Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
G

Garp

Ziyaretçi
minecraft-pvp.jpg

Savaş Felsefesi Nedir?
Savaş Felsefesi'ne anlam bakımından Savaş Taktiği denebilir. Her oyuncunun kendine özgü bir savaş felsefesi vardır. Rakibinizi en kârlı yoldan öldürmek için kendi savaş felsefenizi oluşturabilirsiniz. Konumuzda sizlere en kolay ve en garanti yoldan rakibinizi yenebileceğiniz savaş felsefesini sizlere göstereceğim.

İlk Aşama, Saldırganlık:
Rakip ile karşılaştığınız ilk andır. Rakibinize bu aşamada saldırmayın. Onun saldırmasını bekleyin, eğer saldırmıyorsa saldırtmak için onu kışkırtın. Rakibinizin saldırmaya başladığı zaman çakmak yardımı ile onu yakın.

İkinci Aşama, İlk Ok Atma:
Rakibinizi saldırıya zorladıktan sonra kaçın. Belirli mesafeye geldikten sonra ok atarak rakibinizin canını azaltın. Eğer rakibiniz size yakınsa olta yardımı ile rakibinizi uzaklaştırın ve ok atmaya devam edin.

Üçüncü Aşama, İlk Kılıç Darbesi:
İkinci aşamadan sonra yapacağınız iş üçüncü aşama yani kılıç ile saldırı zamanı. Rakibinizin üstüne "Allah Allah" nidaları ile saldırdığınız bu aşamada ilk vuruşlar oldukça önemlidir. Olabildiğince fazla vuruş yapmaya bakın.

Dördüncü Aşama, Toparlanma:
Üçüncü aşama sonucu canınız azalabilir. Bu durumu düzeltmek için biraz geri çekilebilirsiniz. Yani bu aşamada biraz sabırlı olmalısınız. Sizin geri çekilmeniz ile rakibinizde geri çekilecektir, eğer çekilmez ise doğru çakmak darbeleri ile rakibinizi saf dışı bırakın.

Beşinci Aşama, Bitirici Oklar:
İkinci aşamada olduğu gibi envanterinizde kalan okları rakibinizin üzerine boşaltın. Bu etap önemli olduğu kadar kısa sürecek. Rakip bu etapta kaçmaya çalışacaktır dikkat edin.

Altıncı Aşama, Son Kılıç Darbesi:
Düşmanın üzerine yağmur gibi yağdırdığınız oklardan sonra artık sıra güçlü kılıcımıza geldi. Üçüncü aşamadaki gibi kılıcımız ile rakibimize bitirici hamleyi yapıyoruz ve çaresiz rakibimiz saf dışı kalıyor. Altıncı aşama yani bitirici hamlede kılıç kullanmanın faydası, oyuncular öldüğü zaman düşecek eşyalara daha yakın olmanızı sağlaması ve oklarınızdan harcamaması.

Yedinci Aşama, Yağmacı:
Rakibinizi öldürdükten sonra düşecek eşyaları toplamanız gerekiyor. Dikkat edin siz eşyaları toplarken diğer oyuncular sizi izliyor olabilir. Rakibinizi öldürdükten sonra her 5-6 saniyede etrafınıza bakın ve gereksiz eşyaları yere atın.

PVP'de gelişmek ve daha fazla bilgi edinmek için Rayandu'nun PVP kitabının 71. sayfasını okuyabilirsiniz.

VLJ3qP.png

Dryse

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
14
Puanlar
0
Benim için PVP 1.8'den sonra bitti. Yeni sürüm ile belki hileler engelleniyordu fakat 1.8'in verdiği tadı alamıyorum.

G

Garp

Ziyaretçi
Benim için PVP 1.8'den sonra bitti. Yeni sürüm ile belki hileler engelleniyordu fakat 1.8'in verdiği tadı alamıyorum.
Açıkçası daha iyi oldu. Diğer türlü durmadan vuruyorsun. Oyun artık bir nebzede olsa gerçek hayata dönüyor.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Açıkçası daha iyi oldu. Diğer türlü durmadan vuruyorsun. Oyun artık bir nebzede olsa gerçek hayata dönüyor.
Karelerden oluşan oyunu pvp darbesiyle mi gerçek hayata döndürecekler anlamadım ki ?

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
Harikulade bir anlatım. Ellerine sağlık Wudi.

G

Garp

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı