Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
yeni_logo.png

Minecraft Bilgisiyardaki Sunuculara Telefondan Bağlanmaya Nedersiniz?
Selamlar millet ben Yiğit, bugün sizlere nasıl telefondan bir bilgisiyardaki minecraft sunucusuna bağlanacaksınız bunu göstereceğim.
Öncelikle bu söyliyeceğim programın ne gibi avantajları var onlardan bahsetmek istiyorum.
Özellikle sunucu sahiplerinin çok işine yarıyacaktır mesala dışarıdasınız bir sorun cıktı hemen telefonunuzdan bağlanıp chat ile ilgilenebiliceksiniz.
Sizde telefondan Minecraft derken şöyle algılamayın oyunda hareket edip karakteri yönetemiyorsunuz sadece sohbet ve komutları kullanabilirsiniz.
Peki başka tanıtıcağımız programın özellikleri neler? Ondan bahsedelim mesala Skyblock sunucusunda oynuyorsunuz.
Ada warpınıza gidip afk bırakıp kasılabilirsiniz.

Peki Bu Programın Adı Nedir?
Öncelikle programın ismi ''ChatCraft'' Google Play Store'den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
Ayrıca buna benzer birsürü program var ama aralarında en iyisi ve en popüleri bu programdır.
Bu arada sunucuya girdiğinizde sizin çarınız oyunun başlangıcında düpe düz afk gibi durur.
Bilgisiyarlarda öyle gözükür denendi zaten siz telefondan girdiğinizde sohbete otomatik Chat Craft'la girdiğiniz yazıyor.

Screenshot_20180625-125747.png

İndirdim Minecraft Hesabımı Nasıl Eklerim?
Aşağıda verdiğim resimde net bir şekilde açıklanıyor okuyabilirsiniz.

Screenshot_2018-06-25-13-00-31.png

Minecraft Sunucusunu Nasıl Ekliyebilirim?
Öncelikle programın sağ altında kırmızı + işaretli yuvarlık birşey var.
Ona tıklıyorsunuz ve aşağıdaki resimdeki gibi bir manzarayla karşılaşıyorsunuz.

1. Adım
Resime göre sunucu ismini giriyoruz.

Screenshot_20180625-130132.png

2. Adım
Resime göre sunucu ipsini giriyoruz.

Screenshot_20180625-130248.png

3. Adım
Resime göre sunucu portunu giriyoruz.

s.png

4. Adım
Resime göre sunucu sürümünü seçiyoruz.

Screenshot_20180625-130300.png

Sunucuyu Ekledim Nasıl Giriş Yaparım?
Öncelikle sunucuya 2 kere tıklayınız otomatik olarak sizi sunucuya ekliyecektir.
Aşağıdaki resimdeki gibi sohbet gelicektir ben orayı reklam olmasın diye gri arka planla sansürledim.
En aşağıda ortada sohbete yazma bölümü olucak oraya basıp giriş yapıp konuşabilirsiniz.
Programda ''Premium Üyelik'' alabilirsiniz oyun içi haraket etme gibi değişik özellikleri var.
Premium Üyeliği 0.99 $ = 4 TL 66 KR ( 25.06.2018 14:26 )
Umarım yaptığım tanıtımı beğenmişsinizdir başka forumlarda olmadığı için kendimde tanıtma gereksinimi buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Oyun içerisinden (mobil) görüntü ekleyebilirsin. Yani böyle bir özelliğin gelmesi elbet iyi ama iPhone kullanıcıları için önemi olmayan bir haber :/

G

Garp

Ziyaretçi
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oyun içerisinden (mobil) görüntü ekleyebilirsin. Yani böyle bir özelliğin gelmesi elbet iyi ama iPhone kullanıcıları için önemi olmayan bir haber :/

İphone içinde var ios'da minechat'i indir benzer programlar :'D

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Bence gereksiz, Team wiever varken bunlara gerek yok, anlatımın ve resimler güzel, başarılar

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
S

sooply

Ziyaretçi
Wowoow seni takip edeceğim dostum güzel iş! Emeğinle konu ayrı bir yana işe yarar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

sancakbeyi

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

DragonHeart #7774

Elmaslar
1
Puanlar
0
Güzel bir rehber olmuş teşekkürler.

2344talha

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
PlayerFish
Kardeşim ben servere girmeye çalışıyorum mobil sürüm uyumlu değil deyip atıyor yardımcı olurmusun ne yapmalıyım

Pikod

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Pikod#5894

Elmaslar
64
Puanlar
2.245
Minecraft
Pikod
Twitter
hzpikod
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel bir rehber olmuş teşekkürler.

Öncelikle bu güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Bunun yanı sıra bu, "Rehber" konumu beğendiğine sevindim.

Kardeşim ben servere girmeye çalışıyorum mobil sürüm uyumlu değil deyip atıyor yardımcı olurmusun ne yapmalıyım

Bu sorunun için aşağı kısımda net olarak cevap verdim :))

Kullandığın telefonla alakalı. Yeni telefon al :'D

Arkadaşın dediği gibi telefonunuz eski olduğundan dolayı normal olarak uyumsuzluk ortaya çıkmaktadır. Yeni telefon ideal gibi görünüyor.

Iriedscent

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Çağatay Özmen#8405

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Iriedscent

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
yeni_logo.png

Minecraft Bilgisiyardaki Sunuculara Telefondan Bağlanmaya Nedersiniz?
Selamlar millet ben Yiğit, bugün sizlere nasıl telefondan bir bilgisiyardaki minecraft sunucusuna bağlanacaksınız bunu göstereceğim.
Öncelikle bu söyliyeceğim programın ne gibi avantajları var onlardan bahsetmek istiyorum.
Özellikle sunucu sahiplerinin çok işine yarıyacaktır mesala dışarıdasınız bir sorun cıktı hemen telefonunuzdan bağlanıp chat ile ilgilenebiliceksiniz.
Sizde telefondan Minecraft derken şöyle algılamayın oyunda hareket edip karakteri yönetemiyorsunuz sadece sohbet ve komutları kullanabilirsiniz.
Peki başka tanıtıcağımız programın özellikleri neler? Ondan bahsedelim mesala Skyblock sunucusunda oynuyorsunuz.
Ada warpınıza gidip afk bırakıp kasılabilirsiniz.

Peki Bu Programın Adı Nedir?
Öncelikle programın ismi ''ChatCraft'' Google Play Store'den ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.
Ayrıca buna benzer birsürü program var ama aralarında en iyisi ve en popüleri bu programdır.
Bu arada sunucuya girdiğinizde sizin çarınız oyunun başlangıcında düpe düz afk gibi durur.
Bilgisiyarlarda öyle gözükür denendi zaten siz telefondan girdiğinizde sohbete otomatik Chat Craft'la girdiğiniz yazıyor.

Eki Görüntüle 31924

İndirdim Minecraft Hesabımı Nasıl Eklerim?
Aşağıda verdiğim resimde net bir şekilde açıklanıyor okuyabilirsiniz.

Eki Görüntüle 31923

Minecraft Sunucusunu Nasıl Ekliyebilirim?
Öncelikle programın sağ altında kırmızı + işaretli yuvarlık birşey var.
Ona tıklıyorsunuz ve aşağıdaki resimdeki gibi bir manzarayla karşılaşıyorsunuz.

1. Adım
Resime göre sunucu ismini giriyoruz.

Eki Görüntüle 31925

2. Adım
Resime göre sunucu ipsini giriyoruz.

Eki Görüntüle 31926

3. Adım

Resime göre sunucu portunu giriyoruz.

Eki Görüntüle 31927

4. Adım

Resime göre sunucu sürümünü seçiyoruz.

Eki Görüntüle 31928

Sunucuyu Ekledim Nasıl Giriş Yaparım?

Öncelikle sunucuya 2 kere tıklayınız otomatik olarak sizi sunucuya ekliyecektir.
Aşağıdaki resimdeki gibi sohbet gelicektir ben orayı reklam olmasın diye gri arka planla sansürledim.
En aşağıda ortada sohbete yazma bölümü olucak oraya basıp giriş yapıp konuşabilirsiniz.
Programda ''Premium Üyelik'' alabilirsiniz oyun içi haraket etme gibi değişik özellikleri var.
Premium Üyeliği 0.99 $ = 4 TL 66 KR ( 25.06.2018 14:26 )
Umarım yaptığım tanıtımı beğenmişsinizdir başka forumlarda olmadığı için kendimde tanıtma gereksinimi buldum.
Ellerine sağlık :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı