Sol Reklam

Anı Minecraft ile nasıl ve ne zaman tanıştınız

Burakhan_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
2.195
Minecraft
AloneAngels
5 yaşımda halamın aldığı tablette yanlışlıkla satın alarak

Aeria

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aeria#0000

Elmaslar
8
Puanlar
580
Yer
Bursa
Minecraft
Aeria
Kuzenin açtığı 1.7.2 sunucuda boş boş lapis kazarken sıkılıp kuzene sorarak plugin işlerini öğrenip sunucu açarak başladım.

tolgatinkir

Elmaslar
3
Puanlar
13.460
Yılı tam olarak hatırlamıyorum ama herkesin özlem giderdiği internet cafelerde oynadığımız o hunger games zamanları tanışmıştım.

qherox

Discord:

qherox

Elmaslar
1
Puanlar
1.220
Yer
Türkiye
Merhaba sevgili Mc-Tr forumu üyeleri bugün odamı temizlerken aklıma bir anım geldi Minecraft ile tanıştığım ilk gün. Daha sonra sizin Minecraft ile nasıl tanıştığınızı merak ettim.

Öncelikle ben kendimden başlayayım sanırım 1.2.5 sürümünde başlamıştım yani o zamanlar daha hiçbir oyun ayarını bilmiyordum etraf hep sis kaplıydı 2 blok ötesini göremiyordum 1.6 sürümüne kadar öyle oynamıştım daha sonra Hexxit mod paketi meşhur olmuştu onu indirip oynadım ve çok sevdim o günden sonra Minecraft hayatım oldu diyebilirim peki ya siz nasıl tanıştınız sizin anılarınızı da dinlemekten memnuniyet duyarım yorumlarınızı bekliyorum.??
.

Son düzenleme:

XLlonKJEE

Discord:

XLlonKJEE#9679

Elmaslar
2
Puanlar
395
Yer
Samsun
Minecraft
XLlonKJEE
2011 yılının nisan ayında zaten skyrimin duyurulmasıyla skyrim çıkana kadar oyun arama kararı vermiştim o zamanlar pekte popüler olmasada minecraftı yabancı kaynaklardan bulmuştum o zamanlar tl cinsiyle 45-50 tl ye gelen bi fiyatı vardı alayım oynayayım dolandırıcıysada 50 lira helali hoş olsun dedim :D o gün bu gündür oynuyoruz devam ediyoruz.

KenreaS

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

kenreas

Elmaslar
26
Puanlar
2.170
Minecraft
KenreaS
Han kanal olabilir, o aralar saklambaç falan çekiyordu.

yeqTTi

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

yeqTTi

Elmaslar
0
Puanlar
335
Yer
Türkiye
Minecraft
yeqTTi
1. Sınıftaydım ilkokılda abim eve bi cd getirmişti arkadaşı vermiş bana dediki Minecraft diye bi oyun var onu verdi arkadaşım demişti bi açtı oyunu hayatım değişti

naexy

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

naexy#1881

Elmaslar
4
Puanlar
645
Yer
Bursa
Minecraft
Soalizy
mcpenin gri temaya sahip olduğu yıllarda mineplex skywars oynardım beta 1.2.6 sürümleriydi

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı