Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Minecraft, dünyanın en çok satan oyunlarından bir tanesi, oyuna başladığınız andan itibaren size bir seçenek sunuluyor ya maceralara atılacak yada hayal güçlerinizi geliştirip Minecraft Mimarisi ile ilgileneceksiniz eğer siz Minecraft Mimarisi ile ilgilenip Steve'in sıradanlığından sıkıldıysanız sizin için en güzel 5 skini sıraladım, iyi okumalar.

RRDUe8o.jpg

5. kurt505

1625817444830.png

Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar için en güzel 5. skin, bu skin aslında çok iyi bir pvp'cinin skini fakat skini Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar tarafından beğeniliyor. İçinde gri ve siyah taşıdığı için bu skin pvpciler tarafından da tercih ediliyor, eğer bu skine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

4. Nysiees

1625817817896.png

Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar için en güzel 4. skin, bu skin aslında pvp içinde kullanılabilir çünkü içinde genellikle siyah barındırması onu buraya getiriyor fakat şapka ve beyazlıkların olduğunu düşünürsek aslında bir Mimari skinde olabiliyor, eğer bu skine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

3. Nysiees

1625818349472.png

Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar için en güzel 3. skin, bu skin hem pvp'ciler için hem de mimari ile uğraşanlar için güzel bir skin, skinin içerisinde kahverengi ve beyaz barındırması skini daha hoş yapıyor ayrıca siyahın yanında beyaz olması da hem pvpciler hem de mimari ile uğraşanlar için güzel gözüküyor. Bu skine buradan ulaşabilirsiniz.

2. Nysiees

1625818696087.png

Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar için en güzel 2. skin, bu skin genellikle içerisinde beyaz bulunmasından ve bir hayvanı temsil etmesinden dolayı çoğu kişi tarafından kullanılıyor, bunun dışında sadece bu kalınlıkta kullanılmıyor ( Steve Kalınlığı ) aynı zamanda ince bir kalınlıktada ( Alex Kalınlığı ) kullanılıyor böylece skini indiren kişiye birçok hak tanılıyor. Bu skine buraya
tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1. Nysiees

1625818968794.png

Minecraft Mimarisi ile uğraşanlar için en güzel 1. minecraft skini, bu skin bir hayvanı temsil ettiğinden dolayı çok fazla kullanılıyor bunun dışında kurtta açık kahverengi gibi renklerin olması koyu mavi ile uyumlu duruyor bu yüzden bu skin tercih ediliyor, eğer skine ulaşmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz.

Evet MC-TR Okurları konumuz bu kadardı eğer konumuzda olan skinleri beğendiyseniz ve bu skinler hakkında olan görüşlerinizi bizimle paylaşmak istiyorsanız aşağıdan belirtebilirsiniz, kendinize iyi bakınız; esen kalınız!

Son düzenleme:

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Kendi kullandığınız Minecraft ciltlerini paylaşmanız da eğlenceli olmuş :)

Nautra

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Kendi kullandığınız Minecraft ciltlerini paylaşmanız da eğlenceli olmuş :)

Yanlış anlaşılma olmasın diye yazacaktım ama yazma gereği duymamıştım fakat size açıklayayım, ben bu skinleri farklı kişilerden alıp premium'un skini yaptım bunlar beğendiğim skinlerdi onları paylaştım.

Nautra

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.244
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Yanlış anlaşılma olmasın diye yazacaktım ama yazma gereği duymamıştım fakat size açıklayayım, ben bu skinleri farklı kişilerden alıp premium'un skini yaptım bunlar beğendiğim skinlerdi onları paylaştım.
Şaka manasında demistim zaten dostum, herhangi bir sorun yok yani :)

X

xxAlac

Ziyaretçi
Mimarlıkla alakası ne tam olarak onu anlayamadım?

Nautra

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı