Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım Minecraft Modern Ev Tasarımı Serisi - Youtube

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tame Ocelot

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.250
Merhaba Arkadaşlar,

Tame Ocelot adlı Youtube kanalımda modern ve kullanışlı küçük evler tasarlıyorum. Evleri inşa ederken dikkat ettiğim temel unsurlar evin kompakt, gösterişli ve yapımının kolay olması olacak. Kayıtlara yeni başladığım için biraz amatörlük çektim ama günden güne ortaya çok daha iyi videolar çıkacağını düşünüyorum. Evlerim ve çekim tekniklerim hakkında sizlerin de görüşleri benim için çok önemli olacak!

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler!

Kanalım:

Tame Ocelot

Celil

Ahanda Zümrüt!

Discord:

Celil#3997

Elmaslar
1.499
Puanlar
17.095
Yer
Rize
Minecraft
Celilzzers
Yanlış yere konu açtığınızdan dolayı konunuz taşınmıştır. İyi forumlar dilerim.

HypelX

Uzun yoldan geldim, uzun yola devam..

Discord:

ZiyaBRN#8832

Elmaslar
718
Puanlar
15.420
Yer
Manisa
Minecraft
ZiyaBRN
Ev yapımında Aynı tonlar kullanabilirsin mesela Huş Tahtası ile kuvars iyi gidebilir.

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik
Kanalınızda başarılar dilerim.

Tame Ocelot

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
13.250
Çok teşekkür ediyorum. Farklı renkleri kullanarak tezatlık yaratınca göze daha güzel görüneceğini düşünmüştüm ben.[DOUBLEPOST=1490385172,1489944957][/DOUBLEPOST]Bu videodaki evi çok daha fazla sevdim. Yapımı biraz daha zor oldu ama video edit ve ses konusunda kendimi geliştirmeme çok faydası oldu. Bir sonraki ev için kışlık modern bir ev yapımı videosu düşünüyorum. Sizden de ev konusunda fikir almak isterim. Ayrıca basit kızıl taş sistemleri videoları da faydalı olabilir mi Minecraft'a yeni baslayan oyuncular için? Türkiye'de çok fazla bu tür videolar yok gibi.[DOUBLEPOST=1492100817][/DOUBLEPOST]Herkese tekrar merhaba! Biraz yavaş da kanalım iyi gidiyor gibi. Son videolarımı buradan bulabilirsiniz!

Minecraft Modern Ev Yapımı No:2

Minecraft Modern Ev Yapımı No:3

Minecraft Modern Ev Yapımı No:4

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı