Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft Rehberi - Büyüleme!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
69062

Merhaba , Bugün sizlerle beraber bir rehber ile karşınızdayım! Rehberimizde minecrafttaki belki hiç bilmediğiniz bir rehber. Büyüleme! Tabikide OPSKYBLOCK ve OPFACTION oynayanlar işi kökünden biliyordur :) fakat ben bilmeyenler için bir rehber hazırladım :) İsterseniz hemen geçelim!

Enchanting_Table.png

Büyü Masası Nedir?
Büyü masası genellikle Büyü Kitapları ile bir eşyanızı veya zırhınızı güçlendirmeye yarar. Bende eğer değerli bir Büyü Kitabı varsa onu kazmanın hızlı kırması için kullanırım. Büyü Masasını eğer nadir olan eşyaları çıkarmak istiyorsanız yanlarına kitap koyunuz. Kitaplar Büyü Masasına yardım edecektir. Büyü Masasının çıktığı sürüm; 1.7.2

Büyü Kitabı Nedir?
Büyü Kitabı bir eşyanıza veya zırhınıza büyü basmayı sağlayan kitap. O olmassa büyü basamassınız. Ayrıca deminki gibi Büyü Masası'da işin içinde. Büyü Masası yoksa büyü basamassınız. Büyü Kitabını ise Dungeons veya Villager Köylerinde bulabilirsiniz.

69063

Büyü Masası Nasıl Yapılır?
Üstteki resimde gördüğünüz tarif büyü masasının inşaat etme tarifidir. Böylece elinizde kalan
kitapları Büyü Masasına koyup eşyalarınızı güçlendirebileceksiniz.

rainbow-enchanted-3.jpg

Büyü Kitabı Nerede Bulunur?
Büyü Kitabının bulunması için madenlerin en altına gidip bir adet Dungeon veya Minesheft bulmalısınız. Fakat çok ısrarlıysanız Kum Tapınakları veya Villager Köylerinde bulabilirsiniz. Eğer elinizde yeterli zümrüt varsa köylüler ile takas yapabilirsiniz.

Büyü Masası'nın Yanında Neden Kitap Bulunur?
Bunun sebebi kitaplar büyü masasını geliştirmesi. Her geçen gün dahada yenilenip nadir olan bir şeyi size hemen çıkartabilecek bir durumda.

make_enchanted_stone_sword2.png

Büyü Masasını Görmek İstermisin?
şuan üstteki resim bir Büyü Masası. Ve şansa göre ilerlediğini görebilirsiniz. Maksimum 5 şanstan oluşur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Büyü masasını pek bilmeyen yoktur. Fakat anlatışın güzel olmuş..

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya

Algos

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Algos#8991

Elmaslar
106
Puanlar
2.310
Yer
Kayseri
Minecraft
Algos,749

Yararlı Konu

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gerçekten çok güzel rehber konusu olmuş. Konuyu okurken zaten büyülenmeye kapıldım :D​

S

sooply

Ziyaretçi
Güzel bir rehber konusu olmuş fakat bu rehberle bir şeyler öğrenebileceğimizi zannetmem pek. Geliştirmen lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı