Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft - Köylüler Hakkında Bilgiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Minecraft, Oyunda yaratıklar insanlar ve hayvanlar var. İnsanlar ise Köylüler ve Minecraft'ın baş karakterleri olan Steve ve Alex, bugünkü içeriğimizde köylülere bir yakından bakacağız! Tarlalarına saldırdığımız köylülere.

RRDUe8o.jpg

Köylüler Hakkında 11 Bilgi

1 - Köylülerin tam tamına 8 adet slotu vardır ve bu slotlara sadece belirli eşyalar alabilirler bunlar: Patates, ot, havuç, ekmek, ve buğdaydır, köylüler eşyalar ile kendi aralarında takas yaparlar.

2 - Eğer bir köylüye yıldırım çarparsa bir cadı olur, dikkat edin iksir atabilir!

3 - Normal ve Zor zorluğunda eğer bir zombi köylüyü öldürürse köylü köylü zombi olur, Rıfkı dikkat et o zombi oldu!

4 - Eğer bir zombi köylüye patlayıcı zayıflık iksiri verip ardından ona Altın Elma verirseniz o artık normal bir köylü olur ve size alışverişlerinizde indirim yapar, hmm şimdi 2 tane iksir atıp 3 tane versem bana bedavadan gelir bizin dükkandada satarım malları ben.

5 - Köylülerin giysileri onların mesleğini gösterir, mesela örnek vermek gerekirse beyaz önlüküklü kasaptır, ful beyaz giyinen ise kütüphanecidir, mor giyisili ise Rahiptir.

6 - Bebek köylülerin yetişkin bir köylü olması tam tamına 20 dk sürer, köylüler çok stresli anlaşılan.

7 - Bebek köylüler arada sırada kendi aralarında kovalamaca oynarlar.

8 - Siz görünmez olsanız bile köylüler sizi görebilirler, iksirler köylülerde yaramaz dostum!

9 - Eğer köylü bi zombinin yanında demir parmaklıklar ve yataklar varsa dahada hızlı iyileşirler, şimdi dükkanda çocuklar bekliyor bunlarda iyileşmesi bir asır alıyor bak bu taktik iyi oldu.

10 - Creative modda eğer köylüleri çoğaltacaksanız onlara hızlı bir şekilde sağ click yapınız, köylülerin bazı çocukları meslekleri babalarıyla aynı olmayabilir.

11 - Köylülerin aslında "Hurnerisger" sesini çıkartmaktadır, bu köylüce mi?

Köylüler hakkındaki bilgilerimiz bu kadardı, MC-TR okurları eğer konuyla alakalı fikrinizi belirtmek istiyorsanız aşağıdan belirtebilirsiniz kendinize iyi bakın; esen kalın!

Son düzenleme:
O

Oguzhan_27

Ziyaretçi
Bilgilendirici olmuş köylülerin çıkardığı sesin hurnerisger olduğunu bilmiyodum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı