Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft Rehberi - Dış Görünüm Rehberi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
2923383.jpg

Minecraft Rehberi - Dış Görünüm Rehberi
Dikkat çekmeyi sevenlerden misiniz? Yoksa sadelikten yana mısınız? Yoksa ayna başında çok vakit geçirenlerden mi? Genellikle biz erkekler ayna başında 10 dakikadan fazla durmayız. Oyunlarda ise tam tersi. Minecraft'ta dış görünümler benim açımdan çok önemlidir. Bu yüzden sizlere bu konuyu açma gereğini duydum.

Öncelikle bir dış görünüm kullanmak için bir premium hesabınızın olması gerekiyor. "Benim premium hesabım yok, ne yapacağım?" diyorsan da tr.namemc.com adresinden kendine uygun bir dış görünüş seçip bu dış görünüşü kullanabilirsin. Bu dış görünüşü kullanmak için oyun içi adını dış görünüş adıyla değiştirebilirsin. Premium hesabı olanlar için altta devam ediyorum.

Premium hesabı olan arkadaşlar minecraf.net sitesini açacaksınız ve hesabına giriş yapacaksınız. Giriş yaptıktan sonra sol taraftan "Dış Görünüm" yazan yere tıklıyoruz. Karşımıza bir sayfa çıkıyor ve bu sayfadan dış görünüş yükleyebiliyoruz. "Ben nereden dış görünüm bulacağım?" derseniz tr.namemc.com sitesinden bulabilirsiniz. Bu sayfadan dış görünüşümüzün büyüklüğünü de ayarlayabiliyoruz. Ben Classic tercih ediyorum.

1610293812167.png

"Çözemedim ben bu işi nasıl yapacağım?" diyorsanız hemen anlatmaya başlayayım. tr.namemc.com sitesine girdikten sonra karşımıza bir çok dış görünüm çıkacak. Dilerseniz buradan bir tane seçip, dilerseniz "Devam Et" butonuna tıklayarak daha fazla dış görünüm bulabilirsiniz. Ben rastgele bir tane yükleyeceğim. Seçtiğim dış görünümün üstüne tıklıyorum.

1610294076581.png

Karşımıza seçtiğimiz dış görünümün bir görüntüsü geliyor bu sayfadan dış görünümü indirebilirsiniz. İndirdiğimiz dış görünümü üstte gösterdiğim sayfadan ayarlayabilirsiniz.

1610294288002.png

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı