Sol Reklam

Paylaşım Minecraft Piyano Tanıtımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
d896ae57ca9eb8698b61e50a0ec0267f-piano%20header.jpeg

Piyano
Bir müzik aleti/çalgısı olan piyano gerçekten güzel sesler çıkarabiliyor fakat kullanmakta yetenek istiyor. Minecraft geliştiricilerinin hipotezler sonucu oyuna piyano eklendi.
Güzel dokular ve görünüşe sahip piyanolar tek çeşit olmasından ziyade çeşit çeşit. Farklı dokular ile birlikte farklı piyanolarda bulunmakta. Bu konumda sizlere detaylı bilgileri vereceğim. Dilerseniz okumaya devam edelim...

Hepimizin aklında bir soru; Johann Sebastian Bach şu anda hayatta olsaydı, bugün müzik durumu hakkında ne derdi? Tamam, o, acımasız inekler dışında bir şey söyleyemezdi ve çılgın modern dünyaya ayak uydururdu. Şaka şaka, “Artık hiç kimse piyano konçertosuna daha fazla değer vermez” diye bir şey söyleyeceğini düşünürdüm.

Endişelenme, zombi Johann Sebastian Bach! Müzik sevgisi insanlar hala var! Piyano görünce çılgına dönenler hala var! Yalnız değilsin :P Hatta şuan Sebastian'ın hoşuna gidecek yeni algoritmalar, ritimler var!
8decbbd0db839cd519ef5477fb293b99-ImageOne.jpeg

Piccho, Minecraft dokularını geliştiren bir çalışanımız. Bu dokular için gerçekten epey çalıştı ve başardı. Binalar ve yapılarda usta olduğunu söyleyebilirim. Piccho bir zaman basında şöyle bir açıklama yaptı; “Çocukken kartondan gizli çatallar yapmaktan zevk aldım. Fakat tüm inşaatçılar gibi, daha büyük ve daha iyi inşa etme arzusu, yalnızca karton ve tutkal ile tatmin edilemezdi tabii. “Bir gün, arkadaşlarımın Minecraft'ta nasıl bir piston kapısı yapılacağına dair bir video izlediğini gördüm. İstediğin şeyi inşa etmek için oyundaki tüm özgürlüğü cezbeden Minecraft'ın benim için olduğuna karar verdim. ”

Piccho yabancı ülkelerde Minecraft kartvizitleri yaparak oyunu tanıtmıştır ve oyun kitlesine büyük katkılar sağlamıştır. Japonya'da çok sevilen Minecraft'ın Piccho sayesinde olduğunu söyleyebiliriz...

98a8823726ead917e2b237ffe16824aa-tofu%20building.jpeg

“Ama bekle!” Zombi Johann Sebastian Bach “Bunun müzikle ne ilgisi var?” Diye konuşuyor.
Sabır bozucu bestecim, oraya gidiyorum. Yapım için bir tutkuya sahip olmanın yanı sıra Piccho, müziğin hevesli bir sevgilisidir. Aslında, kendisi bir bestecinin ta kendisi. “Çok sayıda şarkı notası yaptım çünkü Minecraft'taki müziğe olan sevgimi ifade etmenin tek yolu olduğunu düşündüm. Ancak, bu piyano gibi enstrümanları yaparak da sevgimi ifade edebileceğimi keşfettim. ”

393909070e0342b8e2d4be4aab495aa6-ImageThree.jpeg

Bu gelişme ile sevgili Minecraft takipçileri ve kitlesi hayran içinde bu piyanoda göz gezdirdi. Fakat müzik kutusu kadar boş bir blok olmadığı için görenler hayranlık duygusu içinde kaldı. Müzik seveler içinde yaptığı bu gelişme çok güzel oldu bence. Dışarıdan görüşünü de enfes olmuş gerçekten eline sağlık Minecraft!

751a1710a9009d4bc23ae4e1020f6bad-ImageFOUR.JPEG

Piccho, “Piyano dizisi en zor kısımdı,” dedi. “Piyanodaki dizeler yanlara doğru ilerliyor, ama Minecraft'ta bu şekli taklit eden birkaç blok var. Çit direklerinin amaçlarına tam olarak uyduğunu bulmakta gerçekten şanslıydım. ”Bu piyano titizlikle inşa edilmiş olsa da, Piccho müzisyenlerin o kadar büyük değil ve olması gerekmiyor. Piccho, “Piyano çalamıyorum” diye itiraf ediyor. “Ama müziği sevmediysem piyanoyu bu kadar ayrıntılı bir şekilde yapmazdım.” diyerek düşüncelerini ifade etti!

8cacec1eda26ab659dc3661835d9c893-ImageTwo.jpeg

Gerçekten piyano ile güzel şarkılar, ritimler çıkabiliyor. Müzik bir sanattır. Sanat ise kültürel değerimizi arttırır. Bu bilgileri okuduğunuz için teşekkürler. Müziğe ilgi duymakta ayrıcalıktır ayrıca!
İyi Forumlar!

CraftRosi13

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Arda#6888

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
HackerJojuk
ben çok beğendim konu tasarımı geliştirilebilir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı