Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft PvP Terimleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Golg3

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Gölge#5258

Elmaslar
0
Puanlar
125
Yer
Kepler-186f Gezegeni
Minecraft PvP Terimleri

Block Hit
Block hit hem saldırıp hem de savunmak için yapılan bir şeydir. (En azından ben öyle biliyorum) Canınız azken kullanabilirsiniz. Aynı anda hem sağ hem sol tuşlara tıklayarak block hit yapabilirsiniz.

Critical
Critical, yani kritik vuruş normalde verdiğiniz hasardan daha çok vurmanızı sağlar. Yapımı basittir, sadece zıpladıktan sonra yere düşerken vurmanız gerekmekte.

Strafe
Strafe kılıçla rakibinize vurarken sağ sol yapmaktır. Eğer rakibiniz yanıyorsa veya aimi kötüyse size vuramayacaktır ve rakibinizin önüne geçeceksiniz.

Aim
Biliyorum aim sadece pvpcilere özel bir terim değil hemen hemen her oyunda var, fakat bazı kişiler aimin ne olduğunu bilmiyor, ya da yanlış yazıyor o yüzden eklemek istedim. Ekranın tam ortasında bulunan çubuğa crosshair denilir. Crosshairinizi rakip oyuncuya tutmak aim almaktır. Aiminiz ne kadar iyi olursa o kadar başarılı olursunuz.

CPS
Her pvpcinin yüksek tutmak için çabaladığı bir şey. CPS, yani Click Per Second, saniye başı tıklamak demektir. Örneğin 14 cps yaparsanız saniyede 14 kere tıklamış olursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı