Sol Reklam

Haber Minecraft RealMS Plus Temmuz Ayı Açıklandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
realms1.jpg

Realms Plus: Temmuz Ayı
Minecraft Marketplace Realms temmuz ayı içeriğini yayınladı!

Temmuz ayı tam hızıyla devam ederken sabah güneşinden saklanıp, perdeleri kapatıp, direkt olarak Realms Plus içerik paketine kim dalmak istemez? İçinizden bana "Minecraft içerik paketinde neyi övebilirsin ki?" diye sorabilirsiniz. Bu mükemmel soruyu şöyle yanıtlayayım. Bu temmuz ayında oluşturulan içerik paketine, muhteşem mash-up paketleri, orta çağ doku paketleri, bloklar ile yapılan mini oyunlar içeren 6 yeni içerik ekleniyor!

Oyun İçersinde Bir Lüks Yaşam
Oyun içerisindeki tek oyunculu modda yaptığımız evler bizim ruhumuz ve zevkimizi ortaya çıkarır. Özel sandık odaları, kaçmak için yerin altına yapılan yollar, camlardan oluşan kütüphaneler fakat bu sistemler hem eksik hemde biraz basit. Her oyuncu gerçek bir evde yaşamak bir golf arabasıyla yaptığı yollarda gitmek istemiştir. Gemilerle denizlerde büyük bir serüvene yelken açmak, gökyüzünde jetler ile kuşlara selam vermek, insan düşününce bile mutlu oluyor. Pixel Heads tarafından yapılan "Lüks Yaşam" haritası oyun içerisinde kendinizi milyarder hissetmenizi sağlıyor. Farklı farklı araçlar ile sokaklarda gezmenizi sağlar. Lüks konakları keşfedebilir ve konakları her türlü mobilya ile dekor edebilirsiniz.

Oyun İçerisinde Evcil Hayvanlar
Oyun içerisinde evcil hayvan olarak inek, kurt hariç farklı bir evcil hayvana sahip olmadın mı? Gerçi bende farklı bir evcil hayvana sahip olmadım. The Vaeron'un "Pets" adındaki içerik paketimde köpekler, yılanlar, hamster gibi 14 farklı evcil hayvan vardır. Bu 14 farklı hayvan arasında belirlediğiniz evcil hayvanınıza bir yakın arkadaş hayvan seçebilirsiniz. Öncelikle evcil hayvanınızı seçmeniz için evcil hayvan dükkanı veya hayvan barınağını ziyaret etmeniz gerekecek. Yeni yol arkadaşlarınızla hareketli şehir yaşantısında veya bir çiftlikte yürüyüşe çıkarabilirsiniz.

Oyun İçerisinde Kraliyet Savaşçıları
Bu içerik paketini görünce aklıma direkt olarak Shakespeare’in repliği geliyor. Bunu Minecraft içine aktaran Dragnoz'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kraliyet savaşçıları, şövalyelerin ve çarpıcı detayların bulunduğu bir içerik paketidir. Kraliyete ait şövalyelerin toplam 14 adet deri seçeneği vardır. Paketin yapımcısına göre karanlıkla savaşmak ve bir ışık krallığı kurmak için bir araya geldiler. Bakalım sadece at için neler takas edeceksiniz?

realms2.png

Oyun İçerisinde Fantazi Ciltleri
Oyunda birbirinden farklı 14 adet kaplamaya ne dersin? Arkadaşlarınızla beraber bir takım kurun. Takımınıza ait bir giysi belirleyin. Arkadaşlarınızla beraber sonsuz bir maceraya selam verin. Bir buz büyücüsü olarak etrafı serinletin. Takımınızın kalesini bir şövalye olarak koruyun ve temsil edin! Mücevherleri veya değerli parçaları depolayan bir cüce olarak maceranıza devam edin.

Oyun İçerisinde Daha Fazla Canavar
İnsanlar sabah uyandığında aynada dağınık saçlarını gördükten sonra kendilerinin canavara benzediğini söylüyorlar. İçerik paketi bir palyaço, köpek balığı dahil olmak üzere toplam 6 tane yeni canavardan oluşuyor. İsim etiketlerinden oluşan deriler gece saatlerinde madencilik yaparken birden üstünüze atlıyor. Korkunç olmak istemiyorlar, sadece korkutmak istiyorlar!

Oyun İçerisinde Şanslı Bloklar
Bir Minecraft oyuncusu olarak, muhtemelen bloklar üzerine kendini geliştirmiş bir uzman olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu görüşümden, bu içerik paketini kullanmaya başlayınca vazgeçtim. İçerik sizin refleks yeteneklerinizi test ediyor. Oyun içerisinde ki amaç, tüm kurnazlığımızı ve biraz şansımızı kullanarak 20 dakika boyunca bu şanslı blokları kırarak belirlenen yol üzerinde ilerlemek.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Haziran içeriğine göre daha deli dolu şeyler görüyorum. Ayrıca lüks yaşam olayı da en dikkatimi çeken şeydi. Eline ve kalemine sağlık ? ☕

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Terminatörden yine bir konu. Haberi felan boş ver kanka konuna aşık oldum xd

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı