Paylaşım Minecraft - Morph Modu

Staffy

300 km'de iken azıcık titriyor.
Normal Editör
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
666
Puanlar
2.490
Discord
Wassu#2481
Minecraft
StaffyX

Minecraft Morph Mod
Hmm, acaba hangi hayvana değişeyim?
Merhaba değerli oyun severler, bu hayatta dönüşmek istediğiniz bir hayvan var mı? yada Minecraftta olmak istediğiniz bir hayvan var mı? o zaman bu mod sayesinde istediğiniz hayvana ve canavara dönüşebilirsiniz. Modun en güzel değişimi ise yeni sürümlerin çıkışı ile kendini yenilemesi. İlk sürümünü hiç denemedim ancak Oyunbaz isimli bir kanaldan modlu survival videolarında göstermişti, blokların içinden geçme, zombi olunca havada uçma, örümcek olunca yürüyememe, vs. Böyle hatalar çok fazla bulunmaktaydı. Şu anda Morph modunu 1.12.2 sürümünde indirip oynadığınızda hiç bir hata olmadığını fark edersiniz. Buda moda güzellik katanlardan bir tanesi.

Morph Modu Nasıl Çalışır?
Modu indirdiğiniz zaman gereken sürümünde çalıştırıyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz. Yeni bir dünya oluşturup oyuna giriyoruz. Önümüze gelen canavarları ve hayvanları ilk önce öldürüyoruz. Sonra ~ tuşuna basın. Solda öldürdüğünüz hayvanların ruhları oluşacaktır. Onlardan bir tanesine tıkladığımız zaman belirtilen hayvana dönüşürüz.

İndirme Linki

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Premium
Onaylı Satıcı
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
1.984
Puanlar
2.390
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#3392
Minecraft
ZediaphBack
Güzelmiş indirip denemek lazım konuya 1-2 görsel daha ekleseydin keşke

NyksQQ

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
8
Puanlar
30
Steam
NyksQQ
Discord
NyksQQ#5505
Minecraft
NyksQQ
N

Minecraft Morph Mod
Hmm, acaba hangi hayvana değişeyim?
Merhaba değerli oyun severler, bu hayatta dönüşmek istediğiniz bir hayvan var mı? yada Minecraftta olmak istediğiniz bir hayvan var mı? o zaman bu mod sayesinde istediğiniz hayvana ve canavara dönüşebilirsiniz. Modun en güzel değişimi ise yeni sürümlerin çıkışı ile kendini yenilemesi. İlk sürümünü hiç denemedim ancak Oyunbaz isimli bir kanaldan modlu survival videolarında göstermişti, blokların içinden geçme, zombi olunca havada uçma, örümcek olunca yürüyememe, vs. Böyle hatalar çok fazla bulunmaktaydı. Şu anda Morph modunu 1.12.2 sürümünde indirip oynadığınızda hiç bir hata olmadığını fark edersiniz. Buda moda güzellik katanlardan bir tanesi.

Morph Modu Nasıl Çalışır?
Modu indirdiğiniz zaman gereken sürümünde çalıştırıyorsunuz ve oyuna giriyorsunuz. Yeni bir dünya oluşturup oyuna giriyoruz. Önümüze gelen canavarları ve hayvanları ilk önce öldürüyoruz. Sonra ~ tuşuna basın. Solda öldürdüğünüz hayvanların ruhları oluşacaktır. Onlardan bir tanesine tıkladığımız zaman belirtilen hayvana dönüşürüz.

İndirme Linki
Nice

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Normal Editör
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
2.505
Puanlar
6.290
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Açıkçası bu modu daha önceden duymuştum. Tanıtmayı düşünüyordum fakat benden önce davranmışsın. Daha uzun ve detaylı anlatmanı beklerdim. Bunun yanı sıra konu çok güzel dizayn edilmiş. Bu şekilde konu açmalarına devam etmen dileğiyle başarılar diliyorum. Kalemine sağlık!

akıner

UnBalanced
Genel Destek
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
468
Puanlar
3.940
Discord
akıner#5331
Minecraft
Spyflux
Eline sağlık video eklesen daha iyi olurdu.Bilmeyen yoktur herhalde bu modu.

Yukarı