Sol Reklam

Rehber Minecraft - Pvp Nasıl İyi Oynanır

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Minecraft, oyun sizlere tam olarak 2 seçenek sunmakta, ya sakince hoşca oynayacaksın, yada savaşacaksın! Oyuna ilk başladığımda ben 2. seçeneği seçtiğim için sunucularda tam tamına 5 yılımı ayırdım, PVP'im o kadar iyi değil fakat bende bazı şeyler biliyorum, bugün sizlere Pvp'nizin gelişmesi için 5 püf nokta vereceğim.

RRDUe8o.jpg

1 - Jitter Click eğer Pvp yapacaksanız illaki bu haraketi bilmeniz gereklidir, bu harakter sizi diğer rakiplere karşı daha hızlı tıklamanız ile 1-0 önde yapar eğer jitter click yapmayı bilmiyorsanız videolar izleyip öğrenebilirsiniz fakat ben size yinede anlatayım, Minecraftta vurma tuşu olan farenin sol tuşuna elinizi titretek hızlı bir şekilde basınız bunu her Minecraft'a girdiğinizde deneyiniz daha sonradan ise eliniz alışarak jitter click yapmayı öğreneceksiniz.

2 - Aim jitter click öğrendiğimize göre onun en iyi dostu aim'e gelelim, jitter click yaparken farenizi haraket ettirmeye aim denir. Aim almak ise şöyledir: Rakip'e karşı vs atarken rakibin olduğu yöne doğru bakmak yani bir nevi hem rakibe vurmanız hemde aim almanız gereklidir, aim en önemli etkendir eğer aim alamazsanız oynayamazsınızda, aim almak için Tek Oyunculu bir dünya açın ve zombilere karşı savaşın yavaş yavaş aiminiz gelişecek ve jitter click ve aim'i aynı anda yapabiliceksiniz.

3 - Jitter Click - Sağ eğer Jitter Click yapmayı biliyorsanız burayıda yapabilirsiniz, elinizde blok var ike hızlı blok koymanız gerekir canınız azken, kaçarken veya yol yaparken sağ click önemlidir, Farenin sağ tuşuna doğru elinizi titreterek basarsanız bu olayıda gerçekleştirmiş olursunuz.

wp6662912.png

4 - Olta Olta için ekstradan fazla birşey yoktur fakat önemli bir harakettir, oltayı rakipe karşı saldırmadan önce atarsanız rakip azda olsa havalanır havalandığı anda eğer vurursanız kombo yapıp rakibin size dokuamamasını sağlarsınız kombonun Minecrafttaki karşılığı ten'dir. Şimdi nasıl Olta atılır öğrenelim eğer siz kolay yoldan anlamak isterseniz konuda durabilirsiniz fakat daha iyi anlamak isteyenler videolardan izleyebilir, başlıyorum Rakibe vurmadan önce 1 kere olta atınız, sonra ise rakibe her 2 vuruşunuzda olta atınız rakip olta yüzünden geri gidip havaya uçucaktır sizde eğer havadayken vurursanız şansı yakalarsınız ve rakibinizi yenersiniz, bu olta atmak anlatılanları yapmaktan biraz zor eğer hiç olta atma tecrübeniz yoksa biraz zorlanabilirsiniz.

5 - A - D Tuşları Geldik son örneğe, Olta atmak, Hızlı Blok koymak aim ve jitter click'i öğrendiniz fakat bundan bahsetmeseydik olmazdı, eğer bir rakipe saldırırken tek bir yerde durursanız rakip yerini değiştirip kaçabilir veya size vurabilir bunu engellemek için sağ-sol yani A ve D tuşlarına basarsanız rakip sürekli yer değiştirdiğinden size dokunamaz ve rakibe ten atarsınız, bu madde diğer maddeler gibi çok zor bir şey değil bunu her Minecraft Oyuncusu yapabilir, fakat siz yinede bu maddeye çalışınız.

Evet konumuz bu kadardı MC-TR Okurları ben kendimce iyi bir pvp'ciyim, sizlere bildiklerimin hepsini söyledim Pvp yaparken bunları gerçekleştirirseniz sizde iyi bir oyuncu olabilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın!

Son düzenleme:

RunHeaven

HiperNW Owner & Bot Developer & Scripter

Discord:

RunHeaven

Elmaslar
149
Puanlar
4.550
Minecraft
RunHeaven

Gene şaşırmadım :')

Güzel ve doğru anlatım.

PVP'ye yeni başlayan insanların işine yarabilecek bir konu.

Elinize sağlık!

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Biraz ekleyelim:
1.) Pvp düzenekleri buna değecek kadar sizin nasıl tıkladığınızı umursamıyor. Jitter yapmaya kalkarsanız aim almanız zorlaşır bunun yerine düz tıklayarak işinizi görebilirsiniz. (Not: Düz tıklamayı asla yavaş tıklamak olarak algılamayın).

2.) Olta atmayı kolaylaştırmak için c-v tuşlarına 1-3 kombinasyonunu atayarak elinizi kaldırmayıp kafanızın karışmasına engel olabilirsiniz.

3.) "Jitter" 2 t kullanılarak yazılır ve tireme anlamına gelir.

4.) W-Tap yapmazsanız asla yeterince iyi oynayamazsınız.

5.) a-d tuşlarına rastgele basmak sizi ileriye değil geriye taşır. Belirli kombinasyonlar ile strafe atmak sizi çok daha iyi yapacaktır.

1619712251440.png

Nautra

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Biraz ekleyelim:
1.) Pvp düzenekleri buna değecek kadar sizin nasıl tıkladığınızı umursamıyor. Jitter yapmaya kalkarsanız aim almanız zorlaşır bunun yerine düz tıklayarak işinizi görebilirsiniz. (Not: Düz tıklamayı asla yavaş tıklamak olarak algılamayın).

2.) Olta atmayı kolaylaştırmak için c-v tuşlarına 1-3 kombinasyonunu atayarak elinizi kaldırmayıp kafanızın karışmasına engel olabilirsiniz.

3.) "Jitter" 2 t kullanılarak yazılır ve tireme anlamına gelir.

4.) W-Tap yapmazsanız asla yeterince iyi oynayamazsınız.

5.) a-d tuşlarına rastgele basmak sizi ileriye değil geriye taşır. Belirli kombinasyonlar ile strafe atmak sizi çok daha iyi yapacaktır.

Eki Görüntüle 170659

Değerli yorumunuz için size teşekkür ederim, bana hatalarımı söylediğiniz içinde teşekkür ederim!

Son düzenleme:

Nautra

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
O

Oguzhan_27

Ziyaretçi
Bilgilendirici olmuş kullanabilirim bunları teşekkürler :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı