Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft premium alcam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HadronNetwork

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

YAKINDA

Elmaslar
38
Puanlar
6.420
Minecraft
TheMurderK
Facebook
YAKINDA
Twitter
YAKINDA
Arkadaşlar güvenilir herşeyi değişen sonsuza kadar benim olan bir hesap alacam hangi siteden ucuza alabilirim?

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Benim düşüncemi sorucak olursan ben 5-6 kere bu tür sitelerden her şeyi değişen diye premium aldım hepside gitti. Yani kısacası bence paranı biriktir orijinal sitesinden al derim..​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu foruma üye olduğum günden beri hep tek bir şeyi savunmuşumdur ve savunmaya da devam edeceğim; oyunun orijinal sitesinden almalısın.

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Şans işi ben 2 sene önce 3 TL'ye 2 tane eposta ve şifre hariç her şeyi değişen premium aldım, 1 ay sonra benim premiumun şifresi değiştirildi, başka hesap verdiler aynı şekilde o da 1 ay sonra gitti, ama arkadaşıma aldığım hala duruyor ve kullanıyor hatta nası yaptı bilmiyorum ama şifresini de değiştirmiş, ben predünyamdan almıştım ama şuan nasıldır bilemem.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Hiçbir şekilde korsan premium almanı tavsiye etmem. Her zaman sana "Biz toplu alıyoruz, bu nedenle ucuz" diyorlar fakat verdikleri hesapların birçoğu başka kişilere verilmiş, başkalarından çalınmış hesaplardır. Mesela ücretsiz premium veren sitelerin birçoğu bu siteler gibi fakat ücretsiz verip reklam alıyorlar. Bence minecraft.net üzerinden al.

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Hiçbir şekilde korsan premium almanı tavsiye etmem. Her zaman sana "Biz toplu alıyoruz, bu nedenle ucuz" diyorlar fakat verdikleri hesapların birçoğu başka kişilere verilmiş, başkalarından çalınmış hesaplardır. Mesela ücretsiz premium veren sitelerin birçoğu bu siteler gibi fakat ücretsiz verip reklam alıyorlar. Bence minecraft.net üzerinden al.
Alacak parası olamayabilir, çünkü premiumlar cidden aşırı pahalı. Güvenilir bir siteden alırsanız sıkıntı çıkmaz, benim aldığım sitede mesela 2. el hesaplar o yüzden ucuza satıyoruz diyorlardı ve sıkıntı olduğunda değiştiriyorlardı. Yine de kişiye kalmış.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Alacak parası olamayabilir, çünkü premiumlar cidden aşırı pahalı. Güvenilir bir siteden alırsanız sıkıntı çıkmaz, benim aldığım sitede mesela 2. el hesaplar o yüzden ucuza satıyoruz diyorlardı ve sıkıntı olduğunda değiştiriyorlardı. Yine de kişiye kalmış.
İşte dediğim gibi korsan siteler çok fazla sıkıntı çıkarabiliyor. Hele sizi bir "Keriz" gibi görürse Premium bile vermez. Zamanında bende aldım ve gerçekten büyük sıkıntılar yaşadım. Ben olsam para biriktirip kendime özel bir premium alırdım. En iyisi.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Arkadaşlar güvenilir herşeyi değişen sonsuza kadar benim olan bir hesap alacam hangi siteden ucuza alabilirim?
Sana Tavsiye Premium Almana Gerek Yok Ücretsiz Premium siteleri Var Ben Çok Kullanıyordum. Şahsen Şuan Benim Elmas Premium Hesabım Olduğu İçin Bedava Premiuma Gerek Duymuyorum. Bedava Premiumlar Genellikle Demir Oluyor Diğerlerini Bulman Zor İyi Forumlar

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Blué#5689 bana discorddan ulaş bedava premium sitesi vereyim ancak demir ve bazıları çalışmıyor genede işini görür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı