Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Minecraft Pocket Edition'da güzel bir arabanızın olmasını istemez miydiniz? İşte bu makale tam size göre!

screen-3.jpg

Minecraft Pocket Edition - Araba Modu
Bu eklenti (mod / addon) ile birlikte A Serisi arabalar oyuna ekleniyor. Basit ve sıradan görünümü var ve kullanımı da oldukça kolay. Minecraft dünyasının her yerinde araba sürmesini sağlayacak olan bu modda bulunan arabaların 7 farklı rengi bulunmaktadır. Arabalar modellerine göre hızlı ve farklı görünümdedirler. Araba sürüşleri ve mekanikleri ilk model ile aynıdır ve değişik yoktur. Sadece modellerde ve hızlarda farklılık görürsünüz.

Bu modun diğer modlardan ayıran bir özelliği de kendi animasyonları olması ve bir arabaya 4 kişinin binebilmesidir. Arkadaşlarınızla oynamak isterseniz bu modu deneyebilirsiniz. Eklenen araba modelleri aşağıda listelenmektedir.

Not: Spor arabalar sadece 2 kişiyi alabilir.

• A100
  • A200
  • A300
  • A300S
  • A400
  • A500
  • A500'ler
aseries-addon_2.png

Eklentinin İşlevleri
(I) Arabayı çalıştırmak ve kapatmak için anahtara ihtiyacınız vardır. Arabayı çalıştırmak için önce araba yapmanız gerekir.

(II) Arabanın ilerlemesi için benzin gereklidir. Arabanın ilerlemesini sağlamak için önce arabanıza bir tane benzin yapmanız gerekir.

(III) Araba yapmak için ilk başta çalışma masasında malzemelerini hazırlamalısınız. Daha sonra taş kesicide bunları birleştirmelisiniz.

aseries-addon_7.png
aseries-addon_8.png
aseries-addon_9.png
aseries-addon_10.png

Arabayı çalıştırmak için anahtarı (imlecinizi) aracın üstüne götürün. Envanterin üstünde bir yazı belirecektir. Car On yazısı çıktığında ona tıklayın ve aracı çalıştırın. Eğer aracın benzini yoksa benzini doldurmanız gerekir. Yine aynı mantık, imlecinizi arabaya yöneltin ve Fill Tank yazısına tıklayın. Aracınızda artık benzin bulunmaktadır. Keyifle sürebilirsiniz.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu tür araba modları sayesinde Minecraft PE'da RPG tarzı oyunlar oynanabilir. Ben şahsen bu modu çok beğendim, kaleminize sağlık ;) <3

R

RoketCraft

Ziyaretçi
Güzel bir tanıtım olmuş ellerinize sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı