Sol Reklam
Sağ Reklam

Haber Minecraft Marketplace - Block Friday İndirimleri Başladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
Alışveriş çılgınlığı dünyayı kasıp kavuruyor. Minecraft ise oyuncularını da bu çılgınlığa dahil etmek için "Block Friday" adındaki indirim günlerini duyurdu. Son 2 yıldır düzenli olarak yapılan "Block Friday" ile bu yıl 100'lerce harita, doku ve kostüm paketi dağıtılacak.

1606306460974.png

Minecraft Marketplace - Block Friday İndirimleri Başladı!
Her sene yüzlerce ürünü müşterilerine sunan alışveriş siteleri kervanına Minecraft'ta eklendi. Bu satıştan çok fazla para kırabileceğini düşünen Minecraft, son 2 yıldır "Block Friday" adı altında oyuncularına kostüm, harita ve doku paketi satıyor. 24-30 Kasım arasında olan satışlarda %100 indirimli ürünleri görmek bile mümkün olabiliyor. Ücretsiz ürünlerin yanı sıra %75 ve %33 indirimli birçok ürünü görmek mümkün. İndirimleri detaylı bir şekilde incelemek ve kaçırmamak için siteye kamp kurmanız gerekebilir.

Geçen sene birçok ünlü haritayı, doku paketi ve kostümü ücretsiz olarak sunan Mojang, bu sene oyuncuların pandemi nedeniyle evde kalması yüzünden birçok ürün dağıtacağını belirtti. Tabii bu ürünler 3 TL'ye satılıp kimsenin almadığı şeyler mi olacak ondan daha haberimiz yok. Ücretsiz ürünler dağıtılmaya başlandıkça sizlere konu açarak göstereceğiz. Bu konumuzdan ise bu kadar. Evet, kısa bir konu oldu fakat ilerleyen dönemlerde ücretsiz ürünleri sizlere göstererek daha uzun konularda beraber olabiliriz. Kendinize iyi bakın!

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Black Friday
yerine Block Friday ismi de güzelmiş. Bize Türkçe kaynağı sunduğun için sana çok teşekkür ederiz :<3:

0

0Halley

Ziyaretçi
İyi iyi güzel kendi sitelerinde görmüştüm burada da gördüğüm iyi oldu

Statius

Katman Kayası
Yasaklandı

Discord:

Statius#2162

Elmaslar
1.131
Puanlar
9.675
Minecraft
DarkSad
oooh alırız artık Fabled Skyblocku
Eklenti ve eklenti paketleri indirime girmiyor ve bu indirimlerin birçoğu Bedrock ve PlayStation Edition için geçerli.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Ücretsiz ürünler için pusudayız. :D

0

0Halley

Ziyaretçi
Eklenti ve eklenti paketleri indirime girmiyor ve bu indirimlerin birçoğu Bedrock ve PlayStation Edition için geçerli.
yanlışlıkla marketplace ile mc market karıştırdım :D

S

sooply

Ziyaretçi
Bedrock oyuncusuyum ve Java Sürümü'nden Bedrock Sürümü'ne geçtim. Bedrock bana daha cazip geliyor nedense. Zaten ilerideki günlerde Java Sürümü'ne Microsoft hesabıyla girmek zorunda kalacağız, bu yüzden korsan kullanımını da engelleyecekleri için Bedrock'a geçtim aslında. Daha iyi geliyor bana Bedrock, ayrıca haritalardaki oyunlar çok eğlenceli. Arkadaşımla oynamışlığım var. Ücretsiz herhangi bir harita olursa direkt indirmeyi düşünüyorum zaten. Konu çok iyi seçilmiş. Ellerine sağlık.

L

Lendry

Ziyaretçi
Böyle bir konu olması çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Bizleri bilgilendirmiş oldun. <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı