Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Minecraft - Jobs Reborn Plugini

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Screenshot_2.png

Kırma, yerleştirme, öldürme, balık tutma ve zanaatçılık ve daha fazlası için para almanıza izin veren tamamen yapılandırılabilir bir eklenti. Sınıf temelli meslekler, işinizi yaparken deneyim kazanın!

2013-02-08_12.25.21_1520097204.png

Çoğunlukla minecraft faction sunucularında kullanılan bir parçadır. Daha çok DARK-RP'ye giren. Jobs plugini Herhangi bir mesleğe girip o mesleğin görevini yaparak o mesleğe göre puan ve para kazanılıyor. Toplam 7 tane mesleği bulunan bu eklentinin yapımcısı phrstbrn adlı bir minecraft oyuncusudur. Şimdi sizlere kullanım komutları göstermek istiyorum.

/jobs browse : Bütün meslekleri gösterir.
/jobs join : Bir mesleğe katılmanızı sağlar. Örnek: /jobs join Farmer
/jobs leave : Bir meslekten ayrılmanızı sağlar. Örnek: /jobs leave Farmer

/jobs stats : Mesleğimiz deneyim puanlarını, seviyemizi vs. gösterir.
/jobs info : Belirtilen mesleğe göre mesleğin bilgisini ve nasıl bir iş olduğunu gösterir.

Eğer katıldığınız işten fazla para kazanmak istiyorsanız o mesleğin görevlerini yerine getirin. Böylece daha fazla para kazanabilirsiniz. Size göre kolay geldi ise faction sunucularda meslek görevleri ayarlanıyor. Ve zorlaştırılıyor. Görevlerin zorlukları mesleğe göre değişebilir.

Mesleğin görevlerini bitirdikten sonra size NPC ödül verecektir. Örnek siz tarımcı görevinin ilk görevini bitirirseniz size bir Altın Çapa verebilir. Eğer bir eklentiyi çevirmeyi biliyorsanız eklentiyi Türkçe dil haline çevirebilirsiniz. Veya üşenip internetten hazır kullanabilirsiniz.

Madenci : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız maden cevherleri ve maden kasmanız lazımdır.
Balıkçı : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız elinizde bir olta ile balık tutmalısınız.
Oduncu : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız ağaç kırmalısınız.
Avcı : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız hayvan avlamanız gerekmektedir.

İnşaatçı : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız yapı yapmanız gerekmektedir.
Kazıcı : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız toprak,çim,vs kırmanız gerekmektedir.
Çiftçi : meslekte eğer gelişmek ve para kazanmak istiyorsanız ekin yapıp büyütmeniz gerekiyor. Ama isterseniz diğer yol ile o ekinleri satabilirsiniz.

Eğer eklenti hoşunuza gittiyse indirmek için alttaki ''INDIR'' butonuna tıklayın!
INDIR

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
Bunun tanıtımı her yerde mevcut hemde bunu tanıtan deneme editör ,düşündürücü.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Bunun tanıtımı her yerde mevcut hemde bunu tanıtan deneme editör ,düşündürücü.
Toplam 4 konu var dostum. Her yerde var dediğin eklenti. Onlar ise bu kadar yeterli bilgi vermiyorlar.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Evet gerçekten bu konu hakkında forum içerisinde çok konu var. Ancak bana kalırsa en iddialı ve açıklayıcı konu bu konu olmuş.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı