Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Minecraft - Köpekler Hakkında Bilgiler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Minecraft, insanlar hayvanlar ve canavarlar olmak üzere tam tamına 3 adet karakter grubu mevcut, hayvanlar grubuna bakılır ise diğer 2 gruba karşın gayet sakin ve mutlular kimseyle bir sıkıntısı derdi yok, bugünkü konumuzda hayvanlar grubunda tatlılığıyla bilinen köpeğe bir göz atacağız.

RRDUe8o.jpg

Köpekler Hakkında 10 Bilgi

1 - Eğer bir kurt evcilleştirilirse köpek olur, yani bir nevi yabani kurtlar evcilleştirildiğinde evcil kurt olur.

2 - Genellikle kurtlar Taiga biyomunda yaşar, yaşamak için ne güzel bir biyom!

3 - Köpekler kemik ile evcilleştirilir, yaşasın artık kemik tozu dışında kemiklerden başka birşey yapabiliceğim.

4 - Barışçıl modda olsanız bile kurtlara vurduğunuz an size saldıracaklardır fakat asla size hasar veremeyeceklerdir, gözlerinden öfke fışkırıyor ama saldırmıyor!

5 - Bir köpeğin can durumuna kuyruğuna bakarak anlayabilirsiniz, eğer en yukarıdaysa çok fazla canı var aşağıdaysa ise çok aşağıdaysa az canı var demektir, kuyruğunu yükseltmeniz için ona biftek yada farklı bir et türü vermeniz gerekir.

6 - Eğer bir kurt'a vurursanız onun çevresinde bulunan tüm kurtlar size saldırıcaktır, domuz adamlardan sonra bu bir ilk biliyormusun!

7 - Köpeğiniz eğer sizin yakınınızda değilse yanınıza ışınlanacaktır, dostum Enderman'in köpeği felan mısın?

8 - Köpekler suya girip çıktıktan sonra üstünde olan suları aynı gerçek hayattaki gibi üzerlerinden atacaktır, ah gözüme geldi biraz dikkatli olsana!

9 - Eğer köpeğinize bir çiçek özüyle dokunursanız o çiçek özü hangi renkse tasması o rengi yansıtacaktır, ee ben tüm renkleri sırayla yaptım ama rengarenk olmadı?

10 - Kurtlar ona vurmadıkları sürece hiçbir canlıya saldırmaz, sen bana vurdun bende sana vurucam o zaman!

Konumuzun sonuna geldik değerli MC-TR Okurları, eğer konuyla alakalı fikrinizi belirtmek istiyorsanız aşağıdan belirtebilirsiniz, kendinize iyi bakın; esen kalın!

Son düzenleme:

Alfredo'

aynen kardeşim aras kargo, aç kapıyı

Discord:

berqtcann

Elmaslar
142
Puanlar
4.535
Yer
Bursa
Ya enderman'in köpeğiyse?​

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı