Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft.net Premium silinmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onurcreed

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Sa Beyler 3 gün önce minecraft.net sitesinden 2 hesap aldım 171 civarinda TLYE adet'ini bir hesabın presi silinmiş bugün mojangtann mesaj geldi sipariş iptali falan diyor neden böyle oldu sizce? geri ödeme ya da geçersiz talep diyor

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Merhabalar,

Eposta ve şifreyi sizden başka biri biliyor mu? Ve gmail'e sadece siz mi giriyorsunuz? Premium alırken hangi ödeme yöntemini kullandın?

Onurcreed

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
Merhabalar,

Eposta ve şifreyi sizden başka biri biliyor mu? Ve gmail'e sadece siz mi giriyorsunuz? Premium alırken hangi ödeme yöntemini kullandın?
2'sininde ininal aynı kredi kartı. eposta şifre sadece ben biliyorum yan pcden'de kardeşim giriyor tek hesaba. zaten sıkıntı onun hesapta olmuş
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,

hesabın çalındıgını düşünmüyorum şahsen. iptal veya geri ödeme yapılmış fakat ininal'e baktigimda öyle bir şey göremedim.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.633
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
2'sininde ininal aynı kredi kartı. eposta şifre sadece ben biliyorum yan pcden'de kardeşim giriyor tek hesaba. zaten sıkıntı onun hesapta olmuş
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

hesabın çalındıgını düşünmüyorum şahsen. iptal veya geri ödeme yapılmış fakat ininal'e baktigimda öyle bir şey göremedim.
O Mojang'ın suçu. Bende de olmuştu bi gün böyle olay. Ticket felan açtım yardımcı olmadılar. Youtube'deki videoları izleyebilirsin yardımcı olabilir.

Onurcreed

Elmaslar
16
Puanlar
13.420
O Mojang'ın suçu. Bende de olmuştu bi gün böyle olay. Ticket felan açtım yardımcı olmadılar. Youtube'deki videoları izleyebilirsin yardımcı olabilir.
Presi silinen hesabın emailine mesaj gelmemiş bu konuyla ilgili fakat presi olan hesaba Refund yani geri para ödemesi gelmiş 7gün içinde gelicekmiş acaba hangisi için...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Minecraft oyunun resmi sitesinden dolayı kaynaklanan hata olduğunu sanmıyorum. Şahsen Premium hesabım 2014 yılında satın aldım. Bir sıkıntı veya problem çekmedim. Büyük ihtimal kredi kartından yapılan işlem aile bireyiniz tarafından 15 günlük iptal zarfı içinde iptal edilmişdir.​

Burak Çakır

Java Developer
Elmaslar
87
Puanlar
1.025
Tam olarak Mojang'dan gelen mesajı atarsan daha etkili şekilde yardımcı olabiliriz.

ArdaBCivas

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
SociopathJeff
Mojang ile iletişime geçebilirseniz yardımcı olacaklardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı