Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft oyunu neden gelişmiyor?

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
neden minecraft oyunu gelişmiyor toplum için de veled oyunu diyor sizce neden veled oyunu diye hitap ediliyor gün geçtikçe online si düşüyor benim düşüncem bu oyuna veled oyunu diyenler çok kötü oyun diyenler oyunu heralde ağaç kazmak ev yapmak felan sanıyorlar bilmiyorlar ki skywars i thebridgeyi bedwars i bunları bilseler bence oyun gelişir

Garoz

Simplicitas tollit virtutem.
Emekli

Discord:

MonBoyhiner#2885

Elmaslar
469
Puanlar
16.160
Yer
Türkiye
Minecraft
GarozLite
Evet, velet oyunu olduğunu bende kabul ediyorum fakat çoğu oyundan daha eğlenceli

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Genelde ufak yaşlarda insanların oynamasından dolayı diyorlar. Özellikle 17 ve 19 yaşındaki insanlar bu oyunu eziyordur. Bu insanlar böyle deyince diğer insanlar da velet oyunu oynamam ben diyor. 19 yaşında ego bi çeşit gurur çok olur.

XeusEuriaL

Dream Team-RE

Discord:

XeusEuriaL#4853

Elmaslar
220
Puanlar
5.670
Yer
Türkiye
Minecraft
XeusEuriaL
neden minecraft oyunu gelişmiyor toplum için de veled oyunu diyor sizce neden veled oyunu diye hitap ediliyor gün geçtikçe online si düşüyor benim düşüncem bu oyuna veled oyunu diyenler çok kötü oyun diyenler oyunu heralde ağaç kazmak ev yapmak felan sanıyorlar bilmiyorlar ki skywars i thebridgeyi bedwars i bunları bilseler bence oyun gelişir
Aynen ya pek gelişmiyor minecraft.

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Katılıyorum, bir araştırmaya girmeden yorum yapılıyor.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
894
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Yaş kitlesinden dolayı böyle şeylere maruz kalıyor fakat bilmiyorlar ki yaratıcılığın, eğlencenin ve mücadelenin konuştuğu bir oyun olduğunu.. Hep önyargı bunlar hep..

getrektahmet

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
41
Puanlar
13.520
Her oyuna velet oyunu diyorlar. Pubg ye velet oyunu diyeni gördüm ben. Bence tam tersi minecraft kitlesi yükseliyor youtubeda oyun trendlerinde 50 videonun 30 35 tanesi minecraft ve minecraftın kurucularıda hep yeni güncellemeler eklemeye başladılar daha geçenlerde 1.13 çıkmıştı belki 1 2 aya 1.14 çıkacak.

xSchenaTR

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
36
Puanlar
0
Yer
İstanbul
bende bıraktım ya mc'yi , cidden çok sıkıcı olmaya başladı.​

G

gercektengizlibiri

Ziyaretçi
Bu oyunun gelişmesi zaten oyunu bozar ancak oyuna yenilikler eklenir (yeni item vb.).
Oyuna "Velet Oyunu" deninmesinin nedenine gelirsek daha çok "velet" diyerek hitap edilen 1-14 yaş kimi zaman 14-20 yaş arası oyuncuların çocukça hareketler yapmasından dolayıdır.

TheCemOfficial

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
32
Puanlar
0
Yer
Legends never die. They respawn
Sen server açtığın için gelişmiyor @CraftRosi(çakma cr) Arda

acrossfire

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

man a man#8656

Elmaslar
20
Puanlar
0
Minecraft
DonsuzMeymun
Youtube da videoları çıkmaya başlamadan önce oynamaya başlamıştım bu oyunu. Youtube da videolar çıktıkça yaş kitlesi baya bir düştü, çünkü o videoları çekenlerin takipçi kitlesi yaş olarak 10-12 yaşındaki çocuklardan oluşuyordu. Sonra bunlar onlardan yaşca büyük olan kişilerin sürekli bunları kesmesine dayanamayıp hile kullanmaya başladı, bu sefer büyük yaştaki kitle oyunu bıraktı. özetle nerde çokluk orda b*kluk

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

Çoğu ergen insanlar Unlost abilerinden CS:GO'yu Hazreti Yasuo adında bi kanaldan görmüş oldukları Lol'den kendilerini bir şey zannedip öğreniyorlar dah sonra internet cafede oynuyorlar sende internet cafeye gidip minecraft açarsan böyle demeleri normal bilmiyorlar ki senin ne bildiğini bu forumda veya forum dışında insanlar olsun skripter'ından pluginer'ına işte builder'ına java coder'ına php gibi diller bilenlerden bile zeki olduklarını sanıyorlar ama toplum içinde onları rezil etmek istiyorsan bu bilgin seni kurtarır Minecraft oyununu bile Blue Whale gibi bir oyun yapmış habercilerimiz Evde yanlız olan masum bir çocuk minecraft videosu çeken bir adamı izlemiş minecrafta salıncak yapmış ve sallandığını göstermiş çocuk bunu evde uygun alan bulamadığında balkonda yapmak istemiş kemer ile daha sonra kemer boynuna bağlanmış az daha boğularak ölüyormuş ki zor kurtarmış anneannesi evde değilken görmüş ve koşarak kurtarmış çocuğu bu haber sayesindede oyunu iyice blue whale'e benzettiler çocuğa sahip çıkmazsanız böyle olur işte her neyse konudan saptım biraz sorun şu ki Minecraft oynamayan ve minecraft hakkında bilgi sahibi olmayan oyundaki kodlarla uğraşmayan ve sabah akşam nerdeyse haftanın her günü lol , csgo gibi oyunlar oynayan kişilerin yaptığı yorumlar senin bu dediklerin eğer bunlar seni rahatsız ediyorsa "başkalarının dediği ile hareket etme, bırak onlar dalgasını geçsin, onların bilmediği ama senin bildiğin, çok şey var bu saçma dedikleri oyunda."

NOT: Minecraft oyununu genel olarak 13-14 yaş ve altı kişiler oynadığı için veled oyunu diyorlar ama aslında veled oyunu değil minecraft kısacası onların dediklerine aldanma minecraft onlara göre bir veled oyunu herkese göre değil bu kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. -

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Çoğu ergen insanlar Unlost abilerinden CS:GO'yu Hazreti Yasuo adında bi kanaldan görmüş oldukları Lol'den kendilerini bir şey zannedip öğreniyorlar dah sonra internet cafede oynuyorlar sende internet cafeye gidip minecraft açarsan böyle demeleri normal bilmiyorlar ki senin ne bildiğini bu forumda veya forum dışında insanlar olsun skripter'ından pluginer'ına işte builder'ına java coder'ına php gibi diller bilenlerden bile zeki olduklarını sanıyorlar ama toplum içinde onları rezil etmek istiyorsan bu bilgin seni kurtarır Minecraft oyununu bile Blue Whale gibi bir oyun yapmış habercilerimiz Evde yanlız olan masum bir çocuk minecraft videosu çeken bir adamı izlemiş minecrafta salıncak yapmış ve sallandığını göstermiş çocuk bunu evde uygun alan bulamadığında balkonda yapmak istemiş kemer ile daha sonra kemer boynuna bağlanmış az daha boğularak ölüyormuş ki zor kurtarmış anneannesi evde değilken görmüş ve koşarak kurtarmış çocuğu bu haber sayesindede oyunu iyice blue whale'e benzettiler çocuğa sahip çıkmazsanız böyle olur işte her neyse konudan saptım biraz sorun şu ki Minecraft oynamayan ve minecraft hakkında bilgi sahibi olmayan oyundaki kodlarla uğraşmayan ve sabah akşam nerdeyse haftanın her günü lol , csgo gibi oyunlar oynayan kişilerin yaptığı yorumlar senin bu dediklerin eğer bunlar seni rahatsız ediyorsa "başkalarının dediği ile hareket etme, bırak onlar dalgasını geçsin, onların bilmediği ama senin bildiğin, çok şey var bu saçma dedikleri oyunda."

NOT: Minecraft oyununu genel olarak 13-14 yaş ve altı kişiler oynadığı için veled oyunu diyorlar ama aslında veled oyunu değil minecraft kısacası onların dediklerine aldanma minecraft onlara göre bir veled oyunu herkese göre değil bu kişiden kişiye göre değişkenlik gösterebilir. -
Bu anlattığın kişiler ortama girmek için sigara içenler değil mi?

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
arkadaşlar bide bence bu server olayida minecrafti düşürüyor mesela diğer popüler oyunlarda lol v.b onlarda böyle server gibi bir saçmalık yok böyle bir şey olunca önüne gelen server açıyor ve buda kötü birşey katiliyormusunuz sizde?

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı