Sol Reklam

Tanıtım Minecraft - Pet Craft Modu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Minecraft Pet Craft Mod Tanıtımı
Vuhuuu! Hayvan sahibi olmaya ne dersiniz?

Hayvanları gerçekten sever misiniz? O zaman bu modun tam sizlere göre olduğunu düşünüyorum. Bahsettiğim bu mod yalnızca 1.12.2 sürümünü desteklemektedir. Kısacası 1.12.2 sürümü dışında bu modu kullanamazsınız. Bu güzel hayvan modu ile tanışmaya hazır mısınız? O zaman çok değerli zamanımızı kaybetmeden hızlı bir şekilde konumuza geçiş yapalım.

http://www.*/wp-content/uploads/2019/05/PetCraft-mod-for-minecraft-logo.png

Pet Craft Modu Nedir?
Birbirinden farklı hayvanlar ile oyununuzu özelleştirmeye ne dersiniz? Konu aldığımız bu mod sayesinde oyuna birden fazla yeni hayvan yumurtası eklenir. Bunun yanı sıra evcil hayvanlar için özel ev, yemek kabı ve hayvan çantası gibi özel eşyalar bu modumuz içerisinde bulunuyor. "Peki hangi hayvanlar geliyor?" gibisinden sorular sorduğunuzu biliyorum. Açıkçası birçok hayvanın yanı sıra ilginç bir özellik var. Örneğin gerçek bir köpek veya başka bir hayvan düşünün. Dünyamız içerisinde birbirinden farklı birçok köpek türü bulunuyor. Tıpkı gerçek hayatımızda olduğu gibi modun yapımcıları bir sürü hayvan için ırk özelliği getirmiş. Pet Craft, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Yunanca ve Rusça dillerini destekliyor.

Craft.png

HAYVAN TÜRLERİ

Konu aldığımız bu mod ile birlikte birbirinden farklı birçok hayvan ve ırk yumurtası geliyor. Bu yumurtalara sağ tıkladığınız zaman istediğiniz hayvan gelecektir. Bunun yanı sıra bu moda güncel bir şekilde güncelleme getiriliyor. Bu yüzden her hafta sonu güncelleme getirip getirilmediğini mutlaka kontrol edin. ( Modu güncel tutmadığınız taktirde ciddi sorunlar çıkabilir. )

HAYVANLAR
Mod içerisinde bulunan bütün hayvan ve ırk türlerini aşağı kısımdan rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Hayvan TürüHayvanın Ana IrklarıHayvanın Diğer Irkları
Evcil Köpek​
Pitbull, Danua, Rottweiler Sibirya ve Alman Kurdu​
Pomeranian, Pug, Beagle ve Bull Teriyer​
Evcil Kedi​
Ankara Kedisi​
Siyam Kedisi​
Hamster​
Albino ve Aireda​
Sarı, Siyah ve Gri Hamster​
Zebra​
Beyaz Zebra​
Çizgili Zebra​
Zürafa​
Çift Toynaklılar​
Tek Toynaklılar​

Bu bağlantıya tıklayarak mod hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. ( Güncelleme ile yeni hayvanlar gelecekmiş. )

Evcil KöpekEvcil HamsterSibirya Köpeği
2019-05-13-02-02-30-1557844811.png
2019-05-13-02-04-30-1557844914.png
2019-05-13-02-06-39-1557844882.png

EVCİL HAYVAN EŞYALARI

Evcil hayvanların özel eşyaları ile tanışmaya hazır mısınız? Bence her evcil hayvanın kendisine özel bir oyuncağı ve barınma yeri olamadır. Bu mod tam benim gibi düşünen kişilere göre tasarlanmış. Evcil hayvanınızı açıktı mı? Hemen "Yemek Kapı" adını verdiğimiz eşya ile hayvanımızı doyurabiliriz. Bu yemek kapının içerisine yem koyabiliriz. Yem koyduktan bir süre sonra evcil hayvanımız yemi tamamen yer. ( Her hayvanın kendine özel yemi bulunuyor. ) Bunun yanı sıra evcil hayvanlarımıza özel küçük evler bulunuyor. Evcil hayvanınız akşam olduğu zaman kendi evine girer. Bu arada bahsettiğim bütün özel eşyaların birbirinden farklı bir ton rengi bulunuyor. Bu renklerden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. ( Kırmızı, turuncu, mavi, gri ve vs. )

maxresdefault.jpg

Bu arada daha eşyalarımız bitmedi. Kısa bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? O zaman hayvanınızı kaybetmemek için götürmeniz gerekecek. Bu tatlı evcil hayvanımı nasıl yanımda taşıyabilirdim ki? Neyse ki "Pet Craft" ismini verdiğimiz mod sorunumuza hızır gibi yetişti. Bu mod sayesinde evcil hayvanlarınızı çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aşağı kısımda gördüğünüz eşyayı yere koyduğunuz zaman hayvanınız çantanın içine girecektir. ( Yapay zeka mantığı ile çalışıyor. )

Evcil Hayvan Mama KabıEvcil Hayvan Barınma EviEvcil Hayvan Çantası
79399
79400
79401

Pet Craft Modunu Nasıl İndirebilirim?
Bahsettiğimiz bu modu indirebilmeniz için "Java 8" destekleyen bir bilgisayara sahip olmanız gerekir. Bunun yanı sıra bu moda mod yapımcısı tarafından her hafta düzenli olarak güncelleme getirilmektedir. Modu yükledikten sonra veya birkaç hafta sonra "Crash" adını verdiğimiz hatayı sizde alırsanız bu modun en güncel sürümünü kullanmadığınız anlamına gelmektedir. Kısacası modun en son sürümünü kullanmanız gerekiyor. Java 8'i kurmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Pet Craft Modunu İndirme Bölümü

Bu modu indirmek mi istiyorsunuz? O zaman bu indirme tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Önemli Not : Dosya tamamen güvenlidir. İndirme bağlantısı bu
siteden alınmıştır.

Pet Craft Mod Tanıtım Videosu
Bu ilginç mod hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya ne dersin? O zaman aşağı kısımda olan videoyu rahat bir şekilde izleyebilirsin. Bunun yanı sıra bu videoyu site üzerinden izlemek için yalnızca bu bağlantıya tıklamanız videoyu daha yakından izlemeniz için çok daha yeterli olacaktır. Video İspanyolca olduğundan alt yazıları mutlaka açmayı unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Gerçekten harika bir mod textureleri baya iyi

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Modu baya eskiden arkadaşlarımla oynarken yüklemiştim. Çok geliştirmişler cidden, Konu tasarımın idare eder. Daha şekilli olabilirdi bence, video koyman da ayrı bi güzel olmuş.
10/9 veriyorum kral <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Modu baya eskiden arkadaşlarımla oynarken yüklemiştim. Çok geliştirmişler cidden, Konu tasarımın idare eder. Daha şekilli olabilirdi bence, video koyman da ayrı bi güzel olmuş.
10/9 veriyorum kral <3

Açıkçası bende bu modu çok küçükken oynuyordum. Bu nedenle tanıtmak istedim. Konuyu beğendiğine sevindim :D

enderbike09

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
tebrik ediyorum başarılı

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Zamanında oynadığım bir mod paketinde vardı harika bir mod tanıtımda harika olmuş :<3:

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Modu da konuyu da sevdim elinize sağlık

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Zamanında oynadığım bir mod paketinde vardı harika bir mod tanıtımda harika olmuş :<3:

İlk olarak bu güzel yorumunuz için size ayrı ayrı teşekkür ederim. Bunun dışında hayvan modunun hoşunuza gitmesine de çok da sevindim ;)

Modu da konuyu da sevdim elinize sağlık

Sizin gibi değerli birisinin bu modu beğeniyor olmasına sevindim. Bununla birlikte bu güzel yorumunuz içinde size ayrı ayrı teşekkür ederim ?

B

BAba___

Ziyaretçi

Minecraft Pet Craft Mod Tanıtımı
Vuhuuu! Hayvan sahibi olmaya ne dersiniz?

Hayvanları gerçekten sever misiniz? O zaman bu modun tam sizlere göre olduğunu düşünüyorum. Bahsettiğim bu mod yalnızca 1.12.2 sürümünü desteklemektedir. Kısacası 1.12.2 sürümü dışında bu modu kullanamazsınız. Bu güzel hayvan modu ile tanışmaya hazır mısınız? O zaman çok değerli zamanımızı kaybetmeden hızlı bir şekilde konumuza geçiş yapalım.

http://www.*/wp-content/uploads/2019/05/PetCraft-mod-for-minecraft-logo.png

Pet Craft Modu Nedir?
Birbirinden farklı hayvanlar ile oyununuzu özelleştirmeye ne dersiniz? Konu aldığımız bu mod sayesinde oyuna birden fazla yeni hayvan yumurtası eklenir. Bunun yanı sıra evcil hayvanlar için özel ev, yemek kabı ve hayvan çantası gibi özel eşyalar bu modumuz içerisinde bulunuyor. "Peki hangi hayvanlar geliyor?" gibisinden sorular sorduğunuzu biliyorum. Açıkçası birçok hayvanın yanı sıra ilginç bir özellik var. Örneğin gerçek bir köpek veya başka bir hayvan düşünün. Dünyamız içerisinde birbirinden farklı birçok köpek türü bulunuyor. Tıpkı gerçek hayatımızda olduğu gibi modun yapımcıları bir sürü hayvan için ırk özelliği getirmiş. Pet Craft, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Yunanca ve Rusça dillerini destekliyor.

Craft.png

HAYVAN TÜRLERİ

Konu aldığımız bu mod ile birlikte birbirinden farklı birçok hayvan ve ırk yumurtası geliyor. Bu yumurtalara sağ tıkladığınız zaman istediğiniz hayvan gelecektir. Bunun yanı sıra bu moda güncel bir şekilde güncelleme getiriliyor. Bu yüzden her hafta sonu güncelleme getirip getirilmediğini mutlaka kontrol edin. ( Modu güncel tutmadığınız taktirde ciddi sorunlar çıkabilir. )

HAYVANLAR
Mod içerisinde bulunan bütün hayvan ve ırk türlerini aşağı kısımdan rahat bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Hayvan TürüHayvanın Ana IrklarıHayvanın Diğer Irkları
Evcil Köpek​
Pitbull, Danua, Rottweiler Sibirya ve Alman Kurdu​
Pomeranian, Pug, Beagle ve Bull Teriyer​
Evcil Kedi​
Ankara Kedisi​
Siyam Kedisi​
Hamster​
Albino ve Aireda​
Sarı, Siyah ve Gri Hamster​
Zebra​
Beyaz Zebra​
Çizgili Zebra​
Zürafa​
Çift Toynaklılar​
Tek Toynaklılar​

Bu bağlantıya tıklayarak mod hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. ( Güncelleme ile yeni hayvanlar gelecekmiş. )

Evcil KöpekEvcil HamsterSibirya Köpeği
2019-05-13-02-02-30-1557844811.png
2019-05-13-02-04-30-1557844914.png
2019-05-13-02-06-39-1557844882.png

EVCİL HAYVAN EŞYALARI

Evcil hayvanların özel eşyaları ile tanışmaya hazır mısınız? Bence her evcil hayvanın kendisine özel bir oyuncağı ve barınma yeri olamadır. Bu mod tam benim gibi düşünen kişilere göre tasarlanmış. Evcil hayvanınızı açıktı mı? Hemen "Yemek Kapı" adını verdiğimiz eşya ile hayvanımızı doyurabiliriz. Bu yemek kapının içerisine yem koyabiliriz. Yem koyduktan bir süre sonra evcil hayvanımız yemi tamamen yer. ( Her hayvanın kendine özel yemi bulunuyor. ) Bunun yanı sıra evcil hayvanlarımıza özel küçük evler bulunuyor. Evcil hayvanınız akşam olduğu zaman kendi evine girer. Bu arada bahsettiğim bütün özel eşyaların birbirinden farklı bir ton rengi bulunuyor. Bu renklerden istediğiniz rengi seçebilirsiniz. ( Kırmızı, turuncu, mavi, gri ve vs. )

maxresdefault.jpg

Bu arada daha eşyalarımız bitmedi. Kısa bir gezintiye çıkmaya ne dersiniz? O zaman hayvanınızı kaybetmemek için götürmeniz gerekecek. Bu tatlı evcil hayvanımı nasıl yanımda taşıyabilirdim ki? Neyse ki "Pet Craft" ismini verdiğimiz mod sorunumuza hızır gibi yetişti. Bu mod sayesinde evcil hayvanlarınızı çok rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Aşağı kısımda gördüğünüz eşyayı yere koyduğunuz zaman hayvanınız çantanın içine girecektir. ( Yapay zeka mantığı ile çalışıyor. )

Evcil Hayvan Mama KabıEvcil Hayvan Barınma EviEvcil Hayvan Çantası

Pet Craft Modunu Nasıl İndirebilirim?
Bahsettiğimiz bu modu indirebilmeniz için "Java 8" destekleyen bir bilgisayara sahip olmanız gerekir. Bunun yanı sıra bu moda mod yapımcısı tarafından her hafta düzenli olarak güncelleme getirilmektedir. Modu yükledikten sonra veya birkaç hafta sonra "Crash" adını verdiğimiz hatayı sizde alırsanız bu modun en güncel sürümünü kullanmadığınız anlamına gelmektedir. Kısacası modun en son sürümünü kullanmanız gerekiyor. Java 8'i kurmak için buraya tıklamanız yeterlidir.

Pet Craft Modunu İndirme Bölümü

Bu modu indirmek mi istiyorsunuz? O zaman bu indirme tuşuna basmanız yeterli olacaktır.
Önemli Not : Dosya tamamen güvenlidir. İndirme bağlantısı bu siteden alınmıştır.

Pet Craft Mod Tanıtım Videosu
Bu ilginç mod hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaya ne dersin? O zaman aşağı kısımda olan videoyu rahat bir şekilde izleyebilirsin. Bunun yanı sıra bu videoyu site üzerinden izlemek için yalnızca bu bağlantıya tıklamanız videoyu daha yakından izlemeniz için çok daha yeterli olacaktır. Video İspanyolca olduğundan alt yazıları mutlaka açmayı unutmayın.

Çok Güzel Ve tatlı bir mod olmuş yararlı bir mod eline sağlık bunun ile huzurlu bir ev yapıcam :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Çok Güzel Ve tatlı bir mod olmuş yararlı bir mod eline sağlık bunun ile huzurlu bir ev yapıcam :)​

Bu güzel görünümlü modu beğendiğinize çok sevindim. En kısa zamanda yapmanız dileğiyle ?

ogbeta

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.405
Minecraft
TahaOffi
Bu mod aşırı güzelmiş. Bayağı işe yarayabilecek bir mod. Dostlarımız çok güzel modellenmiş. Mama kabına bayıldım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı