Sol Reklam

Rehber Minecraft Premium Satış Siteleri Güvenli Midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC

minec.jpg

Premium Satış Sitelerinin Güvenilirliği Mi? Hmm Biraz Şüpheli.
Acaba Merak Ediyor Musunuz Premium Satış Sitelerinin Güvenilirliğini
Bu konuya girdiğinize göre büyük ihtimalle Minecraft Premium satış sitelerinin güvenilirliğini merak ediyorsunuz. Bazı forumlarda görürsünüz bu siteleri. Premium satış sitelerinin güvenilirliğinden şüphe edersiniz, 2.5 TL Premium güvenilir midir diye. Çünkü Demir Premium hesaplarını gerçekten bu kadar ucuza satan siteler var. Size önerim, Minecraft'ın kendi sitesinden Premium almanız olacaktır ama maalesef kesenin ağzını açmanız gerekmektedir. Belkide yırtmanız çünkü gerçekten baya pahalı orijinal Premium. Türkiyede Premium satan ve sattıktan sonra çalışmayan belkide 1 hafta sonra çalınan hesap satan onlarca site var. Ayrıca Minecraft Premium satan sitelerin çoğu sahte kullanıcı yorumlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor. Aman dikkat böyle Minecraft Premium satan sitelere kanmayın.

minecraf.jpg

Olamaz! Hesabıma Giriş Yapamıyorum.
Telaşa kapılmayın, merak etmeyin belkide Premium hesabınız çalışıyor. Bu linkten MCLeaks'ı indirin ve çalıştırın. Unutmadan, az sonra yapacağımız işlemler için orijinal Minecraft Launcher gerekmektedir. Yani Minecarft'ın internet sitesinden deneyip olmadı demeyin. Yüklediğimiz zımbırtıya çift tıklayıp açıyoruz. gelen küçük pencerede Mojang yazan yere tıklıyoruz. Pencereyi kapatmadan orijinal Minecraft Launchere giriş yapıp hesabınıza girmeyi tekrar deniyorsunuz. İşlemler bu kadardı. Sizlere tavsiyem, asla emin olmadan bir siteden Minecraft Premium hesap almayın. Dikkatli olun ve asla ama asla unutmayın. Her Premium satan siteye güvenmeyin.

DarelRealese

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DarelRealese#1881

Elmaslar
4
Puanlar
1.910
Bir site vardı adını unuttum geçen yıl 4 zümrüt premium almıştım 90TL fiyatına bütün desteği sağlamışlardı, hala o premiumlar duruyor :)

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Eğer uzun süre kullanıcaksanız orijinal sitesinden başka hiçbir yerden almayın aldırtmayın. Bu siteler şans. Bir SFA alıyorsun 2 hafta, bir NFA alıyorsun 3 yıl gidiyor bunu bilemezsin. Destek falan da olmuyor %95 sitede.

Ha 2-3 haftalık arkadaşlarla oynamak için alırsın bir NFA 5-10 liraya, ama uzun süreli (main) hesap alacaksanız orijinal almanız en iyisi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Günümüzün Premium satış siteleri hakkında böyle yararlı bir konu hazırlaman çok hoş olmuş ki bu konuyu çok beğendim. Kalemine sağlık ;)

DarelRealese

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DarelRealese#1881

Elmaslar
4
Puanlar
1.910
1 dakika 1 dakika size birşey diyeğim, eğer premium satış sitelerinde çalıştıysanız anlarsınız ben 3 gün içinde 60 kez yalan gördüm cidden doğru söylüyorum yetkili panel var desteğe birşey yazınca müşteri ses çalıyor yemeksepeti gibi, yetkili chat var hemde müşteri chat diyor ki yetkili chatten en üst yetkili adama size gün içerisinde premiunuz verilir de diyor bende yazdım sonra baktım adamı banlamışlar bu kadar'da adaletsizlik olmasın bende günaha girdim onlarda aslında ben girmedim 3. günümdü deneme destektim o yüzden tam tanımamıştım daha sonrasında bıraktım.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Bende ilk bir siteden premium aldığım zaman hesaba bile girmiyordu uzun süre sonra başka siteden aldım 4 aydır duruyor bakalım yine de orjinal siteden almak en iyisi, yararlı konu olmuş eline emeğine sağlık.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Hepsine Güvenilir Demek Yanlış Olucaktır. Işini En Iyi Yapan Sitelerden Veya Orjinalini Almanızı Tavsiye Ederim Arkadaşım Demir Premium Almıştı bi siteden Fakat Premium Elmas Çıkmıştı. Yaklaşık 3 Ay Oldu Hala Kullanıyor ?

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Güvenilecek birkaç site vardır illaki fakat çok tavsiye etmiyorum.

O

Oguzhan_27

Ziyaretçi
Bikere bir sitedne premium almıştım bir gün bi baktım hesaba girilmiyo destek açtığımda adam hesap hakkında yardımcı olmak yerine yeni hesap veriyordu o yüzden pek tavsiye etmem minecraftın kendi sitesinden alın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı