Sol Reklam

Rehber Minecraft Nether Güncellemesi Hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
nether-launch-2x2.jpg

Minecraft Yeni Nether Güncellemesi
Yeni Ve Büyüleyici Bu Güncellemeyi Birde Benden Okumaya Ne Dersin
Eminim ki birçok kişi bu güncellemeden pek birşey anlamadı ve ben kendi çapımda sizlere bunu anlatmaya çalıştım Piglinler Hoglinler Netherite ve Hedef Bloğunu anlattım aranızda bu güncellemeden pek birşey anlamayan varsa belki bi nebze konu işinize yarayabilir iyi okumalar

netherupdate-piglinfire.gif

Piglinler
Piglinler başta size kötü yaklaşırlar ancak bir tane altın kıyafet giyerseniz size dostane davranırlar.Shulker kutusu açarsanız donanımlı olsanız bile size saldırırlar altın parçası ile sizlerle alışveriş yaparlar Hoglinleri pek sevmezler ama görün bakalım Hoglin bir tane altın parçacığı versin neler oluyor.

Hoglinler
Hoglinler 3 veya 4 kişi dolaşan varlıklardır.%5'i Bebek olarak doğar.Hoglinler suya batarlarsa boğulurlar. Hoglinler bir Nether canlısı olmasına rağmen ateşte yanabilirler ve buda sizin elinize bir koz düşürür.Hoglinler oyuncuya görünürde saldırır ve havaya fırlatır.Bebek Hoglinler birbirleriyle oyun oynayabilirler.Bu arada yetişkin bir hoglinin üzerine 3 tane bebek hoglin binebilir.Bu canlılarda Piglinlerle pek dost değillerdir.

bardak.png
gubidik.jpg

NE ! Elmasdan Daha Değerli Bir Blokmu ?

Netherite Bloğu
Evet yanlış duymadınız elmas'dan daha değerli bir maden Netherite.Rivayete göre Piglinler hepsini kazıp çıkardılar bu yüzden sadece Antik Yıkıntılardan Netherite Hurdası bulmaktır.Bol şanslar dilerim.

netherite.png

Hedef Bloğu
Hedef bloğuna yay kartopu ve arbalet ile 1 ila 15 arasında enerji gönderebilirsiniz.Tam ortasından vurduğumuzda 15 enerji gücünde bir enerji gücü etki olacaktır çapa ile daha hızlı kırılabilir.Hedeflerimiz eş merkezli karelerdir, zaten Minecraftın yapısıda kare bir yapıdır.Oyunun önceki versiyonlarında belirli bir mesafedeki bazı varlıkları vuruyorduk.Bir adet saman balyasının sağına soluna üstüne ve altına kızıltaş koyarak bu bloktan elde edebilirsiniz.
netherupdate-targetblock (1).png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bu dev güncelleme hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar için çok güzel bir konu içeriği olmuş ki şahsen çok beğendim. Kalemine sağlık :P

Vornland

.
Elmaslar
95
Puanlar
4.530
Çok daha fazla şeyi içeren bir güncelleme. Bu halde güncellemeyi anlatmak için yeterli olmadığını düşünüyorum. Konuyu büyütürseniz daha iyi olur.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Bu güzel konu için teşekkürler. Elinize sağlık.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Büyük nether güncellemesi hakkında güzel bir rehber olmuş ayrıca elmastan daha değerli blok eklendiğini ilk defa senin sayende duydum :enteresan:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı