım güzel olmuş ellerine sağlık.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Eki Görüntüle 92649

Minecraft Rehberi: Köylüler
Hey Johny! Bugün neler satıyorsun?
Merhaba, hadi gelin bugün biraz köylülerden bahsedelim. Köylü deyince aklımıza ilk Ha hağ sesleri geliyor. Tabii uzun süre dinleyince kafayı yedirtiyor. Köylülerden kısaca bahsetmek gerekirse :mc_388-0: ( Zümrüt ) veya çeşitli materyaller ile alış-veriş yaptığımız canlılar. Şimdi daha detaylı bir şekilde konumuza geçelim. Kendinizi kaybetmeyin.

Köylülerin Amacı
Genel amaçları küçük köylerinde tarım, madenci, büyücü, haritacı gibi meslekler ile uğraşırlar. Bir köy bularak istediğiniz köylü ile alış-veriş yapabilirsiniz. Alış-veriş yaparak köylülerin barını doldurun ve daha çok eşya alın.

Eki Görüntüle 92651

Köylülere Nasıl Meslek Veririm
İstediğiniz köylüye istediğiniz mesleği verebileceğinizi biliyor muydunuz? Hangi mesleği istiyorsanız, onun eşyasını alıp, köylünün yakınına koymanız yeterlidir. Şimdi hangi meslekleri verebileceğimize bakalım. ( :mc_383-120: Uyarı: Tüm meslekler verilmemiştir. )

Eki Görüntüle 92692

Köylüleri Tanıyalım
Evet artık her biyoma göre de köylülerimiz bulunuyor. Aslında aralarında hiç bir fark yok gibi ama sadece küçük bir farkımız var. Kıyafetleri değişik. "O da ne?" dediğinizi duyar gibiyim. (Tabii ki de şaka. :D) Hadi gelin köylülerimize bakalım. ( :mc_383-120: Uyarı: Köylü çeşitlerine değil, biyom köylülerine bakılacaktır. & Sadece 3 köylü tanıtılacaktır.)

Buzul KöylüsüÇöl KöylüsüOrman Köylüsü
Son Bölüm
Evet artık konumun sonuna gelmiş bulunmaktayım. . Umarım en iyi şekilde anlatabilmişimdir. Bazı imla hataları olabilir, beni maruz görün. O zaman şimdi görenler için iyi geceler, yarın görecekleri için iyi günler

Harbiden efsane konu olmuş eline sağlık

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Buzul köylüsünü ilk defa duydum eline sağlık muhteşem bir konu olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı