Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
oyunların farklı türlere ayrılması. İkisinin de türü Battleground/Hayatta Kalma'dır. Oyunun orijinal ismi Survival Games'dir. MCSG gibi büyük kuruluşların Survival Games'i kullanmasının nedeni zaten telif hakları Nina Jacopson'da olan Hunger Games'i kullanıp CopyRight yemek istememesidir. Küçük sunucuların böyle bir problemi olmadığı için oyuncuların dikkatini çekmek için direk ismi kullandıklarını görebiliriz.
Şimdi beni en çok üzen konuya gelelim. Biraz geçmişimizi iyi bil. Bizim diye bahsettiğin geçmiş Türklerin geçmişi mi? Yoksa L.A./USA damgalı olan Hunger Games geçmişi mi? Yoksa oyuncuların yarısını Türkler oluşturduğu halde 4. yılda ''Helper'' Türk yetkili alabilmiş ve ırkçı üst yetkilileri yüzünden bir çok kez tepki görmüş MCGamer tarihi mi? Eğer açıklarsan bu naif tartışmamıza devam edebiliriz. İyi forumlar.
USA/EU/AB/TR. Ben MCGamer sunucusuna 1 yıla aşkın hizmet verdim. Wall-Craft adlı sunucum var dı. 2013 Yılını iyi hatırlarım. CopyRight hakları hiç bir şekilde kimseye ait değildir. Yani demek istediğim ChadTheDJ adlı arkadaşımız veyahut ağabeyimiz hiç bir zaman bana CopyRight'ın olduğunu söylemedi. İsterseniz MCGamer sitesine post atıp bunu inceleyebilirsiniz. Cidden 4. yıl derken nasıl oluyor? Hayır ben türküm, ancak bilinmedik mi? Hocam bana karşı hiç bir şekilde ayrım olmadı. Bütün yetkililer gayet süper. Bizim yönetim zamanımız böyleydi. R.I.P MCGamer.

Veba

HIGH & CHILL
Elmaslar
209
Puanlar
2.310
Yer
Antalya
USA/EU/AB/TR. Ben MCGamer sunucusuna 1 yıla aşkın hizmet verdim. Wall-Craft adlı sunucum var dı. 2013 Yılını iyi hatırlarım. CopyRight hakları hiç bir şekilde kimseye ait değildir. Yani demek istediğim ChadTheDJ adlı arkadaşımız veyahut ağabeyimiz hiç bir zaman bana CopyRight'ın olduğunu söylemedi. İsterseniz MCGamer sitesine post atıp bunu inceleyebilirsiniz. Cidden 4. yıl derken nasıl oluyor? Hayır ben türküm, ancak bilinmedik mi? Hocam bana karşı hiç bir şekilde ayrım olmadı. Bütün yetkililer gayet süper. Bizim yönetim zamanımız böyleydi. R.I.P MCGamer.
Yönetimin sana karşı bir ırkçılığı olması zaten olası değil fakat o zaman ki PvP youtuberlerinin bir çok açtığı konuya ve çektiği videoya şahit oldum. CopyRight konusunda hala netim. İsim tescillidir ve hiç bir kitap, film, oyun markası bu ismi izinsiz kullanamaz.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Yönetimin sana karşı bir ırkçılığı olması zaten olası değil fakat o zaman ki PvP youtuberlerinin bir çok açtığı konuya ve çektiği videoya şahit oldum. CopyRight konusunda hala netim. İsim tescillidir ve hiç bir kitap, film, oyun markası bu ismi izinsiz kullanamaz.
CopyRight kime ait ise onu benimle konuştur. Ha bir de CopyRight sözleşmesini görmek istiyorum. :)

Kovalski

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

ikslavok

Elmaslar
77
Puanlar
13.670
Minecraft
Kovalski
Hungergames unutulandır. Adını duyabiliceğinizi sanmıyorum sunucularda hepsi survivalgames şeklinde yazılıyor.
ayrıca bkz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı