Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft ram vermeme rağmen kasıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810
Bilgisayar Özellikleri;

AMD 2.8 Ghz İşlemci
6 GB Ram
GTX 750Tİ
1 TB Harddisk

Bilgisayar özelliklerim bu şekilde eski laptobumun özellikleri bundan beterdi 210 240 fps arası alabiliyordum şuan bunun ile optifine kurulu ve ayarlanmış halde olmasına rağmen 80 110 fps yi geçemiyorum sorun nerden kaynaklı acaba?

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Merhaba, riseclient olsun , son oyuncu client olsun , badlion client olsun ; bu tür clientleri kullanmanı tavsiye ederim gerçekten fps boostluyor ben riseclient kullanıyorum badlionda var ama gerekli değil. RiseClient fpsimi acayip yükseltiyor riseclient olmadıgı zamanlar kasarak oynuyorum diyebilirim.

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810
Sonoyuncu Client'de dediğin gibi ufakta olsa 140 150 lere çıkıyor fakat bence hayla az tüm ayarlar düşükte bu fps leri almam çok saçma geliyor eski laptobum 4 gb ram 1 gb ekran kartı vardı daha yüksek fps ler alıyordum

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, alternatif oyun oynatıcılarını yükleyip denediniz mi? ( Bu şekilde daha fazla FPS almanız olası olur. )

Sismei

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

aka Sismei#1111

Elmaslar
42
Puanlar
6.535
Yer
Andromeda Galaksisi
Minecraft
Sismei
(XboxDVR) Açıksa ondan olabilme riski yüksektir onu kapatıp bir deneyiniz.

Wizsagagaga

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
80
Puanlar
2.810

Merhaba, alternatif oyun oynatıcılarını yükleyip denediniz mi? ( Bu şekilde daha fazla FPS almanız olası olur. )

Alternatif oynatıcılardan kastınız nedir ? Ayrıca böyle bir sistemde bu şekilde düşük fps almam çok saçma bu ram verme olayını yaptım fps dahada düştü :/

rypecraft

Play.RypeCraft.Com
Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
IAways
Minecraft dosyalarının arasındaki gereksiz şeyleri silebilirsin bunun için çok iyi temizleme programları var olmassa görev yöneticisinden minecrafta verdiğin ramı tekrardan kontrol edebilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı