Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Minecraft Launcher Arayüz Tasarımı (Flat)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
Selam arkadaşlar,
İlk kez Minecraft için Launcher arayüzü tasarlamaya çalıştım. Fikirlerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim. Bu sayede arayüzü daha da geliştirebilirim.

Katman-1.jpg

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Açıkçası bu alanda bu kadar başarılı olduğunu düşünmüyordum ki gerçekten güzel olmuş. Aynı zamanda orta kısıma haberler vs. son derece yeni nesil sunucular için uyumlu olmuş ki bence, "Online" kısmı da Türkçe'ye çevirilebilir. Menü tasarımlarına çok da güzel görünüm kazandırabilirsin. :)

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
Açıkçası bu alanda bu kadar başarılı olduğunu düşünmüyordum ki gerçekten güzel olmuş. Aynı zamanda orta kısıma haberler vs. son derece yeni nesil sunucular için uyumlu olmuş ki bence, "Online" kısmı da Türkçe'ye çevirilebilir. Menü tasarımlarına çok da güzel görünüm kazandırabilirsin. :)
Teşekkür ederim öncelikle, Online yazısını ilk başta Çevrimiçi Oyuncu olarak ayarlamıştım ancak çok uzun olduğu ve kötü göründüğü için Online'a çevirdim, Çevrimiçi olarak ayarlayabilirim o bölümü. Menüler için de aklımda çok hoş bir plan vardı ancak kodlama bilgim henüz bir Launcher kodlayacak kadar gelişmiş olmadığı için öğrenene kadar böyle bırakmak zorunda kaldım. Umarım ilerleyen zamanlarda bu Launcher'i hayata kavuşturabilirim :-)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Teşekkür ederim öncelikle, Online yazısını ilk başta Çevrimiçi Oyuncu olarak ayarlamıştım ancak çok uzun olduğu ve kötü göründüğü için Online'a çevirdim, Çevrimiçi olarak ayarlayabilirim o bölümü. Menüler için de aklımda çok hoş bir plan vardı ancak kodlama bilgim henüz bir Launcher kodlayacak kadar gelişmiş olmadığı için öğrenene kadar böyle bırakmak zorunda kaldım. Umarım ilerleyen zamanlarda bu Launcher'i hayata kavuşturabilirim :-)
Öncelikle bu güzel ve açıklayıcı dönüşün için asıl ben teşekkür ederim ki bu alanda başarılı olmasan bile en azından tasarımsal anlamda iyi işler beceriyorsun. İşin boyutunu bilemem ama @infumia ekibi de senin gibi bu Launcher işlerine girdi. Bence bu ekip ile çok güzel şeyler yaparsınız.

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
Öncelikle bu güzel ve açıklayıcı dönüşün için asıl ben teşekkür ederim ki bu alanda başarılı olmasan bile en azından tasarımsal anlamda iyi işler beceriyorsun. İşin boyutunu bilemem ama @infumia ekibi de senin gibi bu Launcher işlerine girdi. Bence bu ekip ile çok güzel şeyler yaparsınız.
Kendilerinin ücretsiz olarak sunacakları projelerini inceleme şansım oldu, gerçekten de başarılı bir proje olmuş. İşlerini ciddiye aldıkları bu iş için bir firma kurmuş olmalarından anlaşılıyor. Umarım Launcher projeleri daha da çok artar da Türkiye sunucuları için standart bir hale gelmeye başlar, bu şekilde de hilelerin önüne bir nebze de olsa geçilmiş olur...

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Kendilerinin ücretsiz olarak sunacakları projelerini inceleme şansım oldu, gerçekten de başarılı bir proje olmuş. İşlerini ciddiye aldıkları bu iş için bir firma kurmuş olmalarından anlaşılıyor. Umarım Launcher projeleri daha da çok artar da Türkiye sunucuları için standart bir hale gelmeye başlar, bu şekilde de hilelerin önüne bir nebze de olsa geçilmiş olur...

Forumdaki ilk bireysel launcher fikri benden çıktı sanırım bu arada :D

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Sade ve hoş sevdim valla yav nasıl yapıyorsunuz bize bi rehber konusu acında bizde otlanak ya olmuyor böyle

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
Sade ve hoş sevdim valla yav nasıl yapıyorsunuz bize bi rehber konusu acında bizde otlanak ya olmuyor böyle
Daha çok istek gelirse bir paket halinde bütün materyalleri üyelere sunabilirim ancak kodlama bölümünün nasıl yapılacağına dair henüz bir fikrim olmadığı için pek doğru olmaz açıkçası.

_BaRiS

Be careful and no one should panic!
Elmaslar
261
Puanlar
7.270
Yer
Minecraft
Banada bir tane yaparmısın böyle :)

Arcenia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
135
Puanlar
4.110
Keşke tasarımı başka bir launcherden özendiğinizi belirtseymişsiniz.
unknown.png

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
Keşke tasarımı başka bir launcherden özendiğinizi belirtseymişsiniz.
Eki Görüntüle 105575
Alt kısmı benzer şekilde yapmak "özenmek" değil de "esinlenmek" olur bana kalırsa, esinlendiğim de doğrudur ancak sadece alt kısım benzerliğinden dolayı bunu belirtmeme gerek yok diye düşünüyorum şahsen.

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho
MC-TR Sözlüğü
Esinlenmek: Araklamak, çalmak fiillerinin direkt olarak telaffuz edilememesi halinde kibarlaştırılmış hali.

Bilgehan Ilgar

play.vinsomer.com

Discord:

Mendoza#2099

Elmaslar
27
Puanlar
0
MC-TR Sözlüğü
Esinlenmek: Araklamak, çalmak fiillerinin direkt olarak telaffuz edilememesi halinde kibarlaştırılmış hali.
Türk Dil Kurumu Sözlüğü
Esinlenmek: Bir şeyden ilham almak, içine doğmak, mülhem olmak.

Eğer tamamen aynısını veya çok benzerini yapmış olsaydım bu dedikleriniz doğru olacaktı ancak ortada "araklamak, çalmak" gibi bir durum yok, sizin değerlendirmeniz bu şekilde ise saygı duyarım elbette ama yanlış değerlendirdiğinizi de bilmenizi isterim.

Fqpe

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
64
Puanlar
2.110
Minecraft
Fqpe
Başarılı, yabancılara göre türkler özensede esinlensede yabancılardan bin kat daha iyi işler çıkarıyor mükemmel beğendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı