Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft İş Araçları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
67e0ed7a1af9dc7f964b80c098aff833-Header.jpeg

Araba inşa etmeyi sever misin?
Tekerlek icat edilmeden öncesini bir düşünelim. Hayat ne kadar zordu... Ulaşım için en büyük icat diyebiliriz... Tekerlek hayatımızın temelinde diyebiliriz. Çok uzun mesafelere atlar ile gidiliyordu ve çok uzun sürüyordu. Düşünün ki otobüsler yok, bize uzak olan yerlere ya at ile uzun sürede gidecektik ya da yürüyecektik. Ama insanoğlu bunu tercih etmedi. İcat edilen şu anki yaşamımızda dahil ulaşım tarihinin en büyük icadı oldu. Tekerlek icat edilince otomobil gibi bir çok şey bulundu ve bu tür yapıları Minecraft'ta görmek isteriz. Peki bizim oluşturduğumuz yapıları da görmek ister misiniz? O zaman okumaya devam ediyoruz :;p

467c657c7599c53c62db60284a5b31fd-ONE.jpeg

Bu bizim iş otomobil hobimiz. Yapan kişinin görüşü ile "Her araç mimarisi benim için bir eser!" diyor. Bende katılmıyor değilim aslında. Bu blokların renk uyumunu ayarlamak zor olduğu gibi ölçütü de ayarlamak kolay gözükse de hiç kolay değildir. Detaylarıyla düşünülen bu araç gerçekten çok hoş görünüyor değil mi? Tekerleklerin önemini hatırlayarak tekrar soruyorum; Tekerler olmasa bu mimarinin ne amacı olurdu ki :;p

60cdca6cb72ca30c30434483e50d1257-TWO.jpeg

Diğer insanların yapılarını görerek daha iyisini yapabilirim diye düşünen JEK, hedefini başardı ve yaptı. Rekabetçi bir yapısı olan bu araç bloklar gibi çok uyumlu seçilmiş ve göz zevkine hitap ediyor. Çok tatlı değil mi sizce de? Aslında bir Türk olarak benim görüşüm çöp aracına benziyor. Ama sıradan değil, olağanüstü bir çöp toplama aracı. Gerçekte bu araç olsa çöpçü olabilirim desem de inanmayın. Benim favorim bu :;p

2c43fd6c6bf127f24ac82737cea6b456-Three.jpeg

Bu mimarilerin yapımcısı olan JEK, blokları kolay yerleştirmek için bir mimari oluşturdu. Hem zamandan kazanacak hem de kendini yormayacak, ne kadar güzel değil mi? WorldEdit gibi eklentilere son olabilir ancak önce çalışması lazım. JEK'in hayal gücü çok gelişmiş diye düşünüyorum. Sende aynı fikirde misin? Kitap oku, demeyeceğim tabii ki kişinin kendi tercihi fakat şu yapının tatlılığına bakar mısın :;p

b48329f671b015f1b1b38fa85f71d225-Four.jpeg

Şekil ve bloklar açısından en zor yapılan mimari bu olsa gerek çünkü JEK öyle söylüyor. Ama cidden güzel olmuş, ince detaylar eklenmesi yapıyı güzelleştiriyor. Ama size bir soru soracağım; bizim ülkemizdeki asfalt döken araçlara benzemiyor mu? O otomobili bir düşünün, gözünüzde canlandırın. Hele arkası çok benziyor :;p
Bu yapıya bakarken nedense asfalt dökercesine görüyorum.

Son düzenleme:

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Başarılı buldum , anlatım tarzın çok hoş.
Tekerlik henüz Minecraft için icat edilmedi yalnız. ._.

Alpho320