Sol Reklam
Sağ Reklam

Proje Minecraft Launcher & Client

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bsdfg

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
3.745
BİLGİ:
• Merhabalar, Oluşturacağım Minecraft Sunucusu için bir Launcher, Client yaptırmak istiyorum.
• Launcher Tasarımını ben sağlayacağım sadece kodlama konusunda yardımcı olacak bir Dev arıyorum.

İLETİŞİM:
• PV2#9782

T

Tema

Ziyaretçi
Launcher yapımcısı sadece çalışacakmı?

StArGaMeR7

Elmaslar
2
Puanlar
135
Hocam kodlamam yok ama eğer maddi durumun varsa Ridev şirketi ile anlaşma yapabilrisin

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Bionlukta launcher yapan görmüştüm ama kaliteli bir launcher için 10k üstü bir ücret istiyordu.

S

sooply

Ziyaretçi
Bionlukta launcher yapan görmüştüm ama kaliteli bir launcher için 10k üstü bir ücret istiyordu.
Çok merak ettim launcher sadece başlatıcı oyun kodlamıyorsun sen burada sadece başlatıcı 10K ne demek?

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Çok merak ettim launcher sadece başlatıcı oyun kodlamıyorsun sen burada sadece başlatıcı 10K ne demek?
1. Ben kodlamıyorum bu soruyu bana sorman çok saçma.

2. Full paket olarak 10k görmüştüm 10k sadece launcher değil içinde bir sürü mod, FPS ayarı vs. tarzda özellik var yani onu alacak olanlar genelde profesyonel sunuculardır. Profesyonel bir sunucunun da launcheri kendi kodlaması gerektiğini düşünüyorum çünkü herhangi bir bug veya hatada sunucuları için büyük kayıp olur.

S

sooply

Ziyaretçi
1. Ben kodlamıyorum bu soruyu bana sorman çok saçma.
1. Sen görmüşsün, sana sormam gayet normal.

2. Full paket olarak 10k görmüştüm 10k sadece launcher değil içinde bir sürü mod, FPS ayarı vs. tarzda özellik var yani onu alacak olanlar genelde profesyonel sunuculardır. Profesyonel bir sunucunun da launcheri kendi kodlaması gerektiğini düşünüyorum çünkü herhangi bir bug veya hatada sunucuları için büyük kayıp olur.
2. O tarz özelliklerle güzel bir mod paketi yapılır. Yani hazır modları alıp birleştirmek bir iş değildir bir günde çok rahat yapılır.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
1. Sen görmüşsün, sana sormam gayet normal.

2. O tarz özelliklerle güzel bir mod paketi yapılır. Yani hazır modları alıp birleştirmek bir iş değildir bir günde çok rahat yapılır.
10.000TL param olsa gider hosting kurarım be ?

Curly

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
135
Minecraft
Curly
X

xxAlac

Ziyaretçi
O kafa ile biraz zor.
Haoayda kral sakin.
10.000TL param olsa gider hosting kurarım be ?
10.000TL Hosting kur bide benden 10.000TL
10.000Tl launcer'a sonoyuncu bile vermez.
BİLGİ:
• Merhabalar, Oluşturacağım Minecraft Sunucusu için bir Launcher, Client yaptırmak istiyorum.
• Launcher Tasarımını ben sağlayacağım sadece kodlama konusunda yardımcı olacak bir Dev arıyorum.

İLETİŞİM:
• PV2#9782
Ridev'e yaptırabilirsin.

bsdfg

Elmaslar
3
Puanlar
3.745
Dolandırıcı o kendisi ile görüştüm Bionluk'un paraları göndermediğini işte bilmem ne şirketinde yazılımcı olarak çalıştığını bilmem ne işleri yaptığını kendisi övdü savurdu sesli sohbette havale yaparsan başlıyalım ve benzeri.

bsdfg

Elmaslar
3
Puanlar
3.745
Launcher yapımcısı sadece çalışacakmı?
Siparişi tamamladıktan sonra Launcher üzerinde herhangi bir hakkı olmayacaktır sadece bunu bir sipariş olarak değerlendirebilir.

bsdfg

Elmaslar
3
Puanlar
3.745

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
BİLGİ:

İLETİŞİM:
• PV2#9782
Yazılım şirketi ile iletişime gecip fiyat ala bilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı