Sol Reklam

Tanıtım Minecraft Mobilya Modu - Furniture Mod

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

furniture-mod-main-render-1920.jpg

Minecraft Mobilya Modu - Furniture Mod
Çevrenizi güzel mobilyalar ile süslemeye ne dersiniz?

Minecraft deneyiminizi baya bir genişletmeye ne dersiniz? İşte karşınızda Minecraft'ın en sevilen modlarından birisi olan Furtniture Mod. Bu mod sayesinde oyuna bir sürü mobilya getirebilirsiniz. Tabii, bu güzelim modun daha bir sürü detayı var ancak konumuzun ilerleyen bölümlerinde bahsedeceğim. Her şeyden önce bu modun yapımcısının MrCrayfish isimli kişinin olduğunu da söylemekte fayda var. Malum modun yapımcısından da bahsettiğimize göre modun detaylarından bahsedebiliriz ama bunun için konuya geçmemiz gerekiyor. O zaman uzatmadan konumuza hemencecik geçiş yapalım.

screen-0.jpg

Bence Minecraft oyununun ilk çıktığı günden beri eksik şeyler var. Zaten oyunu sıkı oynayanlardansanız oyunda mobilya olması gerektiğini mutlaka düşünmüşsünüzdür. İşte bu modun yapımcısı olan MrCrayfish, Minecraft'ın büyük eksikliğini gidermek için bu modu tasarlamış ve dünya çapında da oldukça başarılı olmuş. MrCrayfish'in mobilya modu, resmen Minecraft'ın en iyi mobilya modu olarak kabul ediliyor. "Nasıl yani?" gibisinden sorular sorduğunuzu da az çok tahmin ediyorum. Arkadaşlar, sizlerinde gayet iyi bildiği gibi bu ve buna benzer modların sergilendiği bazı siteler var. Hatta bu modların site içerisindeki indirmesine, puanlamasına ve buna benzer şeylerin sıralamasına göre sıralaması oluyor. Genel olarak bu sıralamalara baktığımızda da MrCrayfish'in Furniture Mod'u ilk sıralarda yer alıyor. Malum sebepten de en iyi mobilya modu olarak kabul ediliyor. Söz konusu mobilya modunun ince detaylarından bahsettik. Şimdiyse modumuzun en önemli detaylarından bahsedeceğiz. (Modun işleyişi, indirilme tarzı vede mobilyaların listesi hakkında konuşacağız.)

furniture-mod-modern-exterior-bbq-umbrella-house-render-1920.jpg

Furniture Mod'un Bizlere Sunmuş Olduğu 40 Farklı Mobilyanın Listesi!
MrCrayfish'in hazırlamış olduğu bu mobilya modu, 40'dan fazla mobilya içeriyor ve bu mobilyaların kendilerine ait türlü türlü özellikleri bulunuyor. Bu birbirinden farklı 40 mobilyadan biraz sonra bahsedeceğim ancak ilk olarak o modun var olan işlevlerinden bahsetmeliyim. Öncelikle modumuzun yapımcısı olan MrCrayfish, hem modun dekorasyon açısından hem de işlev açısından önemli olduğunu altını çizerek belirtmiş. Yani özetle çoğu mobilyanın kendine has çokça özelliği bulunuyor. Tabii, bu 40 farklı mobilyanın özelliklerden tek tek bahsetmeyeceğim ama özetini geçeceğim. Şimdiyse sizlerin en merak ettiği nokta olan mobilyalara geleceğim. Evet, mobilyaların listesini bence merak ettiniz. Bende bu merakınızı gidermek için aşağı kısıma liste oluşturdum. O liste sayesinde birbirinden farklı 40 mobilyaya rahatlıkla göz atabilirsiniz.

• Su musluğu, yangın alarmı, noel ağaçı ve elektrikli çit mobilyası.
  • Televizyon, bilgisayar, renkli yazıcı, kuş banyosu ve daha fazlası.
  • Renkli Kanepeler (Kırmızı, Yeşil, Kahverengi, Beyaz ve Siyah.)
  • Normal Ev Halısı (Kırmızı, Mavi, Turuncu, Beyaz ve Siyah.)
  • Farklı Seçenekli Panjur, Perde ve Lamba Mobilyaları
  • Taş Sandalye, Masa ve Sehpa Seçenekli Mobilyalar
  • Duş, Duş Başlığı, Banyo, Havza ve daha fazlası.
  • Duvar Dolabı, Yangın Alarmı ve Üst Lambası
  • Tuvalet, Çöp Kutusu ve Müzik Seti Eşyası
  • Normal Fırın ve Fırın Davlumu Mobilyası
  • Normal Oda Dolabı (Başucu Dolabı)
  • Normal Tahta Masa Sandalyesi
  • Normal Tahta Oda Sandalyesi
  • Ahşap Sehpa ve hoş hediyeler
  • Üst Dondurucu ve Buzdolabı

example.png

En Popüler Mobilya Modu Olan Furniture Mod'u Nasıl İndirebiliriz?
Yukarıdaki listeden rahat gördüğünüz gibi 40 farklı mobilyadan bahsettik. "Peki, her şey gayet güzel ve hoş da bu modu nereden indirebilirim?" gibisinden sorular soran arkadaşlarında muhakkak olduğunu düşünüyorum. Bu mobilya modunu MrCrayfish'in resmi sitesinden veya herhangi bir mod sitesinden indirebilirsiniz. Tabii, biz sizlere yine kolaylık sağlamak için modun indirme bağlantılarını da aşağı kısıma bıraktık. Fenomen mobilya modunun 1.8.9 ile 1.15.2'ye kadar desteği bulunuyor. (Aşağıdaki tablo sayesinde istediğiniz sürümü seçip indirebilirsiniz. f mod kurulumunu da bilmiyorsanız bu bağlantıdaki video sayesinde öğrenebilirsiniz.) Bu modun indirme bağlantılarını da sizlere verdik. Şimdiyse sırada modun tanıtım videosu var ve tanıtım videosu kesinlikle olmazsa olmazımızdır. Gelin, o malum tanıtım videosunu da inceleyelim.

1.8 - 1.8.9 Sürümleri Arası1.11 - 1.11.2 Sürümleri ArasıDirekt 1.14.3 SürümüDirekt 1.14.4 SürümüDirekt 1.15.1 Sürümü

screen-2.jpg

Furniture Mod'un Hayran Tanıtım & İnceleme Videosu (Türkçe Video)
MrCrayfish'in çokça önemli mod yapımlarından birisi olan Furniture Mod, gerek Türkiye'de gerekse de dünyada oldukça sevilerek indirildi. Durum böyle olunca Minecraft'ın en çok kullanılan modları biri haline geldi. Zaten Youtube'da çekilen parodi videolarından da modun kullanıldığını fark etmişsinizdir. "MryCrayfish'in yaptığı başka modlar var mı?" tarzından sorular soranlarda olabilir. Evet, tabii ki de var. Bu modları da biraz araştırıp bulabilirsiniz. Her neyse bu mobilya modunu buraya kadar tanıttık ve mod hakkında bir sürü şey öğrenmiş olduk. Şimdiyse geriye yapmamız gereken tek şey kaldı. O da mobilya modunu yakından görmemizi sağlayacak olan tanıtım yani inceleme videosu. Birde aşağıya eklemiş olduğum inceleme videosunu rahatlıkla izleyebilir ve mobilya modu hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Eh, aşağı kısıma bırakmış olduğum videoyu da izlediyseniz mod hakkında kesin olan yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmında bekliyor olacağım. Son olarak da bu konumu buraya kadar okuyan ve okumayan bütün herkese çok teşekkür ederim ve sizlerden devamlı olarak istek gelirse mod tanıtmaya devam edebilirim. Malum, bahsettiğim bu konunun takdiri de sizde olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Efsane ve yararlı bir konu, ellerine sağlık.

Ainslord

We are the best alayına rest - ANKARAGÜCÜ

Discord:

ainslord#3051

Elmaslar
84
Puanlar
2.405
Minecraft
Ainslord
Kendi aralarında gerçek hayat oynamak isteyenler ama bilmeyenler için harikulade bir konu olmuş :melek:

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Bu şekil modları çok seviyorum tanıtman güzel olmuş konuyuda beğendim eline sağlık

FenomenOyuncu

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
10
Puanlar
910
Minecraft
FenomenOyuncu
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Efsane ve yararlı bir konu, ellerine sağlık.

Her şeyden önce açtığım bu konuyu yararlı buluyor olmanıza çok sevindim ki güzel yorumunuz içinde çok teşekkür ederim ;) <3

Kendi aralarında gerçek hayat oynamak isteyenler ama bilmeyenler için harikulade bir konu olmuş :melek:

Evet, sizinde dediğiniz gibi 2-3 kişi oynayınca baya bir sarıyor. Tabii, tek başınıza oynarsanız sıkılırsınız da ?

Bu şekil modları çok seviyorum tanıtman güzel olmuş konuyuda beğendim eline sağlık

İşin açıkçası benimde ilgimi çekiyor. Ayrıca bu güzel yorumun içinde çok teşekkür ederim ?

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim ?

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.130
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Role Play oynayan oyuncular veya sunucular için gerçekten güzel bir mod. Birçok oyuncunun kullandığı hatta birçok YouTuber'ın kullandığı bir modu tanıttığın için eline sağlık diyorum.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı