Sol Reklam
Sağ Reklam

Minecraft hayatim

Aron

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
11
Puanlar
0
oncelikle merhaba bu konuyu bir arkadasdan goturdum neyse konu minecraft hayatimdandir yani minecraftda nasil basladim
uzun olcagindan nokta falan koymadimI
ilk önce minecraft ile internet kafede tanistim arkadasim ile girdik oyuna tek kisilikde ayni internetden giriyorduk oynuyorduk survivor oynuyorduk (arada gm1 e gecib dia falan aliyordum erweqrqr arkadasimda oo nerden buldun bunlari derdi:D) 2014 mu 2015 midiydi o zaman neyse 1.8 oynuyorduk daha ben craftingleri yapmayi daha iyi bilmiyordum yani daha cok sey oyrenmeliydim
cok kisilik servere girmeyi bilmiyordum ilk ismini unutdum bir servere giriyordum ama bi turlu giris yapamiyordum yani login yapamiyordum falan hata veriyordu bende o zaman ingilizce pekde bilmezdim sonra kac tane video izledim ve oyrendim girdim servere survivor oynadim pvp yapdim ve baya bir item topladim swde sonra
o zamanlar arkadasimla sw haritasi yapmaya karar verdik ve yapdik ama coook kotuydu simdikine gore
yeni sw ye gecdim betacraftda sonra legendde eggwars falan bir tane en sevdiyim sunucu vardi o sunucuda bedwars oynardim coook bayilirdim o aranin bedwarsina bu arada bedwars plugin ismi (bedwars reloaded) sonralar sunucu ataklari oldu falan sunucu deyisdi adamlar cikdi coktu yani
artik betacraftda oynamaya karar verdim ve oynadim baya bir hastasiydim skyblockun evet oynadim falan dialar topladim gunde 9 saat hergun oynardim
sonra ise yeni server buldum brover craft ordada skyblock oynadim betacraftdan pislik caandalek bana haksiz yere ban atdi cunki orda acik artirmaya dia koymusdum 64 tane o pislik kurucuda acik artirmayi sildi ve dialarim gitdi bende sinirlendim caandalek betacraftdin kurucusunun annesinden girib baska yerinden cikdim ve benim adam geldi onu lav ile yakdim sonrada sinirlendi ve adami kirmaya basladi tnt ler falan fast break ile kirdi ne hale saldi fotosunu cekmisdim ve orda adamlari kendisine isinlatdirdi herkes gelmisdi skyblockdakiler falan neyse
evet brover craftta girdim orda bir sure oynadim ve diyer sunucu farmcraftda oynuyordum baya bir oynadim her gun sonra aklima muhtessem fikir geldi dolandirma fikri ve bunu BETACRAFTDA BROVERCRAFTDA FARMCRAFTDA yapdim ve asiri zengin oldum sonra ise brovercraftda tekrar yapdim videoya cekdim ve yeni youtube kanalimda yayinladim baya bir izlendi 1 senede 0 abone ile 30000 izlendi chest dolandirmasiydi :D mantikli
sonralar sw kurmak istedim onlarca video izledim sw kurmayi bulamadim sonunda aternosdan acdim ilklerde halil ile gelisdim sonrada ltjim yabanci kanal ile bayada bir bilgim oldu skript yazmayi oyrendim tam hazir sw kurdum ama bi saniye problem vardi buda sw bedava diye kim oynarki? sonra video cekmeye karar verdim ve kaliteli videolar cektim 8 e kadar minecraft aternos server kurma pluginler falan
forumunda yardimi dokundu bana | aternosdan biktim kimse gelmiyordu ve kolaylikla atak yapib crashliyorlardi ve ben biktim yeni sw kurma yollarini aradim yuzlerce video izledim ama yapamadim tt server makerden kurdum ama benden baskasi giremiyordu bukkitden kurdum benden baskasi giremiyordu 14 tane mc-trde konu acdim ama kimse takmadi beni sorunumu kimse cozemedi port yonlendirmesi yerel ip ne ip varsa verdim cmd internetden ipm ne baktim ama bi turlu benden baskasi gelemedi
internet kafeden yapdim ama kimse gelemedi ama hersey videodaki gibiydi paket aldim server paketi ama yinede benden baskasi giremedi
ve simdiler simdiler bosum

bu kadar uzun oldu ozur dilerim

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Gerçekten konun çok uzun olmuş. Kimsenin senin minecraft geçmişini merak edeceğini sanmıyorum. Bu yüzden daha kısa tutman daha iyi olacaktır. Bir de lütfen nokta ve Türkçe karakterlere dikkat et, okurken insan sıkılıyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı